Pro-Ject

Přetiskujeme zprávu společnosti VOIX:

VOIX Premium Audio, pražský showroom se špičkovým audio vybavením, přidává do svého portfolia renomovanou rakouskou značku Pro-Ject, jednoho z nejvýznamnějších světových výrobců gramofonů a audio elektroniky. VOIX má v nabídce všechny modelové řady z širokého sortimentu této rakouské značky s výrobním závodem v moravské Litovli počínaje modelovou řadou Essential.

Brand Pro-Ject založil Rakušan Heinz Lichtenegger už v roce 1991. V době vrcholné popularity kompaktních disků a CD přehrávačů se rozhodl, že na rozdíl od převládajících trendů bude nabízet světu výjimečný zážitek z poslechu vinylů za rozumné ceny.

Za tímto účelem začal využívat výrobní kapacity bývalé moravské továrny Tesla Litovel. V jejích modernizovaných prostorách dodnes vyrábí všechny gramofony Pro-Ject. Kompaktní audio elektroniku vyrábí zase na Slovensku.

Pro-Ject má dnes jednu z nejširších nabídek ze světových výrobců gramofonů a své přístroje vyváží do 80 zemí. Značka je pověstná tím, že nabízí bezkonkurenční poměr cena/výkon a díky čtyřstupňovému systému kontroly i mimořádnou kvalitu.

Novým partnerem showroomu VOIX Premium Audio se tak stává společnost AQ import trading, výhradní velkoobchodní prodejce Pro-Jectu pro Českou republiku. VOIX tak díky ní rozšiřuje své portfolio highendových gramofonů německé a kanadské provenience o dostupnější rakousko-českou alternativu.

www.voix.cz 

Přenosky Ortofon

XAVIAN - Štědré Vánoce

GMG Power

KEF LS50 Meta

200 200 epaudio

AV Center

AVITSmart | Audio Rent

200 200 horn

200 200 audiocenter

maranz model30

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

200 200 voix

RP Audio

Rodel Audio

200 200 soundstyle

05 200 200 tykon

Kabely Supra

31 200 300 bose

32 200 200 wdq

33 200 200 amarock

 

ŠÉFREDAKTORŮV NEPRAVIDELNÍK

Pozitivní vlny

Musím přiznat, že potom, co až nečekaně hladce proběhla Audio Video Show Praha 2020, měl jsem pocit, že je všechno v pohodě a klidu. Stačilo ale pár dní a situace se zamotala do toho nepříjemného a vlastně trochu depresivního stavu, ve kterém se celý svět nachází. Kdy víc než právě teď tak je dobré uvědomit si pozitivní sílu hudby (zesílené samozřejmě adekvátně pozitivním aparátem...).

Číst dál...

 

Všechny nepravidelníky

HiFiGram

Dynaudio Contour i 200 200 avs 13 200 200 elfton Mareka Audio 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Amarock Studio