Burmester

Přetiskujeme zprávu společnosti VOIX:

VOIX Premium Audio, pražský showroom se špičkovým audio vybavením, přidává do svého portfolia renomovanou německou značku Burmester, jednoho z nejvýznamnějších světových výrobců luxusní elektroniky, který už více než čtyři desetiletí udává směr ve vývoji reprodukce hudby na té nejvyšší technologické a designové úrovni.

Oceňovaná německá firma Burmester Audiosysteme vyrábí highendové audio komponenty – zesilovače, předzesilovače, CD přehrávače, ale i reproduktorové soustavy nebo nově i all-in-one systémy – mimořádné kvality. Termín „Made in Germany“ přitom bere zcela doslova. Od vývoje, přes precizní ruční výrobu, až po velmi pečlivou výstupní kontrolu každého výrobku, vše probíhá pod střechou berlínské továrny, kterou nadaný hudebník a technický a obchodní vizionář, v Rakousku narozený Dieter Burmester (1946 – 2015) založil již v roce 1977.

Jeho cílem přitom bylo vyrábět takovou elektroniku a reproduktorové soustavy, které posluchači umožní zapomenout, že poslouchá reprodukovanou hudbu. Všechny čtyři současné modelové řady – od vstupní Classic, přes vyšší Top Line a vrcholnou řadu Reference, až po zcela nejvýše postavenou Signature Line, která zatím zahrnuje jen dva modely – jsou navrženy a vyráběny pro milovníky hudby, kteří od svého vybavení očekávají nejen ten nejlepší zvuk, ale i výjimečné a současně nadčasové designové provedení. Pro to je už od roku 1978 pro značku typické výrazné chromovaní, díky kterému se Burmester dostal i do newyorského Muzea moderního umění (MoMA).

Na své mimořádně navržené, zkonstruované a vizuálně podmanivé přístroje Burmester nabízí i nadstandardní mnohaletý servis, který zahrnuje třeba dodatečné seřízení přístroje dle jeho původních výstupních parametrů nebo upgrade na aktuální technologickou úroveň. Divize Burmester Automotive dodává kompletní ozvučení pro automobilové značky Bugatti, Porsche a Mercedes Benz.

Firmu Burmester Audiosysteme od srpna 2015 vede vdova po zakladateli Marianne Burmesterová, přičemž od 1. ledna 2017 je jejím spolujednatelem Andreas Henke. Přístroje značky Burmester jsou distribuovány v 50 zemích na pěti světadílech. V Česku je jejím distributorem – a novým partnerem showroomu VOIX Premium Audio – společnost Perfect Sound Group.

www.voix.cz 

Přenosky Ortofon

Xavian Quarta Evoluzione

Marantz | luxusní audio z Japonska

GMG Power

Perfect Sound Group

AV Center

Dynaudio se slevou

Thrill Audio

200 200 horn

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

200 200 voix

RP Audio

Rodel Audio | hi-fi studio Praha

Dream Audio

200 200 soundstyle

05 200 200 tykon

Kabely Supra

31 200 300 bose

32 200 200 wdq

Amarock Studio

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

 

Dynaudio Contour i 200 200 avs Elfton Vigo MKII Mareka Audio 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Hornmanufaktur - jen hudba Denon - hi-fi legenda HIFI GUIDE Superhifi Lepší Zvuk

16 200 200 cpt 17 200 200 aq Kohut Audio Dynamique Audio 200 200 wdq zidoo 

VPI gramofony a pračky LP Studio Špalíček - Ostrava 24 200 200 hifistyl Amarock Studio 200 200 htp

Amarock Studio