beyerdynamic T1 3rd generation

Přetiskujeme zprávu společnosti BaSys CS:

Na náš trh přichází třetí generace v Německu ručně vyráběných sluchátek beyerdynamic T1 a T5, která je určena náročným příznivcům poslechu hudby. Jedná se o nejvyšší řadu z portfolia tohoto specialisty na sluchátka a studiovou techniku. Sluchátka T1 předurčuje jejich otevřená konstrukce především k domácímu poslechu a uzavřený model T5 ocení uživatelé i při mobilním využití. Vzhledem k jejich kvalitě a určení jsou obě novinky koncipovány jako kabelová sluchátka s velkými náušníky přes uši a hlavovým mostem. Vysoce kvalitní kabely OCC 7N s konektory typu jack o průměru 3,5 mm lze odpojit a vyměnit například za samostatně prodávané symetrické provedení.

Základem obou designově propracovaných modelů jsou měniče (reproduktory) Tesla vyvinuté a vyráběné společností beyerdynamic a oceňované pro svůj excelentní zvuk s vysokou intenzitou, certifikací Hi-Res audio, vyrovnanou charakteristikou a mimořádně velkým frekvenčním rozsahem od 5 do 50 000 Hz. Jejich nová dvouvrstvá sendvičová membrána a velmi silný magnet, který je blíže cívce, zajišťuje ještě lepší vlastnosti při reprodukci od nejhlubších basů až po jasné výšky. Uvedené provedení nabízí optimální výkon ve spojení se všemi typy přehrávačů a zesilovačů.

Nová generace sluchátek T1 má oproti předchozí sérii kompletně černý design a impedanci sníženou na 32 Ohmů. Díky tomu lze tato sluchátka vybudit i běžnými přenosnými přehrávači a nevyžadují použití speciálních sluchátkových zesilovačů. T1 mají otevřenou konstrukci, velurové náušníky s paměťovou pěnou a jejich hmotnost je pouhých 360 gramů. Výhodou použité konstrukce a slabší izolace vůči okolnímu hluku je oproti zatlumeným sluchátkům přirozenější zvuk a vysoký komfort pohodlí při dlouhodobém poslechu.

Sluchátka T5 jsou díky uzavřenému provedení, dobrému zatlumení a koženkovým náušníkům vhodná i pro poslech na cestách. Při mobilním poslechu naráží uživatelé často na limit kvality zesilovačů a D/A převodníků zabudovaných ve smartphonech. Ta totiž odpovídá většinou účelu, kterému má telefon primárně sloužit. Zpracování a zesílení zvuku probíhá ve standardní, mnohdy spíše podprůměrné kvalitě. Pro všechny, kteří si chtějí vychutnat i na cestách skutečně brilantní zvuk z telefonu, existuje řešení. Je jím externí sluchátkový zesilovač s vestavěnými špičkovými DA převodníky beyerdynamic Impacto Universal – malá krabička, kterou lze připojit k telefonům s operačními systémy Android i iOS s konektory Micro USB, USB-C i Lightning. Ta přebírá při přehrávání hudby ze smartphonu originální digitální data nahrávky, kompletně přebírá proces zpracování i zesílení a do připojených sluchátek pouští skutečný high-end zvuk.

Nová sluchátka beyerdynamic T1 a T5 jsou nyní k dostání na našem trhu, doporučená koncová cena obou modelů je 27 000 Kč.

Více na https://www.basys.cz/beyerdynamic-t-1-3rd-generation.html

Přenosky Ortofon

Xavian Stella Esclusiva

GMG Power

KEF LS50 Meta

200 200 epaudio

AV Center

AVITSMART | Chord Hugo 2

200 200 horn

200 200 audiocenter

maranz model30

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

200 200 voix

RP Audio

Rodel Audio

200 200 soundstyle

05 200 200 tykon

Kabely Supra

31 200 300 bose

32 200 200 wdq

33 200 200 amarock

 

ŠÉFREDAKTORŮV NEPRAVIDELNÍK

Pozitivní vlny

Musím přiznat, že potom, co až nečekaně hladce proběhla Audio Video Show Praha 2020, měl jsem pocit, že je všechno v pohodě a klidu. Stačilo ale pár dní a situace se zamotala do toho nepříjemného a vlastně trochu depresivního stavu, ve kterém se celý svět nachází. Kdy víc než právě teď tak je dobré uvědomit si pozitivní sílu hudby (zesílené samozřejmě adekvátně pozitivním aparátem...).

Číst dál...

 

Všechny nepravidelníky

HiFiGram

Dynaudio Contour i 200 200 avs 13 200 200 elfton Mareka Audio 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Amarock Studio