AQ shop

Přetiskujeme zprávu společnosti AQ:

Prodejny českého výrobce umožní poslech reprosoustav všech modelových řad včetně prémiových AQ Passion a nabídnou nejširší výběr gramofonů Pro-Ject. Zkušený personál navíc pomůže s řešením audia, seřízením gramofonů i péčí o vinylové desky.

Společnost AQ, výrobce špičkových českých hi-fi reprosoustav a oficiální distributor světoznámých gramofonů Pro-Ject, informovala o otevření oficiálních prodejen AQ audio studio. Kromě prodejny přímo v prostorách moravské společnosti v obci Červenka nedaleko Olomouce tak zájemci o kvalitní audiotechniku české výroby naleznou pomoc i v Praze a Brně. Pro osobní poslech jednotlivých komponent mohou milovníci kvalitního audia navštívit jeden z následujících kamenných obchodů:

• AQ audio studio Červenka – Severní 452, 784 01 Červenka
• AQ audio studio Praha – Vítkova 91, 186 00 Praha 8 - Karlín
• AQ audio studio Brno – Vodova 68, 612 00 Brno – Královo Pole

Audio řešení od A do Z

Kromě portfolia reprosoustav moravského výrobce a gramofonů Pro-Ject české výroby se fanoušci věrného poslechu mohou těšit i na komponenty světových výrobců. Chybět tak nebudou britské zesilovače Arcam, high-end digitální přehrávače Lindemann Audio, ale ani všestranné receivery Yamaha. Samozřejmostí je personál s bohatými zkušenostmi s audio technikou, který dokáže poradit nejen s řešením technologických problému, ale také s návrhem nejvhodnějšího řešení pro konkrétní klienty. Ti si navíc budou moci vybrat z bohaté nabídky amerických kabelů Audioquest zahrnující i prestižní modelové řady.

„Tabulkové hodnoty i měření mají jen omezenou výpovědní hodnotu, a navíc jim ne každý rozumí,“ říká šéfkonstruktér AQ Vladimír Sapara. „Proto jsme se rozhodli pro zvýšení počtu prodejen, kde si zákazníci budou moci naše reprosoustavy osobně poslechnout a získat před nákupem osobní zkušenost s celou řadou nejrůznějších produktů.“

O firmě AQ

Firma AQ, s.r.o. působí na trhu s audiem od roku 1995, kdy se její zakladatelé rozhodli proměnit svou lásku ke kvalitnímu zvuku v podnikání. Základní myšlenkou firmy, které se stále drží, je výroba vysoce kvalitních hi-fi reproduktorů, jejichž vývoj i výroba stále probíhá v mateřské továrně v obci Červenka. Zakladatelé firmy a konstruktéři tak mají plnou kontrolu nad výběrem komponent a materiálů pro konstrukci reprosoustav, které se pyšní úžasným poměrem kvality a ceny.
Jak se dařilo budovat prodejní síť obchodních partnerů, začala firma do své nabídky přidávat i další produkty, příslušenství reprosoustav, jako kabely, stojany, držáky a podobně. Postupně se v nabídce začaly objevovat i další značky. První byl dnes již celosvětově známý výrobce gramofonů Pro-Ject, jehož gramofony se vyrábí rovněž v České republice. Později přibylo i mnoho dalších značek z oblasti kvalitního audia.

Přenosky Ortofon

XAVIAN - ručně vyráběné reprosoustavy

GMG Power

Audio kabely Dynamique Audio

200 200 epaudio

200 200 soundstyle

05 200 200 tykon

200 200 hifi guide

200 200 horn

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

200 200 voix

200 200 rpaudio

Rodel Audio

Kabely Supra

31 200 300 bose

32 200 200 wdq

33 200 200 amarock

 

ŠÉFREDAKTORŮV NEPRAVIDELNÍK

Pozitivní vlny

Musím přiznat, že potom, co až nečekaně hladce proběhla Audio Video Show Praha 2020, měl jsem pocit, že je všechno v pohodě a klidu. Stačilo ale pár dní a situace se zamotala do toho nepříjemného a vlastně trochu depresivního stavu, ve kterém se celý svět nachází. Kdy víc než právě teď tak je dobré uvědomit si pozitivní sílu hudby (zesílené samozřejmě adekvátně pozitivním aparátem...).

Číst dál...

 

Všechny nepravidelníky

HiFiGram

Dynaudio Contour i 200 200 avs 13 200 200 elfton Mareka Audio 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Amarock Studio