2024 06 14 crystal eop g

Vibrace, uzemnění, kvalita proudu, ale (dodnes!) dokonce stále i jen kabely jsou pro různé mudrlanty mající potřebu "zpochybňovat" co nevyzkoušeli a neznají - tématem jejich iniciativ. Jejich problém, kdo vyzkoušel ví. Mitsuki Seiko Crystal Eop-G“ je nové virtuální uzemnění zásuvkového typu využívající zcela  nový kondenzátor. Tato virtuální zem použivá elektrický dvouvrstvý kondenzátore značky audio příslušenství Kojo Technology.  

Kojo Technology

Co společnost dělá a jak viz výše / níže

Kojo Technology

Fotbalové hřiště hned u zásuvky
Naplněním 8 elektrických dvouvrstvých kondenzátorů do velikosti 1 zástrčky elektrické zásuvky se Kojo Technology podařilo zajistit obrovskou plochu vodičů o 80 000 000 cm2 -  což odpovídá ploše jednoho fotbalového hřiště (105 x 68 m)!

Kojo Crystal E Ground box

Zástrčka Crystal Eop-G zdědila koncept firemního virtuálního zemnění (viz obr. výše) a je zodpovědná nejen za posílení GND každého zařízení, ale také za stabilní provoz (zpevnění GND) celého audio systému. Firemní řada virtuálních zemí se zaměřuje na rozšíření plochy povrchu vodiče, ale zavedením nových nápadů a inovativní technologie se podařilo vytvořit rozsáhlou plochu vhodnou pro posílení GND celého audio systému. Crystal Eop-G použitím nových materiálů aktualizuje povrch vodiče Crystal EG, virtuální země krabicového typu, která měla největší povrch v historii Kojo Technology; které nyní předáváme slovo:

Kojo Seiko Crystal Eop-G

Přijetí technologie elektrických dvouvrstvých kondenzátorů
Když jsme plánovali nový produkt s tématem „virtuální země, která podporuje celý audio systém“, dostali jsme otázku, kde a v jaké podobě bude využit. Vývojoví pracovníci se zaměřili na zemnicí vedení vstupního napájení, které je propojeno s kostrou GND audio zařízení. Na základě toho jako výchozího bodu jsme přišli s myšlenkou převzít odpovědnost za posílení GND celého systému.
Samozřejmě budete muset použít zásuvku ve zdi nebo prázdnou zásuvku na prodlužovacím kabelu, ale budete čelit výzvě, jak zajistit povrch vodiče, který pokrývá celý audio systém, a učinit jej kompaktnějším.Uvnitř tyčové virtuální země je použit speciální hliníkový elektrolytický kondenzátor: řada Crystal Ep a skříňová virtuální země: Crystal EG, které již byly komercializovány. Leptáním ±elektrod kondenzátoru (hliníková fólie vysoké čistoty) vzniká nespočet dutin připomínajících kavernózní strukturu (obr. níže).

2024 06 14 1

Tím byla zajištěna plocha vodiče 11 000 cm2 na kus. Avšak i kdyby jich bylo použito 10 nebo 20, plocha povrchu celého systému by byla zanedbatelná. Po hledání materiálů a vývoji nových technologií, které by mohly přispět k rozšíření plochy povrchu vodiče, jsme konečně objevili technologii používanou v elektrických dvouvrstvých kondenzátorech (také známých jako super kondenzátory). Elektrické dvouvrstvé kondenzátory mají elektrodovou (leptanou) strukturu speciálního hliníkového elektrolytického kondenzátoru uvedeného výše, stejně jako porézní aktivní uhlí (obr. níže).

2024 06 14 2

Porézní aktivní uhlí je bohaté na mikropóry a má vysokou poréznost, což přispívá k nepředstavitelnému rozšíření plochy povrchu. Crystal Eop-G je naplněn osmi z těchto elektrických dvouvrstvých kondenzátorů, které dosahují kapacity 80 000 000 cm 2 , což je přibližně 1 200krát větší než Crystal EG (68 000 cm 2 ) a více než 7 200krát větší než řada Crystal Ep (11 000 cm2). Výkon této velikosti je bezkonkurenční a odpovídá ploše přibližně jednoho fotbalového hřiště (105 m x 68 m). Podařilo se nám zajistit obrovskou plochu vodičů pomocí jediné velikosti zástrčky. Použitý elektrický dvouvrstvý kondenzátor (obr. níže) využívá strukturu, která rozšiřuje povrch každé elektrody a nemá funkci kondenzátoru.

Kojo Seiko Crystal Eop-G

Struktura krystalu Eop-G
Přijetí nové technologie využívající elektrické dvouvrstvé kondenzátory nabízí potenciál pro významnou miniaturizaci. Pokud jde o tvar, typ zásuvkové zástrčky byl vynalezen pro zacílení prázdných zásuvek na zásuvkách ve zdi a rozbočovačích. Nyní je čas vymyslet, jak obsah kompaktně zabalit (obr. níže, pracovalo se s / upravovalo i vyvážení hmotnosti).

Kojo Seiko Crystal Eop-G

Crystal Eop-G využívá radiálně rovnoměrně rozloženou válcovou strukturu k efektivnímu vnitřnímu uspořádání 8 elektrických dvouvrstvých kondenzátorů. Vyváženost umístění je nejlepší a podařilo se nám potlačit zkreslení vyvážení hmotnosti. Kovové materiály vnitřního krytu, těla a těsnícího krytu, které vyžadují vodivost, jsou vyrobeny z různých kovů (měď, mosaz, SUS) v důsledku opakovaných úprav vyvážení kvality zvuku.Čepel zástrčky zásuvky, která při zasunutí do prázdné zásuvky nevyžaduje připojení napětí, je navíc vyrobena z materiálu ABS s ohledem na bezpečnost a pevnost. Pouze zemnící elektroda je vyrobena z mosazné pozlacené koncovky s vodivostí.Mechanický design a výroba výše uvedené konfigurace byly vyvinuty společně s Yuki Seimitsu Co., Ltd., která zpracovává umělé satelity a lékařské vybavení (společnost také komercializuje a prodává analogový přehrávač AP-01). Kompaktní a vysoce přesná technologie zpracování je statusem a chloubou Crystal Eop-G (jednotlivé části viz obr. níže)

2024 06 14 3

Rozumná udržitelnost (jsme v Japonsku) bez odpadu
Crystal Eop-G se skládá ze 3 částí: zásuvky, hlavního těla a ochranného krytu, aby se zvýšila jeho vyvíjetelnost a rozšiřitelnost. Část výstupní zástrčky a část ochranného krytu mají vnější a vnitřní závit se stejnou roztečí, což umožňuje připojení Crystal Eop-G. 2 připojení mohou zdvojnásobit plochu a rozšířit ji na fantastických 160 000 000 cm2 (viz obr. níže).

2024 06 14 4

Pomocí této funkce lze povrchovou plochu mnohonásobně rozšířit. Kromě toho spojení Crystal Eop-G vytváří přebytek části výstupní zástrčky a části ochranného krytu, ale jejich kombinací lze rychle přeměnit na ochrannou krytku výstupu. To nejen zabraňuje ztrátě dílů, ale také umožňuje jejich efektivní použití. I když se tato ochranná čepička zdá být vedlejším produktem (ve skutečnosti to bylo záměrné - její použití viz obr. níže), o zjednodušených funkcích Crystal Eop-G lze říci, že jde o udržitelný produkt vhodný do budoucnosti.

2024 06 14 5

Design
Design Crystal Eop-G, který byl navržen pro využití prázdných zásuvek ve zdi a napájecích lišt, je založen na konceptech jasnosti, jemnosti a průhlednosti, jak název napovídá.Pro zvýšení pohodlí je navíc navržena tak, aby měla stejnou velikost jako zásuvka používaná pro napájecí audio kabely atd., aby se zabránilo rušení sousedních zásuvek.Crystal Eop-G zdědila design předchozí řady Crystal, ale je pokovena šampaňským zlatem. Crystal Eop-G si se svým jednoduchým designem vysloužil titul ,,CREATIVE POWER ACCESSORIE'' jako doplněk kreativní síly typické pro KOJO TECHNOLOGY.

2024 06 14 6

Efekty kvality zvuku
Jak již bylo zmíněno dříve, nově přijatý elektrický dvouvrstvý kondenzátor má ohromující povrchovou plochu vodiče 80 000 000 cm2. Výsledkem je, že jsme snadno aktualizovali Crystal EG, který měl dosud největší plochu vodiče. Nyní se hodí jako virtuální půda, která zodpovídá za celý audio systém. Crystal Eop-G toho plně využívá a reprodukuje trojrozměrný prostor s vylepšeným S/N jako samozřejmostí. Jasné oddělení nástrojů zvyšuje pocit reality, dokonce i textura je živě vyjádřena a slyšitelná frekvenční odezva nevyčnívá ani nepostrádá pocit nevyváženosti. Všechny efekty vylepšení S/N působí pozitivním směrem a vy budete moci slyšet podrobné zvuky a informace, kterých jste si dříve ani nemohli všimnout. Spolu s pocitem hloubky ve zvukovém poli přináší jasné obrysy zvuk dopředu s pocitem síly. Zpěvák je pevně umístěn ve středu a zvukové pole se rozšiřuje zepředu dozadu, zleva a zprava a nahoru a dolů, čímž vzniká „2kanálová transcendentní evoluční teorie Vstup do zóny“, která přesahuje sféru stereo!

3 druhy posvátných pokladů
Do naší série virtuálních zemí byla přidána nová virtuální zem se zástrčkou. Použitím ve spojení s konvenční virtuální zemí typu BOX a typu stick připravuje a posiluje zemské prostředí obklopující celý audio systém a zajišťuje stabilní provoz audio zařízení a obvodů.

Tímto se série virtuálních Země s "3 posvátnými poklady" uzavřela
Virtuální zem typu BOX zpevňuje kostru GND zařízení, typ tyčový zpevňuje obvod GND uvnitř zařízení a typ zásuvky zesiluje GND celého systému. Těšte se prosím na sérii Virtual Earth od KOJO TECHNOLOGY, která má velmi dramatické dopady na zvuk:

"Crystal E nabízí jasné zlepšení zvuku ve srovnání se svým předchůdcem. Kromě eliminace šumu signálu, aby bylo pozadí tmavší a tišší, znějí středo/středně nízké frekvence vokálů a hudebních nástrojů plnější a bohatší, analytický výkon byl výrazně vylepšen a zvukové kontury jsou čistší a ostřejší, ať už jste sledují smysl pro velkolepý prostor Klasická hudba nebo živé a živé styly jazzu, rocku a popu lze hrát živěji."

Společnosti se podařilo rozšířit povrch přidáním porézního aktivního uhlí, které je bohaté na mikropóry a má vysokou poréznost, do elektrodové struktury, ve které jsou vyleptány obě elektrody (hliníková fólie vysoké čistoty) kondenzátoru. Tvrdí, že dosáhl hodnoty přibližně 1200krát vyšší než Crystal EG a 7200krát vyšší než série Crystal Ep. Pouzdro bylo přitom zmenšeno a mechanický design a výroba byly vyvinuty společně s Yuki Seimitsu Co., Ltd., která zpracovává satelity a lékařské vybavení.

Kovové materiály vnitřního krytu, těla a těsnícího krytu, které vyžadují vodivost, jsou vyrobeny z různých kovů, jako je měď, mosaz a SUS, aby se upravila rovnováha kvality zvuku - pouze pro zemnící elektrodu je použita mosazná pozlacená koncovka s elektrickou vodivostí. Pro zvýšení pohodlí je navíc velikost navržena tak, aby odpovídala zásuvce používané pro napájecí audio kabely. Zabraňuje rušení sousedních zásuvek.

SPECIFIKACE
Rozměry:
celkové - φ38,5 x 78 mm
bez výstupků - φ38,5 x 57 mm
hmotnost: 193 g

Kojo Seiko Crystal Eop-G

Doporučená cena: 198.000 jenů ( ceny jsou vždy pouze orientační, konkrétní koncová cena v daném místě záleží na lokálním DPH a dalších ekonomických faktorech jako cena dopravy, clo... japonské ceny HiFi, obzvláště jejich domácích výrobků, ovlivňuje dokonce "soubor kladů" - že zvažujte přestěhování)

2024 06 14 final

XAVIAN Virtuosa Anniversario & Riviera Labs Levante

Perfect Sound Group

Denon PerL Pro - True Wireless sluchátka do uší

AV Center

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Mareka Audio

TYKON

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

Gramofony Robert Meyer

HIFI GUIDE

Lab12 | Audiofeel

Audio Video Kino Bratislava 2024

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Felix Sit Annus Novus

Posledních 365 dní poněkud uteklo... Jako by to bylo každý rok rychlejší a rychlejší. Možná je to však i tím, kolik věcí se děje a kolik se jich stalo právě i v roce 2023.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Elevator - Scan-Speak Ellipticor High-End Audio Studio Roth Audio DiokAudio

Perfect Sound Group

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Pure Sound Karlovy Vary

BSS Praha | Cabasse

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio WDQ | EverSolo & Zidoo & Emotiva & Storm Audio VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies