Trinnov Audio

Když tohle celé začalo, informovali jsme Francouzský AV megaloman - Hi-Fi Voice - recenze audio-video techniky a chytrého bydlení přesto jsme malinko zaskočeni rychlostí vývoje.

Trinnov Audio

Zvuk už není co býval..

Trinnov Audio

..už si nedělá co chce, ovládáme ho my. Rok se s rokem sešel od představení WaveForming - jedinečného způsobu ovládání šíření zvukových vln firmy Trinnov Audio. Ta nyní představila nový režim Pressurization WaveForming, který čeká na patentování. WaveForming mj. prakticky eliminuje všechny nízkofrekvenční režimy místnosti, a proto umožňuje extrémní konzistenci (frekvence a amplitudy) v celé poslechové oblasti (viz obr. níže). Skutečnost, že odrazy jsou v místě vyzařování basů omezené, přirozeně snižuje rozdíly v různých částech prostoru / místnosti.

Trinnov Audio

Aktivní akustická technologie byla představena v 13.14.6kanálovém systému aktivního domácího kina na ISE 2024 (30.1. - 2.2. https://www.iseurope.org/become-exhibitor/new-ise ) ve spolupráci s Krix, Barco a Officina Acustica. Za posledních 12 měsíců Trinnov Wave Forming poskytl odborným partnerům a některým kvalifikovaným beta testerům náročný, profesionální a metodický přístup. To Trinnovu umožnilo upřesnit důležité parametry.

Tlakování rozšiřuje řadu aktivních akustických technologií Trinnov Audio a poprvé nabízí specializovanou techniku, která řeší různé akustické vlastnosti místností domácího kina. Přetlakování využívá výkon každého subwooferu instalovaného v místnosti při dodržení pokynů pro tvarování vln pro umístění subwooferu a maximalizuje výkon systému pod prvním režimem místnosti tím, že poskytuje větší působivost, razanci a účinnost, včetně infrazvukových basů.

WaveForming - Propagace nejen zmírňuje, ale eliminuje modální odezvu prostoru mezi prvním režimem a až 150 Hz, kde jsou prostorové režimy nejproblematičtější. V této oblasti je akustika z fyzikálního hlediska dobře předvídatelná, takže tvarování vln může ovládat 100 procent zvukového pole a snadno odstranit režimy místnosti. Propagace využívá několik exkluzivních konceptů Trinnov, včetně více zdrojů a více ovladačů. (níže "Jakákoliv dostatečně vyspělá technologie je k nerozeznání od magie" - firemní OPTIMALIZÁTOR tedy hledání optimálního umístění repro v prostoru - s využitím 3D mikrofonu)

Trinnov Audio

Trinnov Audio

Trinnov Audio

Trinnov Audio

Poslední firemní novinky se týkají (docela dramatického) vývoje a (docela rychlého) postupu v oblasti sofware, jejich dnešní nabídka hardware čítá.. modely Altitude 32; Altitude 16; Altitude 8 a Altitude 48EXT.

Trinnov Audio Altitude

Altitude 32

WaveForming bude veřejně vydán v roce 2024 jako bezplatná aktualizace softwaru a bude k dispozici všem vlastníkům procesorů Trinnov Altitude. Trinnov nyní pracuje na umožnění použití WaveForming v místnostech s méně než ideálním umístěním subwooferu, aby bylo stále dosaženo nejlepšího možného výkonu.

Trinnov Audio Altitude

Altitude 32

Amplitude 16 (400 Watt/4Ω); Amplitude 8 a 8M (8 x 300 Watt/8 Ohm)

amplitude 16

Amplitude 8M

amplitude 16

Amplitude Trinnov Audio

Dnešní info bylo ale "ovládání" zvuku - další info budou (snad) následovat.. (obr. níže Trinov hledání optima přes 3D mikrofon)

Trinnov Audio  3D mikrofon

Trinnov Audio

XAVIAN Virtuosa Anniversario & Riviera Labs Levante

Perfect Sound Group

Denon PerL Pro - True Wireless sluchátka do uší

AV Center

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Mareka Audio

TYKON

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

Gramofony Robert Meyer

HIFI GUIDE

Akustik Design | prostorová akustika pro náročné

Audiofeel | LAB12

 

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Felix Sit Annus Novus

Posledních 365 dní poněkud uteklo... Jako by to bylo každý rok rychlejší a rychlejší. Možná je to však i tím, kolik věcí se děje a kolik se jich stalo právě i v roce 2023.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Elevator - Scan-Speak Ellipticor High-End Audio Studio Roth Audio DiokAudio

Perfect Sound Group

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Monitor Audio Hyphn

BSS Praha | Cabasse

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio WDQ | EverSolo & Zidoo & Emotiva & Storm Audio VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies