--stack audio smooth LAN

Pamatujete Odstraňte vibrace, objevte hudbu - Hi-Fi Voice - recenze audio-video techniky a chytrého bydlení ? Britská společnost Stack Audio pokračuje ve svém svatém boji proti "negativnu" (šum / vibrace) za lepší zvuk - formou boje proti (všem typům) ovlivňujícím (negativně) Hi-Fi - novinkou je "SmoothLAN Network Filtr (for pure musical streaming)", tedy slovy výrobce: "Nový síťový filtr Stack Audio SmoothLAN má jeden účel - odstranit přeslechy a rušení ze síťového kabelu a eliminovat potenciální zdroj parazitního šumu vstupujícího do citlivého HiFi přes hudební streamer“.

stack audio smooth LAN

SmoothLAN je umístěn mezi domácí sítí a systémem Hi-Fi a je navržen s jediným cílem: eliminovat přeslechy a rušení,  odstranit potenciální zdroje parazitního šumu ovlivňujícího systém. Potlačení šumu a zlepšení časování přenosu digitálního signálu jsou základními kroky k dosažení co nejlepšího výkonu vašeho systému Hi-Fi.

Jak to funguje
Namísto použití jedné jednotky pro izolaci všech signálů se SmoothLAN zaměřuje na lokální izolaci síťového vstupu do systému Hi-Fi. Tato pokročilá konstrukce minimalizuje přeslechy a účinně snižuje rušení, čímž zajišťuje čistší signál. SmoothLAN posouvá filtraci sítě o krok dále tím, že integruje šest izolačních obvodů, které jsou samostatně uzavřeny v hliníkovém pouzdře a vytvářejí zřetelné hranice. Toto stínění nejen zabraňuje rušení mezi součástmi, ale také chrání před snížením výkonu způsobeným vnějšími vibracemi.

stack audio smooth LAN

Více než jen filtr - SPECIFIKACE:
- SmoothLAN je výsledkem pečlivého a promyšleného procesu návrhu, kdy každé rozhodnutí přispívá k jeho celkovému výkonu.
- Precizně zpracované hliníkové pouzdro je vybaveno plně stíněnými kapsami, které slouží jako bariéry a izolují elektronické komponenty od sebe navzájem i od vnějších rušivých vlivů.
- Materiály pohlcující EMI vložené uvnitř kapes dále neutralizují odrazy šumu od komponent.
- Dokonale utěsněná skříň pomocí 20 šroubů zajišťuje, že mezi stíněnými kapsami nejsou žádné mezery, které by mohly ohrozit výkon zesílením specifických frekvenčních rozsahů.
- Diskrétní součástky umožňují vysokorychlostní stopy (signálové cesty na desce plošných spojů) se začleněnými zemními rovinami/stíněním mezi nimi. optimalizace signálových cest pro vynikající výkon.
- Optimalizované uzemnění pro minimalizaci přeslechů. Každý obvod na desce plošných spojů je obklopen mědí uzemněnou k pouzdru. To vytváří účinné stínění proti rušení a zajišťuje, že zpětné proudy nebudou rušit sousední obvody.
- Kabel nemůže vylepšit zvukový signál. Jeho cílem je naopak zachovat čistotu signálu a potlačit rušení. Náš propojovací kabel je navržen tak, aby chránil čistotu ethernetového signálu mezi filtrem SmoothLAN a hudebním streamerem. Dodávaný kabel je z bezkyslíkaté mědi, CAT 7, s pozlacenými konektory.
Na výběr v černé nebo stříbrné barvě 
Rozměry: 104 x 40 x 21,5 mm
Hmotnost: 200 g
Délka kabelu: 25 cm

stack audio smooth LAN

Doporučená cena: 200 GBP  (ceny jsou vždy pouze orientační, konkrétní koncová cena v daném místě záleží na lokálním DPH a dalších ekonomických faktorech jako cena dopravy, clo...)

XAVIAN Virtuosa Anniversario & Riviera Labs Levante

Perfect Sound Group

Denon PerL Pro - True Wireless sluchátka do uší

AV Center

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Mareka Audio

TYKON

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

Gramofony Robert Meyer

HIFI GUIDE

Akustik Design | prostorová akustika pro náročné

Audiofeel | LAB12

 

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Felix Sit Annus Novus

Posledních 365 dní poněkud uteklo... Jako by to bylo každý rok rychlejší a rychlejší. Možná je to však i tím, kolik věcí se děje a kolik se jich stalo právě i v roce 2023.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Elevator - Scan-Speak Ellipticor High-End Audio Studio Roth Audio DiokAudio

Perfect Sound Group

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Monitor Audio Hyphn

BSS Praha | Cabasse

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio WDQ | EverSolo & Zidoo & Emotiva & Storm Audio VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies