Headphone Days

Od pátku 15.9. do neděle 17.9. 2023 proběhl v prostorách pražské firmy Panter a ve spolupráci se sluchátkovými specialisty z Audigo sluchátkový den, okořeněný mimo jiné poslechem reprosoustav ProAc a Neumann.

2. PATRO - PROAC

Reprosoustavy anglické provenience byly zastoupeny hlavně regálovým modelem K1. Větší regálovky řádové kategorie 300 tisíc Kč za pár hrály velmi hudebně, čistě a vyrovnaně. 

3. PATRO - SENNHEISER HE-1

Patrně vrcholným zážitkem byla možnost zažít Sennheiser HE-1, top model firmy s cenou, za níž lze v některých částech Evropy stále ještě koupit dům i s pozemkem. Odpovídá zvuk ceně přes 1,5 milionu? Těžko říct, rozhodně však jde o unikátní solitér.

3. PATRO - SENNHEISER

K dispozici však byl i důstojný průřez podstatně dostupnější masou sluchátek Sennheiser - od špičkových osmistovkových modelů níže.

3. PATRO - NEUMANN

Skvělou šanci poslouchat doslova jako ve studiu nebo v režii máte v malém showroomu značky Neumann. Jejich aktivní monitory (zejména po kalibraci, kterou umožňují) jsou vskutku referenční, tj. prakticky dokonale frekvenčně rovné a tím samy o sobě prakticky neexistují.

4. PATRO - AUDIGO

Více místností zabrali sluchátkoví specialisté z firmy Audigo, kteří přivezli skutečně famózní průřez tím, co si můžete posadit na hlavu - přes uši, na uši, do uší, elektrostatické, dynamické i magnetoplanární modely, dráty i bezdráty, to vše doplněné o skvělou elektroniku, aby to vyniklo. STAX, ZMF, Grado, Focal, Final Audio, Ferrum, Chord, Topping, Audeze, Dan Clark, HIBY, iBasso, prostě tucty a tucty modelů...

Máte-li blízko ke sluchátkovému poslechu, Headphone Days 2023 jsou unikátní příležitostí, jak slyšet na jednom místě patrně nejširší nabídku "pro uši" v ČR.

XAVIAN XN Virtuosa Anniversario

Perfect Sound Group

Marantz Hi-Fi / AV TradeUp

AV Center

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Dream Audio

Mareka Audio

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

High-End Audio Studio

HIFI GUIDE

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Audiophilia Nervosa #1

Všichni chceme, aby "to hrálo" co nejlépe, že? Proto řešíme nejen zesilovač a reprosoustavy, ale i všemožná vylepšení digitálních i analogových zdrojů, ti odvážnější též kabelů a napájení, takoví ti úplně nejzapálenější jdou i po akustice místností nebo bižuterii jako jsou podložky, nožičky, tlumítka a neopak rozvibrovávátka (s trochou snahy v audio oboru najdete úplně cokoliv). Ale to hlavní, tedy samotné nahrávky, bereme jaksi jako samozřejmost.

Číst dál...

200 200 avs 200 200 elfton 2021 HiFi ROSE - streamery Roth Audio Panter | dovozce značek Sennheiser a ProAc

Perfect Sound Group

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies