KERR K200

Nový model Kerr K200 je třípásmový reproduktor pro montáž na stojan. "Přebírá mnoho stejných prvků, které činí náš referenční model K100 tak výjimečným, a představuje je ve formátu, který je mnohem lépe zvládnutelný pro širší škálu prostor," říká designér Jes Kerr. Navzdory svým miniaturnějším rozměrům dokáže Kerr K200 zprostředkovat překvapivě velkou část výkonu špičkového modelu K100, včetně jeho působivé frekvenční odezvy, schopnosti zvládnout výkon a pocitu zvukového rozsahu.

Model K200 je vyroben výhradně z 24mm překližky z baltské břízy. Stejně jako všechny modely Kerr je vybaven unikátním firemním zatížením přenosové linky Kerr Acoustic, v němž je dosaženo skutečného průlomu ve frekvenční odezvě a protažení prostřednictvím výjimečně dobře kontrolovaných a protažených basů spolu s jasnými, nezabarvenými středy.

Reproduktory Kerr Acoustic se vyznačují kombinací měničů, která je v oblasti domácího i profesionálního audia vzácná, a model K200 není výjimkou. Na spodním konci se nachází zcela nový 10palcový basový měnič Radial od firmy Volt z Dorsetu, který je spojen s 3palcovým středotónovým měničem z klenuté tkaniny s nízkým zkreslením a 60mm výškovým měničem True Ribbon.

"Již nějakou dobu používáme 12palcový basový reproduktor Volt v našem referenčním modelu K100 a jeho výkon nás ohromil. Je nám tedy ctí, že jsme se stali prvním výrobcem, který tento nový, velmi speciální reproduktor uvedl do komerčního produktu," vysvětluje Kerr.

"U profesionálních reproduktorů je to tak," dodává, "že jsou navrženy tak, aby byly ostře detailní a realistické - a aby byly stále realističtější, jakmile zvýšíte hlasitost. Pro domácího audiofila může být tato kombinace přesnosti, energie a muzikálnosti stejně neodolatelná."

Ať už požadujete bezkompromisní řešení monitoringu ve svém mixážním / masteringovém studiu, nebo dokonalou reprodukci jemných detailů ve svém osobním systému, K200 zaručuje skutečně odhalující a plně rozšířený zvukový výkon. Je k dispozici v řadě povrchových úprav z pravé dřevěné dýhy, včetně dubu, ořechu a rosenutu, a také v saténovém nebo vysoce lesklém laku v libovolné barvě RAL.

XAVIAN XN Virtuosa Anniversario

Perfect Sound Group

Marantz Hi-Fi / AV TradeUp

AV Center

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Dream Audio

Mareka Audio

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

High-End Audio Studio

HIFI GUIDE

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Audiophilia Nervosa #1

Všichni chceme, aby "to hrálo" co nejlépe, že? Proto řešíme nejen zesilovač a reprosoustavy, ale i všemožná vylepšení digitálních i analogových zdrojů, ti odvážnější též kabelů a napájení, takoví ti úplně nejzapálenější jdou i po akustice místností nebo bižuterii jako jsou podložky, nožičky, tlumítka a neopak rozvibrovávátka (s trochou snahy v audio oboru najdete úplně cokoliv). Ale to hlavní, tedy samotné nahrávky, bereme jaksi jako samozřejmost.

Číst dál...

200 200 avs 200 200 elfton 2021 HiFi ROSE - streamery Roth Audio Panter | dovozce značek Sennheiser a ProAc

Perfect Sound Group

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies