Campfire

Nová skutečně bezdrátová sluchátka Campfire Audio Orbit jsou první sluchátka této americké značky a jsou navržena a sestavena ručně v dílně v Portlandu v Oregonu.

Tým Campfire Audio se nyní rozhodl zaměřit svou pozornost na svět bezdrátových sluchátek. Sluchátka Campfire Audio Orbit jsou vůbec první skutečně bezdrátová sluchátka této portlandské značky.

CAMPFIRE AUDIO ORBIT TRUE WIRELESS
Pro společnost Campfire Audio se jedná o zcela nový design, jehož dvoubarevná pouzdra Orbit jsou tvarována tak, aby byla mimořádně pohodlná. Konstrukce je také robustní, se zvukovou tryskou a mřížkou z nerezové oceli. Dotykové ovládání se snadno používá a Orbit má zabudovaný vysoce kvalitní mikrofon.

NABÍJECÍ KABELKA
Pouzdro je zvenku také dvoubarevné, uvnitř má jasně zelenou barvu. Po otevření víka jsou sluchátka bezpečně na svém místě a lze je snadno vyjmout. Nechybí ani indikátor stavu nabití baterie, takže snadno zjistíte, kolik času na přehrávání zbývá.

Společnost Campfire Audio dokázala z jednoho nabití vytěžit až 8,5 hodiny přehrávání a dalších 30 hodin přehrávání s rezervou z pouzdra. K dispozici je také USB-C a bezdrátové nabíjení Qi pro snadné dobíjení.

APP
Pro Orbit je k dispozici aplikace s řadou přidaných funkcí. Aplikace umožňuje přizpůsobit funkce dotykového ovládání přehrávače Orbit a také najít správné nastavení zvuku pomocí vestavěného 7pásmového ekvalizéru a předvoleb. Můžete také instalovat budoucí aktualizace firmwaru.

LCP DRIVERS
Společnost Campfire Audio vyvinula pro model Orbit vlastní 10mm dynamické měniče s plným rozsahem a membránou z polymeru tekutých krystalů (LCP).

BLUETOOTH
Bluetooth 5.2 poskytuje stabilní připojení s podporou kodeků AAC a AptX Adaptive, které zvládají zvuk 24bit/48KHz.

SLUCHÁTKA
Společnost Campfire Audio dodala několik pěnových a silikonových nástavců do uší (S, M, L), aby sluchátka dokonale padla. Dále dostanete nabíjecí kabel z USB-C na USB-C, uživatelskou příručku a odznak se špendlíky Campfire Audio.

XAVIAN Virtuosa Anniversario

Perfect Sound Group

McIntosh TradeUp Program

AV Center - hi-fi studio Praha Vinohrady

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Kohut Audio

Dream Audio

Mareka Audio

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

High-End Audio Studio

HIFI GUIDE

HEXMAT

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Audiophilia Nervosa #1

Všichni chceme, aby "to hrálo" co nejlépe, že? Proto řešíme nejen zesilovač a reprosoustavy, ale i všemožná vylepšení digitálních i analogových zdrojů, ti odvážnější též kabelů a napájení, takoví ti úplně nejzapálenější jdou i po akustice místností nebo bižuterii jako jsou podložky, nožičky, tlumítka a neopak rozvibrovávátka (s trochou snahy v audio oboru najdete úplně cokoliv). Ale to hlavní, tedy samotné nahrávky, bereme jaksi jako samozřejmost.

Číst dál...

200 200 avs 200 200 elfton 2021 200 200 rodel audio Roth Audio Panter | dovozce značek Sennheiser a ProAc

Musical Fidelity

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies