Chord PowerARAY

Chord Company PowerARAY je nejnovějším přírůstkem do řady jednotek nové generace pro potlačení/absorpci hluku. Podobně jako oblíbené jednotky GroundARAY se i PowerARAY zapojuje do nepoužívaných síťových zásuvek (nástěnných nebo vícenásobných), které slouží k napájení hi-fi zařízení.

PowerARAY poskytuje nízkoimpedanční "únikovou cestu" pro vysokofrekvenční šum, čímž snižuje jeho množství pronikající do systému HiFi a snižuje šum na pozadí. To ponechává prostor pro hudbu.

Pozadí produktu
Všude nás obklopuje velmi vysokofrekvenční hluk/špína. Tento šum může bohužel ovlivnit výkon audio a video zařízení.

Konečný síťový přívod do většiny domácích poslechových místností je na konci velmi dlouhé řady různých rozvodů. A nejen to, jakmile se do domu dostane proud, je současně veden do audiosystému (a všech ostatních elektrických zařízení v domácnosti), což dává elektrické síti další možnost zachytit nežádoucí vysokofrekvenční rušení. Mnohá elektrická vedení nejsou stíněná a jsou velmi náchylná k zachycení šumu na fázi, zemi a nulovém vodiči.

Myšlenkou zařízení PowerARAY je co nejvíce snížit vysokofrekvenční šum a důsledně a citlivě vylepšit síťové napájení těsně před vstupem do hi-fi systému.
a rozumně ji vylepšit. Nejvhodnějším místem pro zařízení PowerARAY je volná zásuvka na stěně nebo rozvodný blok přímo vedle napájecí kabeláže audio nebo video systému.

Chord Company PowerARAY pracuje paralelně se zdrojem napájení, takže jím neprotéká žádný proud. Tato paralelní filtrace je aplikována na fázi, nulový vodič a zem a byla optimalizována tak, aby co nejvíce snížila vysokofrekvenční šum. Společnost Chord nepoužívá sériovou filtraci, protože ta může ovlivnit impedanci a napájení systému.

Jakýkoli vysokofrekvenční šum generovaný interně hi-fi systémem lze dále snížit nebo eliminovat použitím řady GroundARAY.

Instalace
Stačí připojit PowerARAY, poslechnout si hudbu a získat obraz.

Bezpečnostní pokyny
Technologie PowerARAY je bohužel mírně mikrofonní, proto společnost Chord vyplnila celou dutinu skříně tvrdící pryskyřicí, aby tomu zabránila. V případě poruchy se nepokoušejte zařízení PowerARAY otevřít, protože by mohlo dojít k jeho poškození, ztrátě záruky a případně i k ohrožení.

XAVIAN Virtuosa Anniversario

Perfect Sound Group

DENON SHOP | e-shop hi-fi a domácí kino

AV Center - hi-fi studio Praha Vinohrady

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Kohut Audio

Dream Audio

Mareka Audio

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

High-End Audio Studio

200 200 hifiguide

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Nakupujte! Nebudou!

Ceny, respektive jejich nárůst, nepřiměřenost, výška či cokoliv, co se zrovna namane na jazyku (či přesněji pod prsty) při shlédnutí mnoha posledních novinek a recenzí, jsou tématem mnoha místních komentářů. Ty často opakují téma „To za to už nestojí“ nebo „To je zlodějina“. Jenže mám špatnou zprávu – bude to o dost horší.

Číst dál...

200 200 avs 200 200 elfton 2021 200 200 rodel audio Roth Audio Panter | dovozce značek Sennheiser a ProAc

Musical Fidelity

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies