AKTUÁLNÍ VÝPRODEJ REDAKČNÍCH KOMPONENTŮ

Plně funkční krásné kousky, které prostě jen zbytečně a dlouho leží nevyužívané v redakční sbírce. Udělejte si radost.

PŘEHLED ZDE

 

 

MoFi Master PHono

Zázraky nikdy nepřestanou? Když Andrew Jones navrhl reproduktory MoFi, Allen Perkins jejich gramofony a Peter Madnick, jejich poslední legendární designérský úlovek, navrhl jejich nový předzesilovač Master Phono (5000 dolarů), nemohu si nepoložit otázku, zda je společnost Mobile Fidelity alias MoFi připravena ovládnout svět. Madnick, kterého si možná pamatujete jako bývalého vedoucího designu společností Constellation a ELAC a zakladatele firmy Audio Alchemy, se v oboru audiotechniky pohybuje již 50 let a za posledních 40 let navrhl více než 400 produktů.

Gramofonový předzesilovač Master má vstupy v proudovém i napěťovém režimu. Podle Madnickových slov: "To vám umožní připojit nízkoimpedanční kazetu, aniž byste se museli zabývat jejím zatížením." Pokud žádná z 10 předvoleb zatížení napěťového vstupu nefunguje s vaší kazetou, můžete se rozhodnout pro speciální RCA konektory, které umožňují přidat vlastní odpor a kapacitu.

Dalším důkazem Madnickova přístupu ke konstrukci jako švýcarský armádní nůž jsou měřiče na předním panelu, které ve spojení s volitelnými testy umožňují optimalizovat nastavení kazety. Je třeba ještě dodávat, že napájecí zdroj přístroje je umístěn ve speciální komoře v přední části přístroje, oddělené od analogové zesilovací sekce galvanickým oddělením, které zabraňuje šíření hluku?

XAVIAN Concertino - výjimečná nabídka

Perfect Sound Group

DENON SHOP | e-shop hi-fi a domácí kino

AV Center - pražské hi-fi studio

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Kohut Audio

Dream Audio

Mareka Audio

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Je dražší nutně lepší?

Všemožné diskuse pod články, ale i s prodejci či dovozci hi-fi techniky, nemluvě o výrobcích posledních týdnů a měsíců mě přivedly k zajímavé otázce – je dražší nutně lepší? Není tím teď nutně míněno „dražší produkt“, ale zejména „dražší součástka“.

Číst dál...

200 200 avs 200 200 elfton 2021 200 200 rodel audio 200 200 hifiguide Panter | dovozce značek Sennheiser a ProAc

Musical Fidelity

CPT Praha 17 200 200 aq Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Bowers & Wilkins 700 S3

  Studio Špalíček AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies