AKTUÁLNÍ VÝPRODEJ REDAKČNÍCH KOMPONENTŮ

Plně funkční krásné kousky, které prostě jen zbytečně a dlouho leží nevyužívané v redakční sbírce. Udělejte si radost.

PŘEHLED ZDE

 

 

Canor 2.10 DAC

Slovenská audio společnost Canor je známá především svými elektronkovými zesilovači, ale vyrábí také digitální obvody. Nový převodník DAC 2.10 to potvrzuje. Elektronkové vlastnosti DA převodníku jsou zdůrazněny v jeho plném názvu, Precision Tube DAC. Zařízení je duální, monofonní, s oddělenými kanály na bázi 32bitového převodníku ESS9038Q2M od společnosti ESS Technology Inc.

Canor DAC 2.10 je čistý DA převodník bez streamovacích funkcí. Zpracovává signál PCM až do 32 bitů/768 kHz prostřednictvím rozhraní USB 2.0 s podporou třídy zvuku 2 a asynchronního přenosu dat z počítače. Díky optickému a koaxiálnímu rozhraní S/PDIF a AES/EBU dokáže převodník Canor DAC 2.10 číst nativní PCM až do 24 bitů/192 kHz. Podporováno je také DSD až do 512. Pak je tu hardwarové dekódování MQA.

Slovenský výrobce zabudoval osm digitálních filtrů a uživatel si může vybrat filtr podle svých představ. Po konverzi DA vstupuje analogový signál do elektronkového stupně. Teplý a živý zvuk převodníku DAC 2.10 zajišťují čtyřtriodové elektronky 6922EH od společnosti Electro-Harmonix. Připojení k vnějšímu světu probíhá prostřednictvím sady konektorů cinch nebo XLR.

Ovládání probíhá pomocí tlačítek na přední straně nebo pomocí dodávaného infračerveného dálkového ovládání. Na přední straně je 3,5palcový TFT displej s rozlišením 480 x 320 pixelů. V případě potřeby lze obrazovku ztlumit.

Canor DAC 2.10: cena a informace o dodání
Převodník Canor DAC 2.10 je k dispozici s černým nebo stříbrným čelním panelem. Doporučená maloobchodní cena je 3 849 eur.

XAVIAN Concerto - výročí 25 let založení firmy

Perfect Sound Group

Polk Audio | hi-fi reproustavy

AV Center - pražské hi-fi studio

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Kohut Audio

Dream Audio

E-shop Mareka Audio

Dynaudio EMIT

Audio Video Kino Bratislava 2022

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Je dražší nutně lepší?

Všemožné diskuse pod články, ale i s prodejci či dovozci hi-fi techniky, nemluvě o výrobcích posledních týdnů a měsíců mě přivedly k zajímavé otázce – je dražší nutně lepší? Není tím teď nutně míněno „dražší produkt“, ale zejména „dražší součástka“.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Vigo MKII Rodel Audio | hi-fi studio Praha HIFI GUIDE - mbl, Magnat, Q Acoustics 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Musical Fidelity

CPT Praha 17 200 200 aq Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Marantz MODEL 40n

  Studio Špalíček AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies