Matthew Bond

Matthew Bond Audio píše: "Hlavním problémem reproduktorových kabelů je elektrická charakteristika zvaná indukčnost. Indukčnost je tendence elektrického vodiče bránit změně elektrického proudu, který jím protéká. Chceme-li vyrobit skutečně dokonalý reproduktorový kabel, musíme se ujistit, že konstrukce kabelu má takovou konfiguraci vodičů, která má extrémně nízkou indukčnost."

"Za tímto účelem musí být kladný a záporný vodič blízko sebe, nejlépe v páskovém uspořádání. GSC 36 je inovativní a pokročilá konstrukce v technologii reproduktorových kabelů, která má ideální elektrické vlastnosti pro přenos hudebního signálu bez nutnosti použití filtračních sítí pro korekci fáze. Pro vytvoření dosud neslyšeného zvukového podpisu jsou použity exotické materiály, jako je PTFE (teflon®) a měděné vodiče nesoucí stříbro. K dispozici jsou dva modely: GSC 36 a GSC 18.

Inovativní a pokročilá konstrukce v technologii reproduktorových kabelů s ideálními elektrickými vlastnostmi pro přenos hudebního signálu bez nutnosti použití filtračních sítí s korekcí fáze. Pro vytvoření dosud neslyšeného zvukového podpisu jsou použity exotické materiály, jako je PTFE (teflon®) a měděné vodiče nesoucí stříbro. K dispozici jsou dva modely, GSC 36 a GSC 18."

XAVIAN Concerto - výročí 25 let založení firmy

Perfect Sound Group

Polk Audio | hi-fi reproustavy

AV Center - pražské hi-fi studio

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Kohut Audio

Dream Audio

E-shop Mareka Audio

Dynaudio EMIT

HiFi Studio TYKON

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Je dražší nutně lepší?

Všemožné diskuse pod články, ale i s prodejci či dovozci hi-fi techniky, nemluvě o výrobcích posledních týdnů a měsíců mě přivedly k zajímavé otázce – je dražší nutně lepší? Není tím teď nutně míněno „dražší produkt“, ale zejména „dražší součástka“.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Vigo MKII Rodel Audio | hi-fi studio Praha HIFI GUIDE - mbl, Magnat, Q Acoustics 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Musical Fidelity

CPT Praha 17 200 200 aq Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Marantz MODEL 40n

  Studio Špalíček AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies