Von Schweikter Ultra 7

Von Schweikert Audio píše: "Co je tedy ULTRA 7? Především je to model ULTRA, což znamená, že sdílí veškerou zvukovou a konstrukční DNA našich ostatních referenčních reproduktorů ULTRA. V tomto případě jde prostě o jinou konfiguraci těchto předchozích konstrukcí, která snad bude pro některé audiofily "sladkou tečkou" v oblasti výkonu, estetiky a nakonec i rozpočtu."

Zde je popis toho, co získáte s reproduktory ULTRA 7

- Extrémně nízké zkreslení, třídu definující čistotu, trojrozměrné zaměření obrazu a svěží harmonickou strukturu, která definuje tyto oceňované konstrukce ULTRA.
- Naše vlastní síťové topologie G.A.I.N. (Global Axis Integration Network) a A.I.R. (Acoustic Inverse Replication), které zajišťují naši charakteristickou integraci měničů, holografický obraz, tonální přesnost a celkově náš oceňovaný výkon. Tomu říkáme zvuk reality. Vezměte prosím na vědomí, že tyto síťové topologie těží z neustálých iterací po více než čtyři desetiletí vývoje.
- Naše řada exotických reproduktorů ULTRA. Každý kanál konstrukce ULTRA 7 obsahuje následující prvky: Přední strana - tři 9" zesílené keramické woofery, jeden 7" zesílený keramický středovýškový reproduktor, jeden beryliový výškový reproduktor a jeden dvojitý páskový supervýškový reproduktor. Zadní strana - jeden páskový výškový reproduktor a jeden výškový reproduktor s hořčíkovým rohem spojený do našeho zadního ambientního pole.
- Standardní součástí řady ULTRA Line je vnitřní kabeláž MasterBuilt Audio Ultra Line. Každá signálová cesta je individuálně stíněná a tlumená s propojením bod-bod. Navrženo špičkami v leteckém průmyslu a vyrobeno ze vzácných a drahých slitin. Je to jednoduše nejtransparentnější signálová cesta, jakou jsme kdy zažili.
- Ručně stavěné sítě bod po bodu s izolovanou architekturou, která chrání části crossoveru a kabeláž před kontaminací elektrickým šumem (neboli zkreslením). Jinými slovy, netlačíme všechny síťové komponenty pro woofery, středobasy a výškové reproduktory na malou desku s plošnými spoji, která vypadá velmi high-tech, ale v konečném důsledku vytváří zkreslení.
- Verze 2.0 Aktive Cabinet Vibration Control, která eliminuje rezonance kabinetu pomocí nových materiálů a technik vrstvení postavených na více než 25 letech iterací.
- Součástí balení je kompletní sada našich nových patentovaných patek LS Footers navržených společností Critical Mass System pro nejlepší izolaci reproduktorů, jakou jsme kdy zažili. Více informací o těchto produktech přineseme již brzy!
- Časové vyrovnání, fázová konzistence a nastavitelný bipolární vyzařovací diagram pro zvuk vyplňující místnost. Konstrukce ULTRA 7 dosahuje plného rozsahu odezvy od 18 Hz do 60 kHz s citlivostí 94 dB při 1 W/1 m.

- A konečně naše revoluční sada pro ovládání nastavení místnosti. Naše konstrukce jsou 100% analogové a jsou navrženy pro referenční plochou frekvenční odezvu dodávanou z výroby. Přesto si uvědomujeme, jak náročné je v reálném světě dosáhnout ploché odezvy a v jakém prostředí poslechové místnosti se nachází. S využitím naší sady Room Adjustment Control Suite sestávající z autoformátorů s indukčními signálovými cestami pro každou volbu úrovně můžeme nezávisle nastavit hlavní výškový reproduktor, supervýškový reproduktor a zadní ambientní soustavu v krocích po 1/2 dB, což nám umožňuje dosáhnout mnohem vyššího referenčního výkonu ve vaší místnosti než u jakýchkoli jiných dostupných analogových reproduktorů. To je jeden z klíčových faktorů, který vedl k tomu, že jsme v průběhu let získali nebývalý počet ocenění Best in Show.

ULTRA 7 stojí 180 tisíc dolarů.

XAVIAN Concerto - třípásmové sloupové reprosoustavy

Perfect Sound Group

Polk Audio | hi-fi reproustavy

AV Center - pražské hi-fi studio

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

200 200 soundstyle

Dream Audio

E-shop Mareka Audio

Dynaudio EMIT

HiFi Studio TYKON

Fischer&Fischer high end reprosoustavy

Amarock Studio | KEF - PASS LABS - HARBETH

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

ŠÉFREDAKTORŮV NEPRAVIDELNÍK

Je dražší nutně lepší?

Všemožné diskuse pod články, ale i s prodejci či dovozci hi-fi techniky, nemluvě o výrobcích posledních týdnů a měsíců mě přivedly k zajímavé otázce – je dražší nutně lepší? Není tím teď nutně míněno „dražší produkt“, ale zejména „dražší součástka“.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Vigo MKII Rodel Audio | hi-fi studio Praha HIFI GUIDE - mbl, Magnat, Q Acoustics

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Musical Fidelity

XAVIAN 16 200 200 cpt 17 200 200 aq Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Marantz MODEL 40n

PASS LABS Studio Špalíček - Ostrava Marantz AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Audio Video Show Praha 2022

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies