Veddan Atom

Nový holandský reproduktor Veddan Atom je dlouho očekávaným nástupcem vlajkové lodi značky Veddan, modelu Origin. Stejně jako jeho starší bratr je i Atom vybaven naší technologií UFM (Ultra-Fast Membrane).

S reproduktorem Atom přináší společnost Veddan svou patentovanou technologii Ultra Fast Membrane (UFM) do formátu obývacího pokoje. Tato nová technologie zajišťuje, že zvuk je vyzařován do celého okolí, což dává posluchači skutečný "živý pocit". Dva roky po úspěšném uvedení vlajkové lodi Origin se společnosti Veddan podařilo zabalit svou působivou technologii do mnohem kompaktnějšího formátu.

Aby společnost Veddan vyhověla rostoucím nárokům na vysoce kvalitní zvuk, vybavila model Atom ne méně než pěti měniči. Dva 7palcové woofery se starají o mohutné a hluboké basy. Pro střední a vysoké tóny používá Veddan vlastní moduly UFM, které kombinují tlak dynamického reproduktoru s transparentností a rychlostí magnetostatu. To vše je řízeno zesilovačem o výkonu 1050 W na reproduktor.

Reproduktory Atom lze připojit k libovolnému zdroji. Stejně jako u modelu Origin se společnost Veddan rozhodla vybavit reproduktory systémem WiSA. Tato bezdrátová alternativa nabízí velmi snadné použití bez kompromisů v kvalitě. Uživatelé tak mohou streamovat svůj obsah a ovládat hlasitost z libovolného zařízení. Připojte Atomy k dalším zařízením a vytvořte si vlastní domácí kino s holografickým zvukovým obrazem.

https://veddan.com/product/atom-speaker/

XAVIAN Concerto - výročí 25 let založení firmy

Perfect Sound Group

Polk Audio | hi-fi reproustavy

AV Center - pražské hi-fi studio

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Kohut Audio

Dream Audio

E-shop Mareka Audio

Dynaudio EMIT

HiFi Studio TYKON

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Je dražší nutně lepší?

Všemožné diskuse pod články, ale i s prodejci či dovozci hi-fi techniky, nemluvě o výrobcích posledních týdnů a měsíců mě přivedly k zajímavé otázce – je dražší nutně lepší? Není tím teď nutně míněno „dražší produkt“, ale zejména „dražší součástka“.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Vigo MKII Rodel Audio | hi-fi studio Praha HIFI GUIDE - mbl, Magnat, Q Acoustics 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Musical Fidelity

CPT Praha 17 200 200 aq Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Marantz MODEL 40n

  Studio Špalíček AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies