Russ Andrews MiniZap

Společnost Russ Andrews uvádí na trh nejnovější výrobek z řady filtrů MiniZap™ - RJ45 MiniZap.

Russ Andrews RJ45 MiniZap byl navržen tak, aby "zvyšoval výkon počítačových audio systémů prostřednictvím redukce vysokofrekvenčního šumu".

RUSS ANDREWS RJ45 MINIZAP
Tato nově vyvinutá třída filtrů, které se zapojují do volné zásuvky RJ45 na směrovači nebo síťovém přepínači, případně na televizoru, streameru nebo převodníku, je modifikovaná Zobelova síť, která byla navržena tak, aby pohlcovala a odváděla vysokofrekvenční a elektromagnetické rušení způsobené špičkami vyvolanými střídavým napájením. Tyto špičky jsou často způsobeny zařízeními, jako jsou bezdrátové sítě, což podle Russe Andrewse činí použití filtru MiniZap v systémech založených na streamování zvuku obzvláště důležitým.

Russ Andrews tvrdí, že RJ45 MiniZap funguje na RF a supervysokých frekvencích a má za následek snížení dopadu těchto nežádoucích šumových špiček na šířku zvukového pásma, aniž by ovlivňoval samotné zvukové frekvence. Ve speciálně navrženém zadním krytu jsou umístěny čtyři filtry MiniZap, které jsou připojeny k uzamykatelné zástrčce RJ45 Telegartner pro robustní připojení k zásuvce.

ZAPPERATORS
Vývoj Zapperatorů vznikl jako přímý výsledek práce, kterou Russ Andrews provedl v 90. letech minulého století a která se týkala vlivu rychlých špiček RF a EMI na síťové napájení a slyšitelného "zadušení" detailů, které způsobují v audio signálech. Odborníci na síťové napájení Ben Duncan a Paul Houlden vytvořili Zapperators, aby těmto efektům čelili, a své výsledky zveřejnili v bílé knize "A New Zobel Network for Audio".

RUSS ANDREWS
Russ Andrews k novému RJ45 MiniZap říká: "Počítačový zvuk je tak důležitou součástí dnešních hi-fi systémů, že jsme považovali za důležité přinést výhody naší technologie Zapperator i do této oblasti. Ironií je, že právě slyšitelný negativní efekt toho, že mám počítač v blízkosti své hi-fi soupravy, mě přiměl uvědomit si, že existuje souvislost mezi emisemi z takovýchto zařízení a kvalitou zvuku." A dodává: "Schopnost miniaturizovat tuto technologii a umístit ji do zástrčky RJ45 způsobila revoluci v mém požitku z počítačového zvuku."

XAVIAN Concerto - třípásmové sloupové reprosoustavy

Perfect Sound Group

Polk Audio | hi-fi reproustavy

AV Center - pražské hi-fi studio

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

200 200 soundstyle

Dream Audio

E-shop Mareka Audio

Dynaudio EMIT

HiFi Studio TYKON

Fischer&Fischer high end reprosoustavy

Amarock Studio | KEF - PASS LABS - HARBETH

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

ŠÉFREDAKTORŮV NEPRAVIDELNÍK

Je dražší nutně lepší?

Všemožné diskuse pod články, ale i s prodejci či dovozci hi-fi techniky, nemluvě o výrobcích posledních týdnů a měsíců mě přivedly k zajímavé otázce – je dražší nutně lepší? Není tím teď nutně míněno „dražší produkt“, ale zejména „dražší součástka“.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Vigo MKII Rodel Audio | hi-fi studio Praha HIFI GUIDE - mbl, Magnat, Q Acoustics

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Musical Fidelity

XAVIAN 16 200 200 cpt 17 200 200 aq Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Marantz MODEL 40n

PASS LABS Studio Špalíček - Ostrava Marantz AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Audio Video Show Praha 2022

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies