YG Vantage Live

YG Acoustics Vantage Live je vyvrcholením mnohaletého výzkumu a vývoje týmu tří společností (YG Acoustics, Bel Canto a Cambridge Acoustic Sciences) na dvou kontinentech, které spojuje nadšení pro nové vymezení hranic špičkového zvuku.

Vantage Live je jedinečný produkt, kompletní systém poskytující ohromující kvalitu zvuku v kombinaci s výjimečným komfortem a flexibilitou instalace.

Je to produkt, který je možný pouze díky špičkové akustice, inženýrství a elektronice, které jsou spojeny pomocí sofistikovaných superpočítačových modelů.

Elegantní řídicí jednotka propojená s dvojicí kompaktních podlahových reproduktorů Vantage Live poskytuje přesnost a muzikálnost na nejvyšší úrovni a konkuruje těm nejlepším vícesložkovým systémům.

Začali jsme s našimi mnohokrát oceněnými reproduktory Vantage: naším nejkompaktnějším třípásmovým modelem. Jsou vybaveny naším slavným výškovým reproduktorem ForgeCore a kuželovými měniči BilletCore v celohliníkové skříni bez rezonancí.

Každý aspekt reproduktorů Vantage Live byl navržen a vyladěn pomocí komplexního vícedoménového výpočetního modelování spolu s tisíci hodinami kritického poslechu.

DSP crossover zohledňuje každou nuanci chování měničů a kabinetu, aby bylo možné dosáhnout vynikajícího zvuku při všech úrovních hlasitosti: nejen mimořádného měřeného výkonu, ale také vtahujícího, přirozeného zvuku, který je naprosto nezatěžující. Výjimečné fázové chování zajišťuje holografické zobrazení v širokém sweet spotu s neobvyklou flexibilitou při umístění reproduktorů.

Ve spolupráci se společností Bel Canto jsme vyvinuli speciální kombinaci špičkových obvodů DSP, DAC a zesilovače, které společně zajišťují bezproblémovou dynamiku, čistotu a muzikálnost. Každý reproduktor je trojnásobně zesílen výkonem 700 W na měnič z těchto nejnovějších zesilovacích obvodů, které jsou chladné a účinné.

Celkovým výsledkem je taková úroveň kvality zvuku, jaké nebylo v integrovaném systému dosud dosaženo.

Elegantní a kompaktní řídicí jednotka poskytuje veškerou flexibilitu, kterou si zákazníci budou přát. Vantage Live je koncovým bodem Roon; přímo streamuje Tidal a Qobuz; přehrává DSD, MQA, 192k PCM zvuk.

Kontrolér má dokonce neuvěřitelný gramofonový stupeň, hodný těch nejlepších gramofonů a vložek, akceptuje MM nebo MC vložky a umožňuje nastavit zisk a zatížení. Nechybí ani řada dalších vstupů včetně AES/EBU, S/PDIF (BNC), optického (Toslink), USB-B, USB host, Ethernet a dva páry analogových vstupů RCA. Pro speciální ovládání systému je k dispozici rozhraní RS232.

Tato flexibilní platforma podporuje zákazníky, kteří chtějí integrovat širokou škálu externích zdrojů, nebo ty, kteří chtějí jednoduše streamovat přes Ethernet. Pro bezdrátové streamování je k dispozici také speciálně vybraný vysoce výkonný klíč wi-fi.

Systém je určen k ovládání pomocí mobilního zařízení se systémem Roon nebo bezplatné aplikace SEEK, která dokáže přímo streamovat Tidal a Qobuz. Dodává se také kvalitní kovový dálkový ovladač.

XAVIAN Concerto - výročí 25 let založení firmy

Perfect Sound Group

Polk Audio | hi-fi reproustavy

AV Center - pražské hi-fi studio

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Kohut Audio

Dream Audio

E-shop Mareka Audio

Dynaudio EMIT

HiFi Studio TYKON

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Je dražší nutně lepší?

Všemožné diskuse pod články, ale i s prodejci či dovozci hi-fi techniky, nemluvě o výrobcích posledních týdnů a měsíců mě přivedly k zajímavé otázce – je dražší nutně lepší? Není tím teď nutně míněno „dražší produkt“, ale zejména „dražší součástka“.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Vigo MKII Rodel Audio | hi-fi studio Praha HIFI GUIDE - mbl, Magnat, Q Acoustics 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Musical Fidelity

CPT Praha 17 200 200 aq Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Marantz MODEL 40n

  Studio Špalíček AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies