YG Vantage Live

YG Acoustics Vantage Live je vyvrcholením mnohaletého výzkumu a vývoje týmu tří společností (YG Acoustics, Bel Canto a Cambridge Acoustic Sciences) na dvou kontinentech, které spojuje nadšení pro nové vymezení hranic špičkového zvuku.

Vantage Live je jedinečný produkt, kompletní systém poskytující ohromující kvalitu zvuku v kombinaci s výjimečným komfortem a flexibilitou instalace.

Je to produkt, který je možný pouze díky špičkové akustice, inženýrství a elektronice, které jsou spojeny pomocí sofistikovaných superpočítačových modelů.

Elegantní řídicí jednotka propojená s dvojicí kompaktních podlahových reproduktorů Vantage Live poskytuje přesnost a muzikálnost na nejvyšší úrovni a konkuruje těm nejlepším vícesložkovým systémům.

Začali jsme s našimi mnohokrát oceněnými reproduktory Vantage: naším nejkompaktnějším třípásmovým modelem. Jsou vybaveny naším slavným výškovým reproduktorem ForgeCore a kuželovými měniči BilletCore v celohliníkové skříni bez rezonancí.

Každý aspekt reproduktorů Vantage Live byl navržen a vyladěn pomocí komplexního vícedoménového výpočetního modelování spolu s tisíci hodinami kritického poslechu.

DSP crossover zohledňuje každou nuanci chování měničů a kabinetu, aby bylo možné dosáhnout vynikajícího zvuku při všech úrovních hlasitosti: nejen mimořádného měřeného výkonu, ale také vtahujícího, přirozeného zvuku, který je naprosto nezatěžující. Výjimečné fázové chování zajišťuje holografické zobrazení v širokém sweet spotu s neobvyklou flexibilitou při umístění reproduktorů.

Ve spolupráci se společností Bel Canto jsme vyvinuli speciální kombinaci špičkových obvodů DSP, DAC a zesilovače, které společně zajišťují bezproblémovou dynamiku, čistotu a muzikálnost. Každý reproduktor je trojnásobně zesílen výkonem 700 W na měnič z těchto nejnovějších zesilovacích obvodů, které jsou chladné a účinné.

Celkovým výsledkem je taková úroveň kvality zvuku, jaké nebylo v integrovaném systému dosud dosaženo.

Elegantní a kompaktní řídicí jednotka poskytuje veškerou flexibilitu, kterou si zákazníci budou přát. Vantage Live je koncovým bodem Roon; přímo streamuje Tidal a Qobuz; přehrává DSD, MQA, 192k PCM zvuk.

Kontrolér má dokonce neuvěřitelný gramofonový stupeň, hodný těch nejlepších gramofonů a vložek, akceptuje MM nebo MC vložky a umožňuje nastavit zisk a zatížení. Nechybí ani řada dalších vstupů včetně AES/EBU, S/PDIF (BNC), optického (Toslink), USB-B, USB host, Ethernet a dva páry analogových vstupů RCA. Pro speciální ovládání systému je k dispozici rozhraní RS232.

Tato flexibilní platforma podporuje zákazníky, kteří chtějí integrovat širokou škálu externích zdrojů, nebo ty, kteří chtějí jednoduše streamovat přes Ethernet. Pro bezdrátové streamování je k dispozici také speciálně vybraný vysoce výkonný klíč wi-fi.

Systém je určen k ovládání pomocí mobilního zařízení se systémem Roon nebo bezplatné aplikace SEEK, která dokáže přímo streamovat Tidal a Qobuz. Dodává se také kvalitní kovový dálkový ovladač.

Xavian Terza Evoluzione

Perfect Sound Group

Polk Audio | hi-fi reproustavy

AV Center - pražské hi-fi studio

Thrill Audio

200 200 horn

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

200 200 soundstyle

Dream Audio

Mareka Audio

Dynaudio EMIT

05 200 200 tykon

Fischer&Fischer high end reprosoustavy

Amarock Studio | KEF - PASS LABS - HARBETH

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

ŠÉFREDAKTORŮV NEPRAVIDELNÍK

Je dražší nutně lepší?

Všemožné diskuse pod články, ale i s prodejci či dovozci hi-fi techniky, nemluvě o výrobcích posledních týdnů a měsíců mě přivedly k zajímavé otázce – je dražší nutně lepší? Není tím teď nutně míněno „dražší produkt“, ale zejména „dražší součástka“.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Vigo MKII Rodel Audio | hi-fi studio Praha HIFI GUIDE - mbl, Magnat, Q Acoustics

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Musical Fidelity

Hornmanufaktur - jen hudba 16 200 200 cpt 17 200 200 aq Amarock Studio - špičkový zvuk HIFI STYL

    Bowers & WIlkins Zeppelin

PASS LABS Studio Špalíček - Ostrava Marantz AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Audio Video Show Praha 2022

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies