miniDSP Flex

Představujeme miniDSP Flex
S potěšením vám oznamujeme nový produkt, na kterém jsme pracovali několik posledních měsíců. Představujeme miniDSP Flex, třetí generaci naší oblíbené řady kompaktních 2vstupních a 4výstupních zvukových procesorů. Zachovává si výkonný procesor s plovoucí desetinnou čárkou, ale přehodnocuje architekturu vstupů a výstupů, takže můžeme našim zákazníkům poskytnout různé verze vstupů a výstupů v tomto kompaktním šasi o rozměrech 150 × 41 × 180 mm (přibližně 6 × 1,6 × 7 palců).

Všechny verze vstupů a výstupů Flex obsahují sadu digitálních vstupů: USB audio, 2 x S/PDIF (RCA a optický) a Bluetooth aptX/LDAC™. Zpočátku budou dodávány dvě verze I/O: jedna s jednosměrnými analogovými I/O (RCA) a druhá se symetrickými analogovými I/O (TRS). Obě mají vynikající audiofilské specifikace pro váš požitek. Snadné ovládání zajišťuje displej OLED na předním panelu a ovladač hlasitosti/knoflík kodéru. Jako vždy je Flex vybaven osvědčeným zpracováním zvuku miniDSP: flexibilním parametrickým ekvalizérem, filtry IIR a FIR, crossovery, pokročilým programováním biquad a zpožděním na každém výstupním kanálu. V neposlední řadě je snadno softwarově rozšiřitelný o Dirac Live®, světově premiérový systém prostorové korekce pro ladění v celém rozsahu (20~20 kHz). MiniDSP Flex najde nesčetné využití v aplikacích od kompaktního digitálního stereo předzesilovače přes integraci a optimalizaci subwooferu až po aktivní reproduktory, domácí kino a nahrávací studia. Stačí jen nechat zbytek na vaší kreativitě!

MiniDSP Flex je k dispozici k předobjednání v našem internetovém obchodě za 475USD s volitelnou licencí Dirac Live v plném rozsahu za 199USD. Zahájení dodávek očekáváme v polovině ledna 2022. Podívejte se na předběžný datasheet a uživatelskou příručku a neváhejte nás kontaktovat, pokud máte jakékoli dotazy.

Řada SHD je nyní připravena pro Roon
S nesmírnou radostí oznamujeme, že všechny přehrávače řady miniDSP SHD (SHD, SHD Studio a SHD Power) jsou certifikované jako Roon Ready! Ačkoli certifikace byla předmětem zpoždění kvůli složitosti architektury SHD, tato významná aktualizace je pro všechny uživatele SHD zdarma a cítíme, že je důkazem naší trvalé podpory platformy SHD. Jsme nadšeni, že můžeme být součástí rodiny Roon Ready, a těšíme se na spolupráci s RoonLabs na budoucích projektech. Děkujeme společnostem RoonLabs, Volumio a inženýrům z miniDSP, že se to stalo skutečností!

Pokud jste již předplatiteli systému Roon, přečtěte si naši nejnovější uživatelskou příručku. Nezapomeňte aktualizovat sestavení Volumio na nejnovější verzi (v1.111) a vaše jednotka řady SHD bude během dnešního dne k dispozici pro výběr jako zařízení Roon Ready uvnitř systému Roon.

Pokud jste systém Roon ještě nezkoušeli a chcete se o něm dozvědět více, toto video je skvělým výchozím bodem. Budeme rozdávat bezplatnou dvouměsíční zkušební verzi, kterou můžete používat se zařízením SHD! Stávající zákazníci si budou moci v nejbližších 2 týdnech vyžádat zkušební kód na vstupní stránce. Noví majitelé mezitím obdrží karty se zkušebním kódem spolu se svou jednotkou. Užijte si to!

XAVIAN Concerto - výročí 25 let založení firmy

Perfect Sound Group

Polk Audio | hi-fi reproustavy

AV Center - pražské hi-fi studio

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Kohut Audio

Dream Audio

E-shop Mareka Audio

Dynaudio EMIT

HiFi Studio TYKON

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Je dražší nutně lepší?

Všemožné diskuse pod články, ale i s prodejci či dovozci hi-fi techniky, nemluvě o výrobcích posledních týdnů a měsíců mě přivedly k zajímavé otázce – je dražší nutně lepší? Není tím teď nutně míněno „dražší produkt“, ale zejména „dražší součástka“.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Vigo MKII Rodel Audio | hi-fi studio Praha HIFI GUIDE - mbl, Magnat, Q Acoustics 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Musical Fidelity

CPT Praha 17 200 200 aq Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Marantz MODEL 40n

  Studio Špalíček AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies