Titan Eros

Společnost Titan Audio oznámila příchod nového napájecího bloku Titan Audio Eros.

Jedná se o zcela nový design v horní části portfolia napájecích produktů společnosti, který obsahuje stávající i nové technologie a konstrukční prvky, jež vylepšují předchozí model.

DESIGN NAPÁJECÍHO BLOKU TITAN AUDIO EROS MAINS POWERBLOCK
Společnost Titan Audio ze Severního Irska nám sdělila: "V oblasti konstrukce síťových napájecích bloků je dnes všeobecně známo, že při cestě "dolů" po bloku od zdroje napájení dochází ke ztrátě dodávaného proudu. Často je to způsobeno uspořádáním "přípojnic", které se běžně používá u mnoha alternativních výrobků. Následně jsme navrhli vlastní způsob dodávky energie, který tento jev napravuje. Toto pevně zapojené uspořádání zajišťuje, že každá zásuvka dostává a udržuje přesně stejný proud. Výsledkem je lepší stabilita a znatelně lepší výkon všech komponent připojených k zařízení."

OCC KABEL
Každá zásuvka na síťovém napájecím bloku Titan Audio Eros je vnitřně propojena stejným kabelem OCC (Single Crystal Copper), kterým jsou vybaveny síťové kabely Titan Eros. Zásuvky v bloku Eros jsou vylepšeny o komponenty s vysokou specifikací a vylepšeným vnitřním uzemněním. Kromě toho je na vnější straně šasi umístěn "externí" uzemňovací bod, který pomáhá dále omezit jakékoli vnější rušení, jež by mohlo být na újmu zvukovému výkonu.

HLINÍKOVÉ ŠASI
Šasi nového síťového bloku Titan Audio Eros je celé vyrobeno z vysoce kvalitního hliníku, včetně nově navržených nožiček. Šasi je nyní uvnitř potaženo pečlivě prozkoumanou a navrženou povrchovou úpravou, která tlumí zvuk.

Nohy šasi byly vyvinuty tak, aby výrazně omezily jakékoli nežádoucí vibrace, a využívají neoprenovou izolační vrstvu na základně každé nohy pro další snížení hluku a vibrací. Nohy jsou připevněny pomocí upevňovacích prvků z nerezové oceli, které jsou utahovány s ohledem na účinnost snižování vibrací.

TITAN AUDIO EROS MAINS POWERBLOCK CENA A DOSTUPNOST
Nový Titan Audio Eros Mains Powerblock se prodává za maloobchodní cenu £750 vč. DPH a je k dispozici okamžitě. Všechny produkty jsou vyráběny v Severním Irsku.

Přenosky Ortofon

Xavian Terza Evoluzione

Perfect Sound Group

Polk Audio | hi-fi reproustavy

GMG Power UNITque

AV Center

Thrill Audio

200 200 horn

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

VOIX Premium Audio

RP Audio

Rodel Audio | hi-fi studio Praha

Dream Audio

200 200 soundstyle

05 200 200 tykon

Kabely Supra

32 200 200 wdq

Amarock Studio

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

 

ŠÉFREDAKTORŮV NEPRAVIDELNÍK

Je dražší nutně lepší?

Všemožné diskuse pod články, ale i s prodejci či dovozci hi-fi techniky, nemluvě o výrobcích posledních týdnů a měsíců mě přivedly k zajímavé otázce – je dražší nutně lepší? Není tím teď nutně míněno „dražší produkt“, ale zejména „dražší součástka“.

Číst dál...

Dynaudio EMIT 200 200 avs Elfton Vigo MKII Mareka Audio 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Hornmanufaktur - jen hudba Denon - hi-fi legenda HIFI GUIDE 200 200 amarock studio Kinki Studio

16 200 200 cpt 17 200 200 aq Kohut Audio Dynamique Audio 200 200 wdq zidoo 

PASS LABS Studio Špalíček - Ostrava 24 200 200 hifistyl Amarock Studio 200 200 htp

Amarock Studio