Melco

Vysoce uznávané vlajkové hudební servery N1Z od společnosti Melco, která se specializuje na digitální technologie, byly výrazně vylepšeny z hlediska provozu a obvodů, aby se zvýšil jejich výkon.

Společnost Melco oznámila nové hudební přehrávače HA-N1Z/2EX-H50 se standardním pevným diskem a HA-N1Z/2EX-S40 s pevným diskem, které jsou vybaveny úložištěm s jedním diskem a významným vylepšením napájení. Obě varianty pevných disků jsou údajně speciálně navrženy pro lepší zvukový výkon, přičemž model HA-N1Z/2EX-H50 má vestavěnou kapacitu 5 TB a model N1Z/2EX-S40 kapacitu 4 TB. Úložná zařízení modelu N1Z jsou podepřena těžkými nemagnetickými podpůrnými deskami a zároveň jsou stíněna měděnými a hliníkovými dílčími částmi šasi.

Samotné šasi má těžkou konstrukci z eloxovaného hliníku a je dále vyztuženo tuhým křížovým rámem. Nová dvojitá napájecí sekce byla vylepšena díky zvětšeným kondenzátorovým zásobníkům a vícestupňovému potlačení elektrického šumu a zkreslení. Šasi serverů je fyzicky podepřeno izolačními patkami TAOC.

Obě jednotky jsou vybaveny pokroky EX a nejnovější aktualizací firmwaru V4.10 (vydanou v únoru 2021), která kromě mnoha vylepšení zahrnuje také stabilitu serveru, prohlížeče/webové stránky a provozu.

Servery N1Z jsou vybaveny výstupem Neutrik USB 2.0 s možností připojení k digitálně-analogovým převodníkům (DAC) a zároveň nabízejí porty USB 3.0 označené jako USB3, "Expansion" a další "záložní" zásuvku USB-A. Zásuvka RJ45 Ethernet umožňuje připojení k místní síti, zatímco další port RJ45 lze použít pro obsluhu streamovacích zařízení založených na síti Ethernet.

Generální ředitel společnosti Melco Audio Dan Raggett řekl serveru SoundStage! Australia: "Modernizovaná řada N1Z nabízí náročným milovníkům hudby možnost volby mezi HDD nebo SSD diskem a oba nyní využívají naše nové, vysoce kvalitní samostatné disky namísto předchozího systému dvou disků založeného na RAID. Odstraněním architektury RAID u nových modelů můžeme zákazníkům nabídnout zvýšení kvality zvuku podpořené našimi novými a vylepšenými napájecími zdroji. Tyto klíčové aktualizace skutečně posouvají dvě již tak špičkové digitální hudební knihovny na novou výkonnostní úroveň a dále upevňují pověst společnosti Melco, která nabízí zlatý standard přehrávání digitálních knihoven."

Přenosky Ortofon

Xavian Terza Evoluzione

Perfect Sound Group

Polk Audio | hi-fi reproustavy

GMG Power UNITque

AV Center

Thrill Audio

200 200 horn

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

VOIX Premium Audio

RP Audio

Rodel Audio | hi-fi studio Praha

Dream Audio

200 200 soundstyle

05 200 200 tykon

Kabely Supra

32 200 200 wdq

Amarock Studio

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

 

ŠÉFREDAKTORŮV NEPRAVIDELNÍK

Ale já to nepoznám

Poslední rok se – z logických důvodů – výrazně zvýšila frekvence vašich čtenářských dotazů. Všichni nakonec více či méně sedíme doma a dobrý poslech hudby a zážitky z filmů to pomáhají snášet. Spolu s někdy až nižšími desítkami dotazů denně se také zvýraznil některé zažité mýty a „legendy“ audiofilského světa.

Číst dál...

Dynaudio EMIT 200 200 avs Elfton Vigo MKII Mareka Audio 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Hornmanufaktur - jen hudba Denon - hi-fi legenda HIFI GUIDE 200 200 amarock studio Kinki Studio

16 200 200 cpt 17 200 200 aq Kohut Audio Dynamique Audio 200 200 wdq zidoo 

PASS LABS Studio Špalíček - Ostrava 24 200 200 hifistyl Amarock Studio 200 200 htp

Amarock Studio