Ascendo sub

Nový subwoofer ASCENDO SV-12 nastavuje standard pro basový výkon, nízké zkreslení a cenovou dostupnost. Díky propastným basům, které hrají opravdu hluboko, SV-12 uvolňuje hlasitost na úrovni kina s úžasnou schopností přenést a vyjádřit jemné nuance zvuku.

Srdcem aktivního subwooferu je 12palcový woofer s velmi tuhou sendvičovou membránou spojenou s velkým gumovým obalem. Byl navržen s důrazem na výkon, přesnost, dynamiku a linearitu při minimalizaci zkreslení. Při vývoji tohoto aktivního subwooferu byly hojně využívány pokročilé počítačové modelovací a měřicí techniky. Nízkofrekvenční reproduktor je umístěn v HDF skříni s masivním vnitřním vyztužením a dvojitými otvory pro minimalizaci turbulencí. Zesilovač o výkonu 500 W RMS je založen na vysoce účinném zesilovacím modulu třídy D s obrovskou výkonovou rezervou pro vysoce přesné a hluboké basy pro domácí kino nebo hudební systém. Pro snadnou integraci s dalšími reproduktory se používá variabilní crossover s nastavitelnou regulací fáze. Pro větší pohodlí byla přidána funkce automatického zapnutí a vypnutí. Subwoofer může být napájen zvukovými signály prostřednictvím symetrických konektorů XLR nebo RCA (vstupy LFE/linkové úrovně).

Přenosky Ortofon

Xavian Quarta Evoluzione

Perfect Sound Group

Polk Audio | hi-fi reproustavy

GMG Power

AV Center

Thrill Audio

200 200 horn

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

VOIX Premium Audio

RP Audio

Rodel Audio | hi-fi studio Praha

Dream Audio

200 200 soundstyle

05 200 200 tykon

Kabely Supra

32 200 200 wdq

Amarock Studio

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

 

ŠÉFREDAKTORŮV NEPRAVIDELNÍK

Ale já to nepoznám

Poslední rok se – z logických důvodů – výrazně zvýšila frekvence vašich čtenářských dotazů. Všichni nakonec více či méně sedíme doma a dobrý poslech hudby a zážitky z filmů to pomáhají snášet. Spolu s někdy až nižšími desítkami dotazů denně se také zvýraznil některé zažité mýty a „legendy“ audiofilského světa.

Číst dál...

Dynaudio EMIT 200 200 avs Elfton Vigo MKII Mareka Audio 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Hornmanufaktur - jen hudba Denon - hi-fi legenda HIFI GUIDE 200 200 amarock studio Kinki Studio

16 200 200 cpt 17 200 200 aq Kohut Audio Dynamique Audio 200 200 wdq zidoo 

VPI gramofony a pračky LP Studio Špalíček - Ostrava 24 200 200 hifistyl Amarock Studio 200 200 htp

Amarock Studio