naim solstice se 1

Přetiskujeme zprávu společnosti AVITSMART:

Naim Solstice Special Edition
Tradiční britský výrobce audio komponentů Naim přichází se zcela přelomovým produktem, mířícím do nejvyšší zvukové ligy. Milovníci vinylů si již zanedlouho budou moci užít naplno poslech gramofonu Naim, a to díky uvedení modelu Solstice Special Edition - prvního gramofonu této britské značky. Navržen a vyladěn inženýry Naim a zúročující téměř 50 let zkušeností a odbornosti v oblasti zvuku, přichází gramofon Solstice Special Edition jako součást luxusní kolekce, která je limitována na 500 vyrobených setů. Solstice Special Edition kombinuje moderní a uživatelsky přívětivý design s klasickým vzhledem produktů Naim. Nabízí neuvěřitelnou kvalitu zvuku, avšak bez komplikací obvykle spojených s podobně špičkovými gramofony. Solstice Special Edition se jednoduše nastavuje i používá jen proto, abyste mohli nerušeně poslouchat a vychutnávat svou vinylovou sbírku tak, jako nikdy předtím.

Gramofon Solstice Special Edition je dodáván s novou generací ikonického raménka Naim Aro, osazeného MC přenoskou Equinox, phono předzesilovačem Solstice Series, externím napájecím zdrojem Solstice Series a balíčkem příslušenství vytvořeného na zakázku. Obsah balení tohoto výjimečného gramofonu završuje exkluzivní upomínková vázaná kniha, společně s unikátním vinylovým albem od Naim Records. Phono předzesilovač a napájecí zdroj jsou vyráběny ručně v centrále Naim v britském Salisbury. Gramofon, raménko a MC přenoska jsou vyrobeny podle požadavků Naim a za použití nejvyšších nároků německým specialistou, firmou Clearaudio. Všechny součásti jsou důsledně konstruovány pro excelentní dlouhodobý výkon.

Gramofon
Talíř gramofonu je unášen 24V motorem s vysokým točivým momentem. Elektronicky volitelné otáčky talíře (33/45) jsou kontrolovány optickým snímačem. Na předním panelu z čirého akrylátu upoutá bíle podsvícené logo Naim, se třemi volitelnými úrovněmi intenzity.

Raménko
Upgrade raménka Aro pro gramofon Solstice Special Edition znamenal zachování designových principů a dokonalosti původního modelu. Zároveň však také vylepšení vlastností použitím vylepšených materiálů, včetně wolframu a uhlíkových vláken, a přidáním zcela nového a nekompromisního nastavení antiskatingu, výšky ramene a azimutu. Raménko využívá uchycení unipivot.

Přenoska
Equinox je MC přenoska s typem hrotu microline, čímž je zajištěno přesné snímání vysokých frekvencí, a chvějkou z boronu s tuhou, avšak lehkou konstrukcí, která věrně přenáší pohyb hrotu na pohyblivé cívky. Použitý vysoce výkonný lineární systém pohonu přesně převádí tyto mechanické pohyby na napětí.

Gramofon Solstice Special Edition bude dostupný od července 2021.

Více informací: https://www.avitsmart.cz/produkt/naim-solstice-special-edition/

Přenosky Ortofon

Xavian Quarta Evoluzione

AKCE KEF

Polk Audio | hi-fi reproustavy

GMG Power

AV Center

Dynaudio se slevou

Thrill Audio

200 200 horn

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

VOIX Premium Audio

RP Audio

Rodel Audio | hi-fi studio Praha

Dream Audio

200 200 soundstyle

05 200 200 tykon

Kabely Supra

32 200 200 wdq

Amarock Studio

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

 

ŠÉFREDAKTORŮV NEPRAVIDELNÍK

Ale já to nepoznám

Poslední rok se – z logických důvodů – výrazně zvýšila frekvence vašich čtenářských dotazů. Všichni nakonec více či méně sedíme doma a dobrý poslech hudby a zážitky z filmů to pomáhají snášet. Spolu s někdy až nižšími desítkami dotazů denně se také zvýraznil některé zažité mýty a „legendy“ audiofilského světa.

Číst dál...

Dynaudio EMIT 200 200 avs Elfton Vigo MKII Mareka Audio 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Hornmanufaktur - jen hudba Denon - hi-fi legenda HIFI GUIDE Superhifi Lepší Zvuk

16 200 200 cpt 17 200 200 aq Kohut Audio Dynamique Audio 200 200 wdq zidoo 

VPI gramofony a pračky LP Studio Špalíček - Ostrava 24 200 200 hifistyl Amarock Studio 200 200 htp

Amarock Studio