Loxone a Quadral

Výrobce chytrých ovládacích řešení pro domácnost Loxone "spolkl" německého výrobce reprosoustav Quadral.

Přetiskujeme zprávu společnosti Loxone:

Na začátku září jsme představili zcela nový způsob implementace multiroom audio systémů v automatizovaných budovách pomocí Loxone. Uvedení Audioserveru Loxone na trh dalo vzniknout nové audio revoluci. Přestože samotný Audioserver je již působivým produktem, rozhodli jsme se jít o krok dále. Akvizice německé společnosti Quadral, která je známá výrobou špičkových reproduktorů, má prokázat, že Loxone má ambici stát se odborníkem v oblasti inteligentních zvukových řešení ve víceúčelových budovách.

Již téměř 50 let si Quadral pevně zakládá na porozumění zvukové kultuře, o čemž svědčí vysoce kvalitní hi-fi komponenty. Quadral je také jedním z posledních německých výrobců, kteří udržují výrobu v Německu. Například známé pásové reproduktory Quadral Aurum se vyrábějí v Hannoveru. Vlajkovým produktem Quadralu je legendární Aurum Titan, který je ve svém aktuálním vydání devátou generací špičkové řady uvedené na trh v roce 1981. Uznání kritiků ve specializovaných časopisech a na profesionálních webových stránkách dokazuje mimořádné dovednosti společnosti Quadral v oblasti akustiky.

Zakoupením Quadralu kombinujeme zkušenosti obou společností z audio průmyslu. Loxone má silnou pozici na trhu inteligentní automatizace budov a Quadral má desítky let zkušeností s designem, výrobou a distribucí hi-fi reproduktorů v high-end sektoru a na spotřebitelském trhu. V budoucnu budeme schopni nabídnout sofistikovanou a inteligentní automatizaci budov s nejlepším zvukem z jednoho zdroje.

Thomas Moser
Zakladatel, Loxone

Současní akcionáři Quadral, Edmond Semmelhaack a Jürgen Brinkmann, se podělili o své názory na příležitosti, které tato změna v budoucnu přinese:

V Loxone jsme našli silnou společnost, která oceňuje tradiční silné stránky Quadralu. Víme, že naše společnost a značka Quadral jsou v dobrých rukou, a jsme potěšeni, že naše nejmodernější technologie nyní najdou uplatnění i v jiných inovativních oblastech.

Edmond Semmelhaack & Jürgen Brinkmann
Společníci, Quadral

Spolupráce na budoucích produktech
Akvizice znamená společný vývoj produktů v budoucnosti. Pokud jde o změnu vlastnictví: Quadral bude i nadále existovat jako nezávislá značka a společnost v německém Hannoveru – a současně se stane součástí skupiny Loxone. Rovněž bude zachována výroba v Hannoveru. Pokud jde o servis specializovaných prodejních partnerů Quadral, nic se nezmění.

 

Dynaudio Contour i 200 200 avs Elfton Vigo MKII Mareka Audio 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Hornmanufaktur - jen hudba Bowers&Wilkins HIFI GUIDE IBD Czech KOSS

16 200 200 cpt 17 200 200 aq Kohut Audio Dynamique Audio 200 200 wdq zidoo 

Mitchell Acoustics uStream One Studio Špalíček - Ostrava 24 200 200 hifistyl Amarock Studio 200 200 htp

Amarock Studio