avitsmart smart audio rent

Přetiskujeme zprávu společnosti AVITSmart:

Hifi studio Avitsmart začalo nabízet v České kotlině dosud neobvyklou službu. A nazvali ji prostě a s odkazem na jméno své firmy – Smart Audio Rent. Jak možná už z názvu tušíte, jde o krátkodobé zapůjčení a vyzkoušení hifi sestavy přímo u zákazníka doma. Možná i vy patříte k těm, kteří jsou již unaveni z návštěv a poslechů v hifi studiích a vždy odcházíte s tím, že to právě u vás doma bude hrát stejně jinak. Nebo zkrátka nemáte dostatek času k návštěvě hifi studia a přesto byste si rádi nějaký audio systém pořídili. Pak služba Smart Audio Rent může být určena právě vám. V klidu domova, po dobu jednoho týdne, máte možnost vyzkoušet vybranou sestavu.

A celé je to jednodušší, než by se mohlo zdát. Na webových stránkách firmy Avitsmart zvolíte službu Smart Audio Rent a zde si vyberete kategorii dle svých představ a preferencí - zdroj signálu, zesilovač a reproduktory. Případně si můžete zapůjčit některé z lifestyle zařízení nebo sluchátka včetně zesilovače. Následně svoji volbu potvrdíte a o zbytek se již postará studio Avitsmart. Budou vás kontaktovat a domluví termín dopravy a instalace. A kolik že tato služba vlastně stojí? Samotné zapůjčení, doprava a instalace jsou zdarma, zákazník platí pouze vratnou zálohu v plné výši ceny zboží.

Více informací: https://www.avitsmart.cz/sluzby/smart-audio-rent/.

 

Přenosky Ortofon

Xavian Stella Esclusiva

GMG Power

KEF LS50 Meta

200 200 epaudio

AV Center

AVITSMART | Chord Hugo 2

200 200 horn

200 200 audiocenter

maranz model30

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

200 200 voix

RP Audio

Rodel Audio

200 200 soundstyle

05 200 200 tykon

Kabely Supra

31 200 300 bose

32 200 200 wdq

33 200 200 amarock

 

ŠÉFREDAKTORŮV NEPRAVIDELNÍK

Pozitivní vlny

Musím přiznat, že potom, co až nečekaně hladce proběhla Audio Video Show Praha 2020, měl jsem pocit, že je všechno v pohodě a klidu. Stačilo ale pár dní a situace se zamotala do toho nepříjemného a vlastně trochu depresivního stavu, ve kterém se celý svět nachází. Kdy víc než právě teď tak je dobré uvědomit si pozitivní sílu hudby (zesílené samozřejmě adekvátně pozitivním aparátem...).

Číst dál...

 

Všechny nepravidelníky

HiFiGram

Dynaudio Contour i 200 200 avs 13 200 200 elfton Mareka Audio 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Amarock Studio