Philips Fidelio X3

Přetiskujeme zprávu společnosti Philips:

Spojení výjimečného zvukového výkonu, pohodlí, luxusního designu a kvality provedení je základem nové vlajkové lodi Philips Fidelio X3 – audiofilských sluchátek.

• Fidelio X3 kombinují výkon, styl a pohodlí a vytvářejí jedinečný zážitek. Jsou tak zajímavou volbou pro hudební znalce
• Fidelio X3 nabízí výjimečné pohodlí díky použití materiálů nejvyšší kvality od evropských specialistů, včetně zodpovědně získané kůže značky Muirhead ze Skotska a dánské akusticky průzvučné tkaniny Kvadrat
• Díky velkým vícevrstvým 50mm akustickým měničům poskytují Fidelio X3 plnohodnotný zvuk v celém rozsahu
• Jako příslušenství je k dispozici vyvážený konektor a kabel pro snížení přeslechů a zlepšení stereofonní separace
• Oceňovaná reprodukce ve vysokém rozlišení HRA (High Resolution Audio)


Fidelio zůstávají otevřené

Sluchátka Fidelio X3 jsou nejnovějším modelem v kritiky uznávané sérii Fidelio. Jedná se o nejnovější verzi populárních otevřených náhlavních souprav této série, kterou milují jak audiofilové, tak umělci, pro jejich jedinečnou kombinaci bohaté a přesné kvality předávaného zvuku, extrémního pohodlí a stylového luxusního designu.

Produkty Fidelio jsou založeny na třech pilířích: kvalitě zvuku, kvalitě designu a lepším uživatelském zážitku. Model X3 přichází na trh jako první z nové řady produktů Fidelio a představuje novou vlajkovou loď pro tuto celou řadu.

V divizi Philips Sound navrhli sluchátka Fidelio X3 tak, aby kombinovala zvukovou přesnost s velkorysými basy a příjemným středním rozsahem, kde je důraz kladen na sevřený a hutný zvuk s výjimečným oddělením nástrojů a hlasů, zatímco výšky jsou čisté, detailní a s vynikajícím rozsahem. Výsledkem je prostorové podání hudby, která svým zvukem překračuje hranice samotné náhlavní soupravy a vytváří jedinečný zážitek, který je autentický, přesný, a přesto přináší rozměr živého vystoupení.

Vícevrstvé polymerní zvukové měniče – obsahující gelové náplně pro lepší tlumení – a výkonný neodymový systém umožňují rozšířit přirozené vysoké frekvence a přesnou prostorovou reprodukci, která doplňuje tradiční bohatou kvalitu basů, typickou pro Philips Fidelio.

Díky dvouvrstvým náušním skořepinám s novou vnitřní konstrukcí, která snižuje vibrace, jsou roviny reproduktorů Fidelio X3 nakloněny pod úhlem 15 stupňů, aby přesněji odpovídaly přirozenému tvaru ucha a zajistily, že hudba je směrována kolmo do ušního zvukovodu. Výsledkem je skutečně pohlcující zážitek z poslechu.

Model Philips Fidelio X3 má luxusní vzhled, který zaručuje také pohodlí posluchače. Od specializovaných evropských partnerů byly vybrány ty nejlepší materiály, které vylepšují výjimečný vzhled a celkový dojem z produktu

Lehký, ale pevný, tmavě saténový ocelový rám je potažen černou zodpovědně získávanou kůží Muirhead a silným plstěným obloukem spojujícím velké náušníky s obložením z paměťové pěny. To zaručuje mimořádný komfort i při dlouhodobém poslechu.

Tato otevřená sluchátka mají místo tradičních mřížek na vnější straně sluchátek akusticky transparentní tkaninu Kvadrat. Ta snižuje hromadění tlaku vzduchu a nechtěné odrazy zvukových vln od zvukových měničů.

Fidelio X3 splňuje podmínky HRA výjimečnou šířkou přenášeného pásma od 5 Hz do 40 kHz. Pro maximální výkon lze Fidelio X3 použít také ve vyváženém režimu, aby levý a pravý kanál byly lépe odděleny, čímž se sníží přeslechy, a tím ještě více vynikne stereofonní efekt. Se sluchátky je dodáván vyvážený kabel s kroucenými páry a s 2,5 mm konektorem TRRS pro špičkové připojení k audio zařízením s vysokým rozlišením (Hi-Res Audio).

Sluchátka Fidelio X3 byla navržena pro dokonalý poslech kdykoli a kdekoliv. Jsou výsledkem pečlivé pozornosti věnované každému detailu v provedení, pohodlí a stylu.

Více na https://www.philips.cz/c-p/X3_00/fidelio-fidelio-kabelova-otevrena-sluchatka-pres-usi-x3

Přijďte si poslechnout Xavian Quarta

Audio kabely Dynamique Audio

200 200 epaudio

200 200 soundstyle

05 200 200 tykon

200 200 hifi guide

200 200 horn

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

200 200 voix

200 200 rpaudio

Rodel Audio

31 200 300 bose

32 200 200 wdq

33 200 200 amarock

 

ŠÉFREDAKTORŮV NEPRAVIDELNÍK

Pozitivní vlny

Musím přiznat, že potom, co až nečekaně hladce proběhla Audio Video Show Praha 2020, měl jsem pocit, že je všechno v pohodě a klidu. Stačilo ale pár dní a situace se zamotala do toho nepříjemného a vlastně trochu depresivního stavu, ve kterém se celý svět nachází. Kdy víc než právě teď tak je dobré uvědomit si pozitivní sílu hudby (zesílené samozřejmě adekvátně pozitivním aparátem...).

Číst dál...

AV Integra - akce Peníze zpět 200 200 avs 13 200 200 elfton Mareka Audio 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

16 200 200 cpt 17 200 200 aq Bowers Wilkins Formation 200 200 psg 200 200 wdq zidoo 

Gramofon VPI Studio Špalíček - Ostrava 28 200 200 440audio 24 200 200 hifistyl 200 200 melco 

26 200 200 ibd 27 200 200 hiendboutique 25 200 200 grandinote Amarock Studio 200 200 htp

Amarock Studio