Slovinsko

Určitě i tlustý zlatý řetěz kolem krku něco do sebe má (ptáka poznáš podle peří, vlka podle srsti, člověka podle...) a nic proti zlatým šperkům, ale zlato v HiFi - to je teprve něco. Zlaté konektory, propojky na plochých spojích bývají pozlacené, stejně jako patice kolíky integrovaných obvodů nebo reléové obvody atd. atp.,  tam ho všude máme a známe, ale co zlatá sluchátka?

Přišla zpráva ze země v 6. století Slovany osídlené, od 11. do Svaté říše římské včleněné atd. až po L.P. 1992 odkdy samo sebou jest. O kom je řeč? O zemi s Rakouskem (hranice asi 333 km dlouhá) sousedící; i moře mající (snad 44 km); nejdelší z hranic s Chorvatskem (ca 666 km se táhne); když v italském Terstu pobýváte, a tam je hezky - obklopeni touto malou zemí vlastně jste; na východě hranici s Maďarskem (cca 99,9 km) zem má, na západě s Itálií hraničí (ca 222 km). A byť jen 2 miliony a ¼ obyvatel čítající - víno dobré tam dělají a sluchátka též - ano tou zemí je Slovinsko, rsp. Republika Slovenia správně se nazývající.

Ta zpráva tisková od šikovného Blaže Erzetiče říká, že dnes jedna "zlatá" sluchátka poznáte - limitovanou edici vrcholného modelu značky - otevřená planetárně-magnetická sluchátka pro nejnáročnější Erzetich Gold

Erzetich Charybdis Gold

Přetiskujeme zprávu slovinského výrobce sluchátek a k nim zesilovačů společnosti Erzetich Audio:

Erzetich Charybdis

To na obr. výše a 2x níže to není Gold, to je "jen dárce orgánů" vrcholný model Charybdys (3.000€)

Erzetich Charybdis

Erzetich Charybdis

Výše pro takové to obyčejné domácí poslouchání / níže pro 20 vyvolených - Erzetich Gold

Erzetich Charybdis Gold

Erzetich představuje limitovanou edici pozlacených sluchátek Charybdis
Pouze 20 kusů na celém světě

Společnost Erzetich Audio uvedla na trh speciální limitovanou edici svých vlajkových lodí, planárně magnetických sluchátek Charybdis, s novým pozlaceným povrchem, aktualizovaným designem a vylepšeným systémem nastavení výšky hlavového mostu. Pro planetu a jejích 8 a ¼ mld. obyvatel pouze 20 kusů - s individuálním číslováním.

Sluchátka Charybdis je známa svým detailním, prostorným zvukem a odvážným designem. Tato limitovaná edice si zachovává stejný zvukový charakter, ale přidává několik jemných vylepšení – vizuálních i mechanických. Nejviditelnější změnou je 24karátové pozlacení, které sluchátkům dodává nový charakteristický vzhled, aniž by ovlivňovalo jejich výkon. Mezi další novinky patří mírně upravený design rámu pro větší individualitu, přepracované nastavení náhlavní pásky pro přesnější a bezpečnější uchycení a přidání prémiového kabelu indického výrobce PixelCables Grandioso.

Erzetich Charybdis Gold

„Tato verze Charybdis je určena pro lidi, kteří chtějí něco zvláštního, ale stále jim jdepředevším o zvuk,“

říká Blaž Erzetič, zakladatel společnosti Erzetich Audio.

„Jedná se o malou sérii, ale každý kus je vyroben se stejným důrazem na kvalitu a individualitu, které charakterizují naši práci.“

Stejně jako všechny produkty Erzetich Audio je i zlatá edice ručně vyráběna ve Slovinsku z vysoce kvalitních materiálů a v charakteristickém designu značky. Sluchátka jsou určena pro nadšené milovníky hudby a sběratele, kteří hledají něco vzácného a dobře zpracovaného.

Erzetich Charybdis Gold

Hlavní vlastnosti:
¤ pozlacené hliníkové díly pro výrazný vizuální styl
¤ vylepšený mechanismus nastavení výšky pro lepší přizpůsobení
¤ vylepšené designové prvky
¤ stále poháněno stejnou planární magnetickou technologií
¤ prémiový kabel PixelCables Grandioso
¤ limitovaná série pouze 20 kusů, každý s individuálním číslem
¤ Charybdis Gold Limited Edition je nyní k dispozici na www.erzetich-audio.com, dokud jsou zásoby..

Erzetich Charybdis Gold

O společnosti Erzetich Audio
Značka Erzetich Audio, založená v roce 2012 ve Slovinsku, je nezávislá audio značka, která se věnuje návrhům a ruční výrobě špičkových sluchátkových zesilovačů a sluchátek. Společnost Erzetich, známá svou odvážnou estetikou a zvukem v audiophile kvalitě, kombinuje technickou přesnost s silným smyslem pro individualitu. Každý produkt je vyráběn ve vlastní továrně v malých sériích, což odráží zaměření společnosti na kvalitu, odolnost a charakter. Produkty Erzetich používají hudební profesionálové a nadšenci po celém světě.

Slovinsko

Národní park Triglav  a Julské Alpy ↑↓ navštivte - a nějaká (klidně i "nezlatá") sluchátka Erzetich určitě zkuste

Slovinsko

 

Doporučená cena: 4.500 € (ceny spičkových limitovaných HiFi radostí nebývají "neradostné" při placení, ale pak spíš opak nastává - běžný model Charybdys stojí 3.000€ - rozhodně ceny jsou vždy pouze orientační, konkrétní koncová cena v daném místě záleží na lokálním DPH a dalších ekonomických faktorech jako cena dopravy, clo..) Co budete dělat v sobotu, neděli, pondělí? Hudbou a (staro)novými audiofilskými nahrávkami se brodit v přívalu HUDBA aneb Dnes je ten den - kdy o hudbě čísti mám, snad tam nějakou audiofilskou LP (SACD) mňamku zas potkám..  Příjemný (hudbo)víkend, mějte se fajn a HiFi

 

Slovinsko

Slovinsko

Ze setkání Hi-Fi Voice & Erzetich Audio:

Zlatý Erzetich již podruhé - Hi-Fi Voice

Bacillus a ještě jeden s + | ERZETICH AUDIO - Hi-Fi Voice

Bohyně slavností, dcera Dia | ERZETICH AUDIO - Hi-Fi Voice

Erzetich Gold - Hi-Fi Voice - recenze audio-video techniky a chytrého bydlení

Erzetich a Charybda - Hi-Fi Voice - recenze audio-video techniky a chytrého bydlení

Slovinsko

XAVIAN La Boema | 30 let Xavian

Denon Home - skvělý Dolby Atmos zvuk

Perfect Sound Group

AV Center

VÝPRODEJ Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Mareka Audio

TYKON

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

HIFI GUIDE

Lab12 | Audiofeel

AudioEgo

Amarock Studio

Bonne année 2026!

Jak se praví v úvodu filmové trilogie Pán Prstenů: „Svět se změnil“. Nu a ten, kdo se nezmění s ním, ten to bude mít těžké. Bohužel, v mnohém je to těžší – lidé jsou víc pod tlakem, stávají se hrubšími a méně tolerantními, zavírají mysli i srdce a promítá se to i v tak naprosto (buďme realisté) nepodstatných věcech, jako je zrovna hi-fi. Tedy i tam, kde má být útočiště pro zábavu, relaxaci a příjemné prožitky.

Číst dál...

200 200 avs WDQ | EverSolo & Zidoo & Emotiva & Storm Audio High-End Audio StudioRoth AudioDiokAudio

Perfect Sound Group

Dynamique Audio - audiofilské kabely za skvělé ceny CPT Praha - Klipsch - Onkyo - Audeze AQ Amarock Studio Studio Hifistyl

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

Amarock Studio | Vitus - Rockport - Kalista