Listen & Co

Nestává se denně představit zcela novou značku Hi-Fi trhu, nejhustší planety naší sluneční soustavy jejíž průměr 12,7 tisíce km z ní dělá už 4,6 miliardy let 5. největší a Slunci 3. nejbližší hroudu ve sluneční soustavě - a zrovna na té z nějakého důvodu jsme a zrovna na té se Léta Páně 2024 Hi-Fi daří, mnohé modely posledních let hrají fantasticky. Nyní nám 1 nová značka přibyla (společnost vzniklá 2012 se dala na výrobu toho co máme nejradši)  ta se nyní ozvala (celému) Hi-Fi světu

 

Přetiskujeme zprávu společnsoti Listen & Co.:

S radostí oznamujeme oficiální spuštění naší nové značky vysoké věrnosti, Listen & Co. Kombinací elegance italského designu s inženýrskou přesností byla Listen & Co. založena v Itálii v roce 2012 a rychle se etablovala ve sféře lampových zesilovačů, předzesilovačů a dalších vysokokvalitních audio zařízení, vynikající svým neustálým sledováním technické a estetické výjimečnosti.

Historie a mise
Společnost byla původně spuštěna jako distributor lampových zařízení, Listen & Co. se však vyvinula v referenční bod ve vývoji produktů vysoké věrnosti. Spolupracujeme s italskými inženýry a designéry na tvorbě unovativních řešení, přičemž konečná výroba probíhá v Šen-čenu, známém jako čínské Silicon Valley, aby se zajistily nejvyšší standardy kvality a výkonu za konkurenční ceny.

Vlajkové produkty značky Listen&Co.
Mezi vynikající produkty v našem katalogu patří:

Integrovaný hybridní zesilovač LC-01 - zesilovač kombinující robustnost s jemností lamp, nabízí rychlý, hluboký a koherentní zvuk. Obsahuje pokročilé ochranné obvody pro zajištění maximální bezpečnosti reproduktorů a elegantní design s hliníkovými detaily a velkými světelnými VU metry.

Listen & Co

Lampový předzesilovač LC-7R - roslulý svou vynikající prostorovou reprodukcí a detailním zvukem, tento předzesilovač využívá elektronky ECC82 / 12AU7 a ECC83 / 12AX7 spolu s usměrňovačem 5Z3P. Obsahuje transformátory vyrobené z křemíkových plechů a vysokopevnostního OFC lakovaného drátu dovezeného z Japonska, což zaručuje výjimečnou kvalitu zvuku a přesnou regulaci hlasitosti pomocí motorizovaného potenciometru ALPS.

Inovace a kvalita
Naše filozofie spočívá v nabízení produktů, které představují nejlepší poměr cena/výkon, aniž by došlo ke kompromisům ve zvukové kvalitě a designu. Naši manažeři neustále dohlížejí na všechny fáze vývoje a výroby, aby zajistili vysokou kvalitu montáže a výběr materiálů.

Celosvětová distribuce
Listen & Co. má mezinárodní přítomnost s kontakty v Thajsku a Itálii a distribuuje své produkty po celém světě s cílem uspokojit i ty nejnáročnější audiofilní zákazníky.

Listen & Co. | For a Successful Sound

XAVIAN Virtuosa Anniversario & Riviera Labs Levante

Perfect Sound Group

Denon PerL Pro - True Wireless sluchátka do uší

AV Center

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Mareka Audio

TYKON

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

Gramofony Robert Meyer

HIFI GUIDE

Lab12 | Audiofeel

Audio Video Kino Bratislava 2024

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Felix Sit Annus Novus

Posledních 365 dní poněkud uteklo... Jako by to bylo každý rok rychlejší a rychlejší. Možná je to však i tím, kolik věcí se děje a kolik se jich stalo právě i v roce 2023.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Elevator - Scan-Speak Ellipticor High-End Audio Studio Roth Audio DiokAudio

Perfect Sound Group

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Pure Sound Karlovy Vary

BSS Praha | Cabasse

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio WDQ | EverSolo & Zidoo & Emotiva & Storm Audio VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies