Linnenberg Bizet

Značku LinnenberG Audio čtenář zná https://www.hifi-voice.com/vsimli-jsme-si/4573-zrcadlovy-zesilovac . Ta pro své výrobky používá jména slavných skladatelů klasické hudby (akorát byla ukončena výroba D/A převodníku Eric SATIE). Zatím poslední produkt firmy Linnenberg Audio BIZET (ve verzi Mk2) – "MC Phonovorverstärker vom Feinsten", snad nepůjde ve stopách dárce jména (a teď ten titulek: Jen aby nebyl po..). Georges Bizet (1838-75), byl francouzský hudební skladatel období romantismu, během svého nedlouhého života nebyl příliš úspěšný, i když dnes jeho opera Carmen patří k nejhranějším a nejnahrávanějším vůbec (v redakci nám dělá radost, a že dovede rozkmitat mebrány reproduktorů Bizet : Resnik / Del Monaco / Sutherland / Krause / Schippers / L'Orchestre De La Suisse Romande – Carmen (1995, CD) - Discogs )

Linnenberg Bach

Portfolio firmy není velké:
(Georg Philipp) TELEMAN - analogový předzesilovač/vysoce výkonný DAC - 19.600 €
(Johann Sebastian) BACH - ultimativní MM/MC phono předzesilovač - 15.400 €
(Georg Friedrich) HÄNDEL - toho znáte - mono výkonový zesilovač v třídě A - 29.400 €

Linnenberg Bach

Nyní i (Georges) BIZET² - Linnenberg Audio Bizet² (omlouváme se je zatím nedostatek foto, které nahrazujeme ostatními modely značky) splňuje požadavky zákazníků na špičkový phono stage "Made in Germany" A jeho cena je přitom výrazně nižší.

Linnenberg Bach

LinnenberG od roku 1994 navrhující nejnáročnější digitální a analogové obvody, se i dál drží svého hesla: "DOKONALÁ SYMETRIE - MAXIMÁLNÍ HARMONIE", což platí i když nyní vstoupil do cenově dostupnějších vod. Jejich přístup ke konstrukci/vývoji je vlastně dokonalý, říkají: "Specifikace nejsou tím nejdůležitějším faktorem při vytváření jemného audiofilského vybavení. Ale striktní zanedbávání technických aspektů také není správná cesta. Naším mottem je udělat každou jednotlivou specifikaci alespoň 10krát lepší, než je skutečně požadováno, a najít dokonalou harmonii. Je absolutně bezcenné nabízet produkt, který září v jednom nebo dvou aspektech, zatímco v jiných oblastech je nedodává. Ano, lidské ucho je vždy konečným soudem, ale ne jako laciná omluva pro chybné inženýrství."

Celá konstrukce BIZETu je navržena pro symetrii, nízkou hlučnost, nízké zabarvení a přirozenost. Uvnitř BIZETu na vás vykouknou 4 zesilovače snižující šum na polovinu hodnoty jednoho stupně zesílení. Vstupní šum je pouze 43 nV (nanovoltů!). Prostě spojení předimenzovaných specifikací, kdy o finálu ale rozhoduje lidský sluch.

Linnenberg Bizet2

SPECIFIKACE
Odstup signál/šum: 68 dB
Barvy: černá, stříbrná, na přání další za příplatek
Hmotnost: 8 kg
Rozměry 43,2 x 7,5 x 29,0 cm

Linnenberg Bizet2

Doporučená cena: 3.690 €

XAVIAN XN Virtuosa Anniversario

Perfect Sound Group

Marantz Hi-Fi / AV TradeUp

AV Center

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Dream Audio

Mareka Audio

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

High-End Audio Studio

HIFI GUIDE

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Audiophilia Nervosa #1

Všichni chceme, aby "to hrálo" co nejlépe, že? Proto řešíme nejen zesilovač a reprosoustavy, ale i všemožná vylepšení digitálních i analogových zdrojů, ti odvážnější též kabelů a napájení, takoví ti úplně nejzapálenější jdou i po akustice místností nebo bižuterii jako jsou podložky, nožičky, tlumítka a neopak rozvibrovávátka (s trochou snahy v audio oboru najdete úplně cokoliv). Ale to hlavní, tedy samotné nahrávky, bereme jaksi jako samozřejmost.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Elevator - Scan-Speak Ellipticor HiFi ROSE - streamery Roth Audio Panter | dovozce značek Sennheiser a ProAc

Perfect Sound Group

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Monitor Audio Hyphn

HiFi Morava - Audiovector

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies