Rotel - 4 roky záruka

Přetiskujeme zprávu společnosti BaSys CS:

Rotel, více než šest desetiletí vyvíjí, vyrábí a dodává na trh prostřednictvím svých nadšených obchodních partnerů, audio komponenty postavené na základě nejvyšších standardů kvality s mimořádným zvukem a výjimečnou hodnotou. Firma je od založení panem Tomoki Tachikawou rodinným podnikem a nyní je ve vedení již třetí generace, která dál nese hrdě tradici a odkaz této japonské značky.

Od roku 1961 dodala značka Rotel na trh 630 jedinečných modelů audio komponentů. Z toho např. 100 integrovaných zesilovačů, 85 výkonových zesilovačů, 35 předzesilovačů, 40 CD přehrávačů, 30 zesilovačů/procesorů pro domácí kino, více než 50 kazetových magnetofonů, 35 gramofonů a 120 různých AM/FM tunerů a receiverů. Kromě toho také např. kondicionéry síťového napětí, video procesory, transceivery, ekvalizéry, DVD přehrávače, reprosoustavy, skříně na komponenty, sluchátkové zesilovače, PHONO předzesilovače, zesilovače do auta a nespočet dálkových ovladačů. Celkem se jedná o úctyhodných více než 2 000 000 vyrobených kusů, které mnohdy slouží spokojeným uživatelům dodnes. Nemálo z nich zabírá čestné místo v kolekcích sběratelů, kteří jsou za ně ochotni zaplatit násobky původních cen.

Společnost BaSys CS zastupuje Rotel v Česku od roku 2021. Kromě reprezentace značky a distribuce zboží je její závazkem poskytování výrobkům značek Rotel a Michi také plné servisní pokrytí. HiFi komponenty jsou dostupné v síti autorizovaných prodejců a prostřednictvím dvou vlastních showroomů basys.studio. Veškeré informace o výrobcích Rotel a Michi jsou v českém jazyce k dispozici on-line na stránkách www.rotel.com.

Kromě zvukového přednesu si uživatelé na značce Rotel cení také její zanedbatelnou poruchovost. Od listopadu 2023 spouští BaSys CS akci Limitovaná prodloužená záruka Rotel, která ještě více zvedá reputaci Rotelu jako mimořádně spolehlivé značky. Všem komponentům Rotel a Michi zakoupených po 1. listopadu 2023 je automaticky bez nutnosti registrace výrobku samotného, anebo jejího uživatele prodloužena záruční doba o 24 měsíců. Na základě splnění podmínek této služby bude případná oprava provedena zcela zdarma. Podrobnosti a podmínky služby Limitovaná prodloužená záruka Rotel podají prodejci značky Rotel, nebo je naleznete na www.basys.cz.

XAVIAN Virtuosa Anniversario & Riviera Labs Levante

Perfect Sound Group

Denon PerL Pro - True Wireless sluchátka do uší

AV Center

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Mareka Audio

TYKON

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

Gramofony Robert Meyer

HIFI GUIDE

Lab12 | Audiofeel

Audio Video Kino Bratislava 2024

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Felix Sit Annus Novus

Posledních 365 dní poněkud uteklo... Jako by to bylo každý rok rychlejší a rychlejší. Možná je to však i tím, kolik věcí se děje a kolik se jich stalo právě i v roce 2023.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Elevator - Scan-Speak Ellipticor High-End Audio Studio Roth Audio DiokAudio

Perfect Sound Group

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Pure Sound Karlovy Vary

BSS Praha | Cabasse

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio WDQ | EverSolo & Zidoo & Emotiva & Storm Audio VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies