Isotek V5 Sigmas

Přetiskujeme zprávu společnosti Perfect Sound Group:

V5 Sigmas zůstává jedním z nejefektivnějších upgradů ve své kategorii pro zlepšení výkonu připojených audio video komponentů. Díky nově navržené konstrukci a použitých materiálů dosahuje až o 40% vyššího výkonu oproti předchozímu modelu EVO3. Dramaticky se také zlepšil stejnosměrný proudový odpor (DCR), čímž se výkon přibližuje ideálu nulových ohmů. Technologie KERP© (Kirchhoff's Equal Resistance Path) zajišťuje stejný odpor a stejnou dodávku energie do všech zásuvek. Jedinečná ochrana IsoTek dosahuje úžasné hodnoty okamžité ochrany až 121 500A.

Isotek V5 Sigmas

Nejnovější IsoTek Sigmas přináší velký krok vpřed od svého předchůdce EVO3. Nyní je možné připojit až sedm komponentů! Tři pro 16A špičkové vysokoodběrové zesilovače, monobloky, aktivní reprosoustavy či subwoofery, kde Sigmas využívá technologii z V5 Titan Direct-Coupled©, díky tomu poskytuje Sigmas V5 ultravysokoproudý nízkoimpedanční výkon. Pro zdrojové komponenty typu CD, Streamer, Předzesilovač, Gramofon apod. jsou vyhrazeny 4 vstupy o zatížení 10A, každá tato zásuvka disponuje vlastní vyhrazenou síťí pro maximálně čistou energii. Jako všechny nejnovější produkty IsoTek V5 ani zde nechybí 1x System Link výstup pro připojení další možné filtrace IsoTek. Filtr je dodáván s přívodním kabelem IsoTek Premier o délce 1,5m.

Isotek V5 Sigmas

Klíčové vlastnosti IsoTek V5 Sigmas:

Vhodné pro všechny audio nebo AV systémy.
7 optimalizovaných napájecích čisticích obvodů odstraňující šum ze sítě (RFI redukce 80dB), z toho 3x16A a 4x pro zdrojové komponenty (každý max. 10A).
Patentovaný systém KERP© (Kirchoff's Equal Resistance Path) s inovativním způsobem zajišťuje rovnocenný odpor a rovnocenné napájení napříč všemi zásuvkámi. Žádná zásuvka nedostane svůj příděl energie dříve než jiná, což je všeobecný problém ostatních napájecích výrobků, které mají řetězově zapojené zásuvky dohromady.
Nárazová ochrana až 121'500A.
Vnitřní kabeláž: stříbřená vlákna z OFC mědi s PTFE dielektrikum.
Hvězdicové uzemnění.
Maximální trvalý výkon 3680W.
Součástí balení je přívodní kabel IsoTek EVO3 Premier o délce 1,5m s koncovkou C19.

Maloobchodní cena: 103.990 CZK / 4.249 EUR

 

XAVIAN XN Virtuosa Anniversario

Perfect Sound Group

Marantz Hi-Fi / AV TradeUp

AV Center

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Dream Audio

Mareka Audio

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

High-End Audio Studio

HIFI GUIDE

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Audiophilia Nervosa #1

Všichni chceme, aby "to hrálo" co nejlépe, že? Proto řešíme nejen zesilovač a reprosoustavy, ale i všemožná vylepšení digitálních i analogových zdrojů, ti odvážnější též kabelů a napájení, takoví ti úplně nejzapálenější jdou i po akustice místností nebo bižuterii jako jsou podložky, nožičky, tlumítka a neopak rozvibrovávátka (s trochou snahy v audio oboru najdete úplně cokoliv). Ale to hlavní, tedy samotné nahrávky, bereme jaksi jako samozřejmost.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Elevator - Scan-Speak Ellipticor HiFi ROSE - streamery Roth Audio Panter | dovozce značek Sennheiser a ProAc

Perfect Sound Group

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Monitor Audio Hyphn

HiFi Morava - Audiovector

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies