Stenheim Two.Five

Švýcarská společnost Stenheim, která využívá hliníkové skříně a vysoce účinné měniče pro přirozenou krásu a eleganci těch nejlepších nahrávek, představí svůj nový model Alumine Two.Five, pasivní dvoupásmový podlahový reproduktor s vysokým výkonem, který zahrnuje základní designové atributy společnosti v elegantní věži, jež se přizpůsobí většině obytných prostor.

Nový model Alumine Two.Five (doporučená cena: 23 500 USD), stejně jako ostatní modely řady pokročilých technologických reproduktorů Stenheim Alumine, vychází z jednoduchosti původního regálového reproduktoru Alumine Two, ale má větší objem skříně a zdvojené basové měniče pro nižší prokreslení. Díky koncepci vysoké účinnosti je plně kompatibilní se širokou škálou v současnosti dostupných zesilovačů, včetně zesilovačů s nízkým výkonem.

"Alumine Two.Five je pro nás důležitým představením, protože díky své ceně je na dosah většímu počtu milovníků hudby, kteří chtějí zažít zvuk Stenheim na vlastní kůži," řekl Jean-Pascal Panchard, generální ředitel a majitel společnosti Stenheim Suissa SA. "Přestože se jedná o náš základní podlahový reproduktor, na jeho výkonu není nic základního."

Nový věžový reproduktor, který byl stejně jako všechny reproduktory Stenheim navržen a bude ručně vyráběn ve Švýcarsku, je vybaven dvěma (2) 6,5" woofery a jedním (1) 1" soft dome tweeterem v provedení předního bassreflexu.

XAVIAN Virtuosa Anniversario

Perfect Sound Group

McIntosh TradeUp Program

AV Center - hi-fi studio Praha Vinohrady

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Kohut Audio

Dream Audio

Mareka Audio

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

High-End Audio Studio

HIFI GUIDE

HEXMAT

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Audiophilia Nervosa #1

Všichni chceme, aby "to hrálo" co nejlépe, že? Proto řešíme nejen zesilovač a reprosoustavy, ale i všemožná vylepšení digitálních i analogových zdrojů, ti odvážnější též kabelů a napájení, takoví ti úplně nejzapálenější jdou i po akustice místností nebo bižuterii jako jsou podložky, nožičky, tlumítka a neopak rozvibrovávátka (s trochou snahy v audio oboru najdete úplně cokoliv). Ale to hlavní, tedy samotné nahrávky, bereme jaksi jako samozřejmost.

Číst dál...

200 200 avs 200 200 elfton 2021 200 200 rodel audio Roth Audio Panter | dovozce značek Sennheiser a ProAc

Musical Fidelity

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies