ELAC Vela BS 404

Přetiskujeme zprávu společnosti BaSys CS:

ELAC VELA BS 404: majestátní zvuk v kompaktním provedení ELAC doplňuje řadu VELA o model VELA BS 404, kompaktní reproduktorovou soustavu promyšlené konstrukce, která představuje poslední přírůstek do této působivé produktové řady. Její vynikající poměr velikosti a síly vám umožní zažít dechberoucí zážitek nejen v menších prostorech.

Ze slavné rodiny
Je to VELA po všech stránkách. Nová BS 404 dosahuje dokonalé rovnováhy mezi designem, technologií a čistotou zvuku. Skříně ozvučnice jsou pečlivě vyrobeny z odolného dřeva a jsou mírně nakloněny dozadu. Lichoběžníkový tvar a velké poloměry hran vytvářejí pocit nadčasové elegance. Prvotřídní vysoce lesklý lak, nebo ořechová dýha v kombinaci s četnými hliníkovými prvky svědčí o vášni pro detail a touze po vysoké kvalitě. Její silný, ale elegantní vzhled naznačuje, že hudební schopnosti má působivé.

Velkolepé představení
VELA BS 404 je osazena 180 mm basovým reproduktorem, který posouvá technické hranice. O nenucenou reprodukci hlubokých tónů se stará velký měnič s působivou dynamikou za podpory systému bass-reflex. Konstrukce membrány typu AS-XR tvoří dokonalou rovnováhu tuhosti a vnitřního tlumení, promítá střední pásmo do poslechové místnosti vždy přesně a zároveň zajišťuje bezešvé navázání na pracovní kmitočet výškového reproduktoru JET. Protože výškový reproduktor JET nejnovější páté generace je schopen vyzářit kmitočty až do 50 kHz je schopen bezchybně rozlišit i ty nejjemnější nuance.

Protože hudba baví
Čistá radost z autentické a vzrušující hudby bez ohledu na žánr je hnací silou reprosoustav VELA BS 404. Mírně větší směrovost středního pásma ve srovnání s menším sourozencem BS 403, usnadňuje umístění a pomáhá jasně definovat zvukovou scénu i v místnostech s vyšším podílem odrazů. Avšak bez ohledu na to, kam reprosoustavu VELA BS 404 umístíte, tak dokonale splyne s každým interiérem a zároveň poskytne úžasný zvuk. Ceny a dostupnost Model ELAC VELA BS 404 je dostupný od března 2023. Na výběr jsou dvě barevná provedení, nebo ořechová dýha ve vysoce lesklém laku.

Doporučená cena za pár: 82 000 Kč (černá, bílá), 86 000 Kč (ořechová dýha)

XAVIAN Virtuosa Anniversario

Perfect Sound Group

DENON SHOP | e-shop hi-fi a domácí kino

AV Center - hi-fi studio Praha Vinohrady

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Kohut Audio

Dream Audio

Mareka Audio

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

High-End Audio Studio

200 200 hifiguide

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Nakupujte! Nebudou!

Ceny, respektive jejich nárůst, nepřiměřenost, výška či cokoliv, co se zrovna namane na jazyku (či přesněji pod prsty) při shlédnutí mnoha posledních novinek a recenzí, jsou tématem mnoha místních komentářů. Ty často opakují téma „To za to už nestojí“ nebo „To je zlodějina“. Jenže mám špatnou zprávu – bude to o dost horší.

Číst dál...

200 200 avs 200 200 elfton 2021 200 200 rodel audio Roth Audio Panter | dovozce značek Sennheiser a ProAc

Musical Fidelity

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies