AKTUÁLNÍ VÝPRODEJ REDAKČNÍCH KOMPONENTŮ

Plně funkční krásné kousky, které prostě jen zbytečně a dlouho leží nevyužívané v redakční sbírce. Udělejte si radost.

PŘEHLED ZDE

 

 

Vertere Phono 1

Touraj Moghaddam, zakladatel a šéf společnosti Vertere, dnes oznámil, že byl vylepšen mnohokrát oceněný phono předzesilovač PHONO-1 MKII, MM/MC. Nový PHONO-1 MKII L se vyznačuje vylepšeným výkonem, novou pozlacenou deskou s plošnými spoji ve tvaru písmene L a výrazně vylepšenou přístupností k přizpůsobovacím DIP přepínačům. PHONO-1 MKII L, který je nyní k dispozici, se bude prodávat za 1350 liber, 1648 eur, 1895 dolarů a 2700 australských dolarů.

Vylepšení kvality zvuku jsou jemná, ale významná. Již model MKII byl lepší než originál díky optimálnějšímu výběru komponent. Model L jde ještě dál díky netriviálnímu vylepšení uspořádání desek plošných spojů. Přesunutí lineárního napájecího zdroje na hlavní desku plošných spojů umožnilo významnou optimalizaci uspořádání stop a zemnící roviny. Nový návrh zajišťuje stejnou délku signálových stop, snížení impedancí a šířku stop přizpůsobenou přímému toku proudu.


Již PHONO-1 obsahoval neobvyklý přepínač volby uzemnění se třemi polohami, který dává na výběr mezi tvrdým uzemněním, zvednutím uzemnění a měkkým uzemněním. Tím lze v určitých instalacích dosáhnout ještě nižšího šumu na pozadí z přehrávače.


PHONO-1 lze uživatelsky konfigurovat pro většinu dostupných kazet s pohyblivým magnetem a pohyblivou cívkou. Přepínače DIP na spodní straně přístroje usnadňují volbu 15 vstupních impedancí a 9 možností kapacity spolu s 10 možnostmi zesílení. Umožňuje například zkrotit poněkud špičkovou (se stoupající VF odezvou) kazetu s pohyblivou cívkou přidáním kapacity, nikoli snížením vstupní impedance. Snížení vstupní impedance má tendenci zvuk "rozmělnit", což snižuje hudební výkon a dramatičnost spolu se snížením jasu. Přidání kapacity při zachování vyšší vstupní impedance umožní vyniknout plnému výkonu.

PHONO-1 MKII L dostane z každého vysoce kvalitního přehrávače to nejlepší, s maximálním dynamickým rozsahem a špičkovým rozlišením detailů.

Nové vysoce kvalitní pozlacené plošné spoje ve tvaru písmene "L" pro hlavní gramofonový obvod a síťový napájecí transformátor zajišťují optimalizované uzemnění a rozvod energie. Stínění z nerezové oceli navíc zajišťuje, že jakékoli nežádoucí rušení je dobře odděleno od zvukového signálu.

Stínění v kombinaci s použitím vysoce kvalitních součástek a speciální pájky zaručují dlouhodobě konzistentní optimální výkon.

Stínění z nerezové oceli Třícestný přepínač umístěný na zadní straně PHONO-1 poskytuje možnosti připojení předzesilovače a šasi "Hard Ground", "Ground Lift" nebo "Soft Ground", aby se minimalizoval jakýkoli brum vnášený mezi PHONO-1 a zesilovač.

PHONO-1 je k dispozici v řadě špičkových provedení, včetně nového designu DG-1 s předním panelem, který ladí s novým gramofonem Vertere. K dispozici jsou i další povrchové úpravy: Stříbrný hliník, Signature Vertere Orange a polomatná černá. L Kontrolka napájení je nyní oranžová, aby bylo možné snadno identifikovat verzi MKII L.

XAVIAN Aria | mimořádně citlivé regálové reprosoustavy

Perfect Sound Group

DENON SHOP | e-shop hi-fi a domácí kino

AV Center - hi-fi studio Praha Vinohrady

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Kohut Audio

Dream Audio

Mareka Audio

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

High-End Audio Studio

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Nakupujte! Nebudou!

Ceny, respektive jejich nárůst, nepřiměřenost, výška či cokoliv, co se zrovna namane na jazyku (či přesněji pod prsty) při shlédnutí mnoha posledních novinek a recenzí, jsou tématem mnoha místních komentářů. Ty často opakují téma „To za to už nestojí“ nebo „To je zlodějina“. Jenže mám špatnou zprávu – bude to o dost horší.

Číst dál...

200 200 avs 200 200 elfton 2021 200 200 rodel audio 200 200 hifiguide Panter | dovozce značek Sennheiser a ProAc

Musical Fidelity

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Výhodné sestavy domácího kina Denon a Polk Audio

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies