AKTUÁLNÍ VÝPRODEJ REDAKČNÍCH KOMPONENTŮ

Plně funkční krásné kousky, které prostě jen zbytečně a dlouho leží nevyužívané v redakční sbírce. Udělejte si radost.

PŘEHLED ZDE

 

 

Truune Eighty

Přetiskujeme zprávu společnosti TRUUNE:

Slovenská rodinná firma STARK je schopná vytvoriť možné z nemožného. Svedčia o tom aj jej unikátne reproduktory značky Truune, o ktorých budeme ešte veľa počuť. Značka Truune vie, čo chce - aby mali ľudia zážitok z čistej kvality zvuku, ktorá doslova lahodí ušiam.

Truune je dokonalou kombináciou domáceho audio systému so štúdiovým zvukom a ponúka verný analógový zvukový zážitok v kompaktnom dizajne. Technológiu aktívnych reproduktorov so zabudovaným zosilňovačom tak posúva na novú úroveň. Už v základe zahŕňa kompletný balík možností pripojenia a streamovania. Stačí ho zapojiť a okamžite môžete prehrávať alebo streamovať hudbu z preferovaného zdroja alebo zariadenia.
STARK na Audio Video Show v Prahe predstavila aj svoj najnovší reproduktorový model Truune EIGHT, ktorému svedčí nadčasový elegantný dreveno – kožený dizajn v štýle Bauhaus a ktorý je vyrobený prevažne z udržateľných eko materiálov. Navyše s reproduktormi EIGHT prichádza vysoká kvalita zvuku, ktorá je badateľná už pri prvom počutí a s ňou aj premyslený elektronický systém, čím ich užívateľ môže ovládať priamo cez telefón alebo diaľkové ovládanie.

Múdre ekologické reproduktory, ktoré si veľa pamätajú

Reproduktory sa dokážu elegantne prispôsobiť užívateľovi a učí sa jeho návykom. Ponúka mu teda to, čo najviac používa. Má predikciu vstupov, ktorý si je schopný prepnúť. Ak sa časom sám vypne, dokáže si zapamätať poslednú hlasitosť, pri ktorej bol korektne vypnutý.

Výrobcovia značky Truune reproduktorom skutočne rozumejú a pri ich výrobe zohľadňujú každý komponent. Minimalizmus a ekologické materiály ako orechové drevo, kov, ekokoža im pristanú. Navyše majú sklenený dotykový panel. Užívatelia si tiež môžu vybrať z farebnej palety kruhovej akustickej tkaniny, ktorá chráni citlivé časti reproduktora a vyskladať si aj výraznejšie farebné kombinácie akustických kruhov prispôsobením do svojej obývačky alebo kancelárie. Podšívky, na ktorých je pripevnená, sú vyrobené zo zemiakového škrobu, vďaka čomu sú plne kompostovateľné a po kontakte s pôdnymi baktériami sa do pol roka úplne rozložia.
„Vyrobiť reproduktor v kvalite, v akej ho ponúkame, je skutočné umenie. U nás sa o vývoj a dizajn stará malý tím, pričom každý reproduktor Truune je unikátnym ručne vyrobeným majstrovským dielom. Pri ich výrobe zanechávame minimálny odpad a chceme, aby vydržali aj ďalšie generácie,“ hovorí Gabriel Stark, majiteľ firmy STARK.

https://www.truune.com/

XAVIAN Concertino - výjimečná nabídka

Perfect Sound Group

DENON SHOP | e-shop hi-fi a domácí kino

AV Center - pražské hi-fi studio

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Kohut Audio

Dream Audio

Mareka Audio

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Je dražší nutně lepší?

Všemožné diskuse pod články, ale i s prodejci či dovozci hi-fi techniky, nemluvě o výrobcích posledních týdnů a měsíců mě přivedly k zajímavé otázce – je dražší nutně lepší? Není tím teď nutně míněno „dražší produkt“, ale zejména „dražší součástka“.

Číst dál...

200 200 avs 200 200 elfton 2021 200 200 rodel audio 200 200 hifiguide Panter | dovozce značek Sennheiser a ProAc

Musical Fidelity

CPT Praha 17 200 200 aq Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Bowers & Wilkins 700 S3

  Studio Špalíček AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies