Boulder 812

Boulder Amplifiers píše: "Jsme velmi rádi, že můžeme oznámit oficiální vydání D/A převodníku, předzesilovače a sluchátkového zesilovače 812! Model 812 je pravděpodobně nejhodnotnějším produktem, který kdy Boulder vyrobil. Tolik vlastností a funkcí je umožněno díky chytrému návrhu obvodů a balení. Jako výchozí bod pro váš vysoce výkonný systém reprodukce hudby jej lze použít jako D/A převodník, vyvážený předzesilovač nebo sluchátkový zesilovač. Nyní už nemusíte pro tyto tři funkce vybírat jednotlivé produkty. Model 812 můžete snadno zařadit do svého stávajícího systému a konfigurovat jej podle toho, jak se váš systém mění a rozrůstá."

"Díky celosvětovému úspěchu modelu 866 rozšířila společnost Boulder řadu 800 o převodník 812, předzesilovač a sluchátkový zesilovač.

Uplatněním filozofie návrhu z modelu 866 a více než 35 let zkušeností s navrhováním obvodů D/A převodníků, předzesilovačů a zesilovačů získáte zařízení, které má precizní, špičkový výkon. Navíc s kvalitou a spolehlivostí, kterou byste očekávali od výrobku Boulder, v rafinovaném balení.

Model 812 je prvním sluchátkovým zesilovačem společnosti Boulder a my jsme se nedrželi zpátky. Má samostatný sofistikovaný obvod sluchátkového zesilovače, čtyři typy připojení a nastavení citlivosti sluchátek v aplikaci Boulder Controller. S výkonem 200 mw do 8 ohmů a 80 mw do 600 ohmů bude sekce zesilovače v modelu 812 řídit jakákoli sluchátka nebo více sluchátek najednou. Je to splněný sen všech sluchátkových nadšenců.

Lze jej používat jen jako předzesilovač, D/A převodník, sluchátkový zesilovač nebo jakoukoli kombinaci těchto tří funkcí. Díky všem funkcím a své všestrannosti je 812 pravděpodobně nejhodnotnějším produktem, který kdy Boulder vyrobil.

Model 812 je něco pro dlouholeté fanoušky značky Boulder, sluchátkové nadšence nebo pro někoho, kdo začíná svůj první systém Boulder. Chtěli jsme vytvořit něco dostupného a multifunkčního, co by se hodilo do jakéhokoli zvukového systému nebo se samo stalo systémem. Model 812 to splňuje."

XAVIAN Concerto - výročí 25 let založení firmy

Perfect Sound Group

Polk Audio | hi-fi reproustavy

AV Center - pražské hi-fi studio

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Kohut Audio

Dream Audio

E-shop Mareka Audio

Dynaudio EMIT

HiFi Studio TYKON

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Je dražší nutně lepší?

Všemožné diskuse pod články, ale i s prodejci či dovozci hi-fi techniky, nemluvě o výrobcích posledních týdnů a měsíců mě přivedly k zajímavé otázce – je dražší nutně lepší? Není tím teď nutně míněno „dražší produkt“, ale zejména „dražší součástka“.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Vigo MKII Rodel Audio | hi-fi studio Praha HIFI GUIDE - mbl, Magnat, Q Acoustics 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Musical Fidelity

CPT Praha 17 200 200 aq Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Marantz MODEL 40n

  Studio Špalíček AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies