Exasound

Streamovací převodník exaSound s82 navazuje na technologie, které kanadská značka představila v převodníku s88.

Převodník exaSound s82 Streaming DAC je ručně vyráběn v Kanadě a je vybaven referenčním 32bitovým digitálně-analogovým převodníkem a streamerem Roon-Ready v monoblokové skříni plné velikosti.

EXASOUND S82 STREAMING DAC
Převodník exaSound s82 je vybaven vlastním asynchronním USB streamingem, ovladači ASIO a Core Audio a jádrem FPGA, které umožňují dosáhnout 32bitové, bitově dokonalé signálové cesty s nízkým jitterem. Přehrává nativně soubory kódované DSD až do DSD512, DXD 352,8 kHz, PCM a MQA až do 384 kHz.

TIDAL CONNECT
Má také nově navržené výstupní stupně s vylepšenou mikrosymetrií vyvážených výstupů. Nově vydaná podpora Tidal Connect umožňuje aplikacím Tidal v systémech iOS, Android, Mac OS a Windows streamovat přímo do přehrávače S82. Nastavení optimalizace zvuku umožňuje ruční výběr filtrů pro rekonstrukci PCM a roll-off filtrů. Nastavení pro vstupy SPDIF a optický TOSLINK umožňují kompatibilitu se zařízeními spotřebitelské třídy, která vykazují vysoký jitter, při zachování zvukové čistoty.

Díky podpoře Bluetooth Audio Streaming je systém s82 snadno dostupný a pokročilá nastavení zpřesňují stavy přehrávání přechodu mezi jednotlivými skladbami. Autonomní symetrické a nesymetrické výstupy lze používat současně se dvěma sadami výkonových zesilovačů.

STREAMING
Kromě systému Roon podporuje s82 streamování pomocí Signalyst HQPlayer, UPnP, AirPlay, Bluetooth a online služeb Tidal a Qobuz. Stereofonní soubory a streamy jsou přehrávány v jejich nativním formátu a rozlišení.

XAVIAN Virtuosa Anniversario

Perfect Sound Group

McIntosh TradeUp Program

AV Center - hi-fi studio Praha Vinohrady

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Kohut Audio

Dream Audio

Mareka Audio

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

High-End Audio Studio

HIFI GUIDE

HEXMAT

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Audiophilia Nervosa #1

Všichni chceme, aby "to hrálo" co nejlépe, že? Proto řešíme nejen zesilovač a reprosoustavy, ale i všemožná vylepšení digitálních i analogových zdrojů, ti odvážnější též kabelů a napájení, takoví ti úplně nejzapálenější jdou i po akustice místností nebo bižuterii jako jsou podložky, nožičky, tlumítka a neopak rozvibrovávátka (s trochou snahy v audio oboru najdete úplně cokoliv). Ale to hlavní, tedy samotné nahrávky, bereme jaksi jako samozřejmost.

Číst dál...

200 200 avs 200 200 elfton 2021 200 200 rodel audio Roth Audio Panter | dovozce značek Sennheiser a ProAc

Musical Fidelity

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies