Earman Colibri

Chicagská společnost Earmen oznámila svou nejnovější novinku - prémiový vyvážený D/A převodník/sluchátkový zesilovač/předzesilovač Colibri s bateriovým napájením.

Colibri, který společnost propaguje jako "vše, co jste chtěli, a vše, co jste potřebovali", je cenově dostupným řešením pro zajištění nejvyšší kvality přehrávání hudby na cestách.

Speciálně navržené, vyvážené, bateriově napájené zařízení je malé, ale výkonné a nabízí výdrž až 5 hodin na nabití. Napájení z baterie poskytuje mimořádně čistý a stabilní stejnosměrný proud, čímž se vyhýbá problémům se znečištěním způsobeným šumem RFI/EMI.

Srdcem zařízení Colibri je vlajková loď řady ESS ES9281 PRO DAC. Řada ESS SABRE PRO nastavuje nové měřítko v oblasti špičkového zvuku tím, že nabízí nejvyšší dynamický rozsah (DNR) s působivě nízkou úrovní celkového harmonického zkreslení plus šumu (THD+N). Colibri podporuje soubory Hi-Res PCM až do 32bit/384kHz PCM, DoP, DSD64, DSD128 a MQA.

Tlačítka přehrávače Earmen Colibri umožňují plné ovládání zařízení a hudby bez použití zdroje nebo telefonu. Je vyroben z hliníkového bloku a frézován CNC, takže nabízí výjimečnou odolnost.

Mezi vstupy patří USB C samice (DATA), USB C samice (nabíjení). Mezi nabízené výstupy patří vyvážený 4,4 mm a SE 3,5 mm. Výstupní výkon je udáván až 280 mW@32Ω a až 560 mW@16Ω (4,4 mm) a až 75 mW@32Ω a až 150 mW@16Ω (3,5 mm). THD +N je uváděno 0,002 % (4,4 mm) a 0,001 % (3,5 mm).

XAVIAN Concerto - třípásmové sloupové reprosoustavy

Perfect Sound Group

Polk Audio | hi-fi reproustavy

AV Center - pražské hi-fi studio

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

200 200 soundstyle

Dream Audio

E-shop Mareka Audio

Dynaudio EMIT

HiFi Studio TYKON

Fischer&Fischer high end reprosoustavy

Amarock Studio | KEF - PASS LABS - HARBETH

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

ŠÉFREDAKTORŮV NEPRAVIDELNÍK

Je dražší nutně lepší?

Všemožné diskuse pod články, ale i s prodejci či dovozci hi-fi techniky, nemluvě o výrobcích posledních týdnů a měsíců mě přivedly k zajímavé otázce – je dražší nutně lepší? Není tím teď nutně míněno „dražší produkt“, ale zejména „dražší součástka“.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Vigo MKII Rodel Audio | hi-fi studio Praha HIFI GUIDE - mbl, Magnat, Q Acoustics

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Musical Fidelity

XAVIAN 16 200 200 cpt 17 200 200 aq Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Marantz MODEL 40n

PASS LABS Studio Špalíček - Ostrava Marantz AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Audio Video Show Praha 2022

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies