Creative Aurvana Trio LS

Přetiskujeme zprávu společnosti Creative Labs:

Společnost Creative Technology dnes oznámila uvedení Creative Aurvana Trio LS, nejnovějšího přírůstku do oblíbené série sluchátek Aurvana. Vysoce kvalitní sluchátka do uší s novým a efektivním designem měničů nabízejí čistý zvukový výkon s jasnějšími výškami a hlubšími basy ve srovnání s jinými analogovými sluchátky.

Creative Aurvana Trio LS si zachovává robustní, ale elegantní tvar, charakteristický pro sérii sluchátek Aurvana, s vylepšeními oproti předchozím modelům.

Creative Aurvana Trio LS je navržen pomocí technologie Liquid Silicone Rubber (LSR), inovativní funkce designu produktu, která eliminuje nesoulad ve výkonu měniče způsobený tradičním procesem lepení používaným ve většině ostatních sluchátek. Zajišťuje rovnoměrnější a konzistentnější pohyb v celém ovladači, aby se snížilo zkreslení, a následně se zlepšila celková kvalita zvuku tak, aby poskytovala čistější odezvu v celém zvukovém spektru.
Tyto nejnovější sluchátka do uší jsou vybaveny kabely s pilovitým pláštěm, které pomáhají minimalizovat rušivý mikrofonní hluk. Nabízejí také bezproblémové ovládání s vestavěným mikrofonem a integrovaným dálkovým ovládáním, díky kterému mohou uživatelé jednoduše přijímat hovory a ovládat přehrávání hudby pouhým stisknutím tlačítka. Navíc jsou kompaktní a snadno přenosné s praktickou kapsou.

Creative Aurvana Trio LS mají také certifikaci Super X-Fi - jsou speciálně vyladěné tak, aby dobře fungovaly s produkty Super X-Fi (jako například Creative SXFI AMP) a poskytovaly holografický zvuk s vysokým rozlišením, jako kdyby byl ve sluchátkách nastaven špičkový systém s více reproduktory. Sluchátka jsou navíc dodávány s exkluzivním designem izolace hluku v uších, který funguje tak, aby zajistil optimální utěsnění pro blokování nežádoucích zvuků na pozadí, takže uživatelé si mohou užít každý jeden tón hudby.

Creative Aurvana Trio LS, s bezstarostným designem a skvělým zvukovým výkonem, vynikají z davu jako sluchátka do uší, které nabízejí více zvukových efektů za skvělou cenu.

Ceny a dostupnost
Creative Aurvana Trio LS má atraktivní cenu 39,99 EUR a je k dispozici na Creative.com.
Pro více informací navštivte www.creative.com/triols

XAVIAN Virtuosa Anniversario & Riviera Labs Levante

Perfect Sound Group

Denon PerL Pro - True Wireless sluchátka do uší

AV Center

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Mareka Audio

TYKON

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

Gramofony Robert Meyer

HIFI GUIDE

Akustik Design | prostorová akustika pro náročné

Audiofeel | LAB12

 

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Felix Sit Annus Novus

Posledních 365 dní poněkud uteklo... Jako by to bylo každý rok rychlejší a rychlejší. Možná je to však i tím, kolik věcí se děje a kolik se jich stalo právě i v roce 2023.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Elevator - Scan-Speak Ellipticor High-End Audio Studio Roth Audio DiokAudio

Perfect Sound Group

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Monitor Audio Hyphn

BSS Praha | Cabasse

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio WDQ | EverSolo & Zidoo & Emotiva & Storm Audio VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies