Estelon 10 let

Přetiskujeme zprávu společnosti Estelon:

Estelon s potěšením představuje reproduktor Forza Anniversary Edition, inspirovaný 10. úspěšným rokem společnosti!

Estelon Forza, která ztělesňuje technologie dotažené dolů z modelu Extreme (konečný vlajkový model Estelon), byla představena v roce 2019 a již získala mnoho celosvětového uznání a četných ocenění. Estelon nyní vydává speciální Anniversary Edition, která je omezena produkcí na celkem 10 párů. Vyznačuje se kombinací černého perleťového lesku a zlatých akcentů, které podtrhují jeho elegantní křivky a představují skutečně luxusní povrchovou úpravu. Anniversary Edition je nyní k dispozici!

Nadčasový design, silný výkon

Každý reproduktor Estelon Forza má čtyřpásmový design se dvěma basovými reproduktory, jedním středobasovým reproduktorem, jedním reproduktorem středního rozsahu a jedním výškovým reproduktorem navrženým a vyrobeným prémiovým výrobcem ovladačů Accuton. Dva 250 mm (11 palcové) hliníkové sendvičové basové reproduktory na míru mohou reprodukovat extrémně hluboké a přesné basy, zatímco 190 mm (8 palcový) hliníkový sendvičový středový basový reproduktor umožňují rychlé a působivé horní basy. Ovladač středního rozsahu keramické membrány o průměru 168 mm (7 palců) je ultralehký a tuhý, což umožňuje přehrávání kritických středních frekvencí bez zbarvení nebo zkreslení a zároveň s lineární odezvou. 25 mm (1 palec) výškový reproduktor s diamantem, který najdete také na palubní desce superauta Bugatti Chiron, dokáže reprodukovat zvuky na nejvyšších frekvencích až 60 kHz bez zkreslení v rozsahu lidského sluchu.

Unikátní tvar a měkké křivky skříně Estelon Forza eliminují účinky reflexní difrakce, zatímco frekvenční charakteristiky disperze zůstávají přímé a lineární nejen před reproduktorem, ale také v různých úhlech. To rozšiřuje ideální pozici poslechu. Kombinace zakřivených stěn skříně a specifických vnitřních komor eliminuje vibrace skříně, takže zvukový signál zůstává čistý a bude pocházet pouze z prvků ovladače. Ohromující hmotnost 150 kg (330 liber) každého reproduktoru poskytuje reaktivní i dynamickou stabilitu, která podporuje zrychlení a přechodný útok z membrán řidiče a poskytuje zvýšenou dynamiku a mikro-dynamické detaily zvuku.

Estelon Forza, jak již název napovídá, je plná nepředstavitelné rafinované síly. Jak elektrický proud prochází řidiči, Forza ožívá. Každá nuance tančí vzduchem, vytváří realistickou zvukovou scénu a plní posluchače bohatými emocemi. Stačí zavřít oči a užít si to nejlepší, co hudba může nabídnout.

Dostupnost vydání Forza Anniversary Edition si ověřte u místního prodejce / distributora.

Další informace: http://estelon.com/speaker/forza/

Přenosky Ortofon

XAVIAN Prague

GMG Power

Perfect Sound Group

200 200 epaudio

AV Center

Focal powered by Naim

Thrill Audio

200 200 horn

200 200 audiocenter

maranz model30

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

200 200 voix

RP Audio

Rodel Audio

Dream Audio

200 200 soundstyle

05 200 200 tykon

Kabely Supra

31 200 300 bose

32 200 200 wdq

Amarock Studio

 

ŠÉFREDAKTORŮV NEPRAVIDELNÍK

Řekneme si to na rovinu

V posledních měsících se na web Hi-Fi Voice.com dostává stále více a více nových čtenářů (za což rozhodně díky!), dnes už více než tři tisícovky každý den. Množí se tak také dotazy, komentáře a e-maily – mezi nimi pak spousta takových, které si přejí „edukativnější“ pojetí článků.

Číst dál...

Dynaudio Contour i 200 200 avs Elfton Vigo MKII Mareka Audio 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Hornmanufaktur - jen hudba Bowers&Wilkins HIFI GUIDE IBD Czech KOSS

16 200 200 cpt 17 200 200 aq Kohut Audio Dynamique Audio 200 200 wdq zidoo 

Mitchell Acoustics uStream One Studio Špalíček - Ostrava 24 200 200 hifistyl Amarock Studio 200 200 htp

Amarock Studio