TP Vision P5

Přetiskujeme zprávu společnosti TP Vision:

Společnost TP Vision, výrobce televizorů Philips, představila svou již 3. generaci obrazového procesoru P5, který se v nových televizorech OLED stará o zpracování a vylepšení obrazu. 3. generace má dvoučipové uspořádání, ve kterém druhý čip zdvojnásobuje výpočetní výkon a přináší 30% vylepšení obrazové kvality ve srovnání s druhou generací procesoru.

Loňská druhá generace čipu P5 v OLED modelech Philips získala 47 ocenění a vyhrála ve dvou slepých testech. Třetí generace ještě vylepšuje obrazový výkon a přináší vylepšenou redukci šumu, ostřejší obraz a přesnější barvy, včetně té pleťové. To vše bez ohledu na zdroji obrazu.

Nový procesor nabízí lepší obrazovou kvalitu ve formátech HDR10, HDR10+ a nově i v Dolby Vision. Tento formát divákovi nabízí nevídaný jas u světlých scén i působivě temné zobrazení v tmavých oblastech.

U HDR obsahu nabízí nová P5 vyšší bitové rozlišení, čímž odstraňuje problémy se ztrátou detailů ve velmi tmavých oblastech a odstraňuje nežádoucí páskování.

Vývojáři třetí generace procesoru P5 úzce spolupracovali s Dolby, aby maximalizovali výhody procesoru P5 pro HDR. Kromě toho tento procesor vylepšuje také obraz v SDR a HDR10/HDR10+.

Nový procesor také redukuje šum díky sofistikované analýze pohybu a prostorové a časové redukci šumu, ovšem bez rozmazání obrazu. 3. generace přidává vylepšení kontury, výpočet bitové hloubky a sparse filtering pro ještě čistší a ostřejší obraz.

K funkci Vylepšení detailů byla přidána funkce Ochrana a obnova detailů, která zajišťuje lepší výsledky při přepočtu původních pixelů na jemnější a ostřejší pixely. Nový Dejaggy filtr vylepšuje zobrazení diagonálních obrysů. Výsledkem je viditelně detailnější obraz.

Přenosky Ortofon

Xavian Quarta Evoluzione

AKCE KEF

Polk Audio | hi-fi reproustavy

GMG Power

AV Center

Dynaudio se slevou

Thrill Audio

200 200 horn

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

VOIX Premium Audio

RP Audio

Rodel Audio | hi-fi studio Praha

Dream Audio

200 200 soundstyle

05 200 200 tykon

Kabely Supra

32 200 200 wdq

Amarock Studio

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

 

ŠÉFREDAKTORŮV NEPRAVIDELNÍK

Ale já to nepoznám

Poslední rok se – z logických důvodů – výrazně zvýšila frekvence vašich čtenářských dotazů. Všichni nakonec více či méně sedíme doma a dobrý poslech hudby a zážitky z filmů to pomáhají snášet. Spolu s někdy až nižšími desítkami dotazů denně se také zvýraznil některé zažité mýty a „legendy“ audiofilského světa.

Číst dál...

Dynaudio EMIT 200 200 avs Elfton Vigo MKII Mareka Audio 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Hornmanufaktur - jen hudba Denon - hi-fi legenda HIFI GUIDE Superhifi Lepší Zvuk

16 200 200 cpt 17 200 200 aq Kohut Audio Dynamique Audio 200 200 wdq zidoo 

VPI gramofony a pračky LP Studio Špalíček - Ostrava 24 200 200 hifistyl Amarock Studio 200 200 htp

Amarock Studio