THX Interconnect

Zvláštní doba, kdy část (jak to jen říci) "méně zkušených" považovala tkaničku za rovnocenou ultra high endové kabeláži, snad již pominula. Shodou okolností autor nedávno ověřil neplánovaným testem, nutností k vysokým botám koupit na cestách nové tkaničky - jsou velmi velké až zásadní, rozdíly i mezi tkaničkami. Tolik úvodem k info, že sanfranciská společnost THX Ltd. oznámila:

Certifikované THX Interconnect HDMI kabely domácího kina jsou nyní k dispozici
Na CEDIA 2023 byly představeny, předmětem intenzivní průmyslové kontroly prošly, certifikaci získaly - THX Interconnect Ultra High Speed ​​HDMI 2.1b jsou nyní k dispozici v devíti délkách a jsou připraveny k použití v domácích kinech kdekoli.

THX Interconnect

Kabely THX Interconnect HDMI 2.1b jsou dílem spolupráce (vyrábí je) s kanadskou společností společností Pixelgen z Burglingtonu (na břehu  311 km dlouhého a 85 km širokého jezera Ontario) specializující se na video konektivitu a produkty pro zpracování – jsou specifické a vyrobené dle nejvyšších průmyslových standardů pro audio a video, pro nekomprimované signály při maximálních rychlostech, které jsou dnes nutné pro současnou systémů domácího kina - kinosálu v obývacím pokoji.

THX Interconnect

"Kabely jsou nezbytné pro věrnost. Pokud jde o domácí kina, poslední myšlenkou mohou být kabelová připojení, ale realita je taková, že dokud nebudete mít robustní, spolehlivé, vysoce kompatibilní a flexibilní kabelové připojení, nebudete mít nejlepší věrnost vašeho zařízení, bez ohledu na to, jak špičková je,“ vysvětluje Jack MacDougall, výkonný ředitel společnosti Pixelgen Design (pravidlo "orchestr zní podle nejslabšího hráče" - platí pochopitelně všude - pozn. redakce). "Vyřešili jsme to za vás a jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout tuto rodinu produktů, aby vyhovovaly většině velikostí a konfigurací domácího kina. Bude to jedna investice do vašeho domácího kina, na kterou se můžete v nadcházejících letech spolehnout."

THX Interconnect

Kabely THX Interconnect HDMI jsou dodávány v různých délkách od 0,5 m do 15 m při zachování ultratenké a flexibilní (ohebnosti) velikosti. Pro délky začínající na 7,6 m a delší - dodává technologie PXLGLASS Hybrid Fiber/Copper robustnost a flexibilitu, aby se přizpůsobila jakémukoli uspořádání a designu domácího kina. Všechny velikosti jsou nyní k dispozici, objednávky započaly a všechny varianty jsou dodávány v recyklovatelných obalech. Delší kabely jsou k dispozici ve sběratelské filmové plechovce pro milovníky domácího kina a kina. Tkaničky i kabely - jen kvalitní (ceny nových "originál" THX kabelů se nám zdají "nepřehnané").

THX Interconnect

THX Interconnect

Doporučené ceny: 39 až 399 amerických dolarů

THX Interconnect

THX Interconnect

THX Interconnect

XAVIAN Virtuosa Anniversario & Riviera Labs Levante

Perfect Sound Group

Denon PerL Pro - True Wireless sluchátka do uší

AV Center

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Mareka Audio

TYKON

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

Gramofony Robert Meyer

HIFI GUIDE

Akustik Design | prostorová akustika pro náročné

Audiofeel | LAB12

 

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Felix Sit Annus Novus

Posledních 365 dní poněkud uteklo... Jako by to bylo každý rok rychlejší a rychlejší. Možná je to však i tím, kolik věcí se děje a kolik se jich stalo právě i v roce 2023.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Elevator - Scan-Speak Ellipticor High-End Audio Studio Roth Audio DiokAudio

Perfect Sound Group

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Monitor Audio Hyphn

BSS Praha | Cabasse

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio WDQ | EverSolo & Zidoo & Emotiva & Storm Audio VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies