E.A.T. C-dur

Nejnovější výtvor společnosti European Audio Team, gramofon EAT C-Dur, dorazil do Severní Ameriky a je již v prodeji.

Rakouský výrobce gramofonů a elektroniky představil nový přírůstek do své základní řady gramofonů.

GRAMOFON EAT C-DUR
Nový gramofon EAT C-Dur nabízí luxusní vzhled prémiových referenčních stolů EAT, jako je například Fortissimo, v kompaktnějších rozměrech a dostupné cenové kategorii.

GRAMOFON C-DUR S VYSOKOU HMOTNOSTÍ A KOMPAKTNÍMI ROZMĚRY EAT
Společnost European Audio Team použila u gramofonu EAT C-Dur s hmotností 34,4 kg konstrukci s vysokou hmotností. Základem gramofonu C-Dur je jeho masivní 50mm podstavec z MDF. Rotační hmotnost talíře a subtalíře dohromady činí značných 13,45 lb. Talíř gramofonu C-Dur je velký 13,5 palce. Tato konstrukční volba byla zvolena proto, že maximalizuje setrvačnost a zároveň minimalizuje zatížení ložisek a hluk. Teflonová přítlačná deska talíře spočívá na 3,9lb invertované ložiskové sestavě s vřetenem z nerezové oceli a keramickou kuličkou. Kombinace s nízkohlučným, plně odděleným motorem EAT a vestavěným generátorem střídavého proudu zajišťuje modelu C-Dur stabilitu otáček a nízkou úroveň dunění.

MECHANICKÁ A ELEKTRICKÁ IZOLACE
Gramofon je účinně oddělen od svého povrchu třemi tlumenými, výškově nastavitelnými hliníkovými nožičkami, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly dokonalý postoj a snižovaly riziko akustické zpětné vazby. V šasi je instalováno vysoce přesné vestavěné elektronické ovládání rychlosti, které je vybaveno tlačítky z leštěného hliníku s integrovanými stavovými LED diodami. Pro zajištění co nejnižšího šumu je k dispozici externí 15V napájecí zdroj.

C-NOTE TONEARM
Gramofon EAT C-Dur sdílí 10″ raménko C-Note s raménkem EAT C-Sharp. Jedinečnou vlastností všech ramen C-Note je zabudování tlumicí sestavy do ložiskového pouzdra. Toto zařízení, které používá speciální mazivo na bázi křemíku, údajně snižuje rezonance raménka a kazety o více než 50 %. Ramena C-Note kombinují tuhou trubku z uhlíkových vláken s nízkou hmotností s hliníkovou hlavovou skříní, což zajišťuje potřebnou tuhost a nízkou rezonanci.

Gramofon European Audio Team EAT C-Dur lze objednat s charakteristickou vložkou Jo No5.

LUXUSNÍ PROVEDENÍ GRAMOFONU EAT C-DUR
Varianta Satin Black je umístěna jako další logický krok od gramofonu EATC-Major. Verze Plum wood přináší luxusní výrobek s dřevěnou povrchovou úpravou a slouží jako kompaktní alternativa k modelu C-Sharp. Stůl je k dispozici bez kazety nebo v sadě s kazetou s pohyblivou cívkou Jo No. 5 od společnosti EAT.

XAVIAN Virtuosa Anniversario

Perfect Sound Group

McIntosh TradeUp Program

AV Center - hi-fi studio Praha Vinohrady

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Kohut Audio

Dream Audio

Mareka Audio

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

High-End Audio Studio

HIFI GUIDE

HEXMAT

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Audiophilia Nervosa #1

Všichni chceme, aby "to hrálo" co nejlépe, že? Proto řešíme nejen zesilovač a reprosoustavy, ale i všemožná vylepšení digitálních i analogových zdrojů, ti odvážnější též kabelů a napájení, takoví ti úplně nejzapálenější jdou i po akustice místností nebo bižuterii jako jsou podložky, nožičky, tlumítka a neopak rozvibrovávátka (s trochou snahy v audio oboru najdete úplně cokoliv). Ale to hlavní, tedy samotné nahrávky, bereme jaksi jako samozřejmost.

Číst dál...

200 200 avs 200 200 elfton 2021 200 200 rodel audio Roth Audio Panter | dovozce značek Sennheiser a ProAc

Musical Fidelity

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies