Dvojitá přenoska Audio Technica AT-MC2022 s pohyblivou cívkou, která slaví 60 let výzkumu a vývoje gramofonových vložek, je vybavena jednotným stylusem a měničem, vytvořeným z jediného laboratorně vypěstovaného diamantu.

AT-MC2022 byla označena jako "Audio-Technica Excellence Product", což je ocenění, které označuje výrobky splňující nejvyšší standardy značky v oblasti výkonu. Oslavuje tak 60. výročí založení japonské značky.

SJEDNOCENÝ STYLUS-KANTILÉNA
Společnost Audio Technica uvádí, že vrcholem kazety je její unifikovaný stylus-cantilever, vytvořený z jediného, laboratorně vypěstovaného diamantu. Tato konstrukce je navržena tak, aby eliminovala zkreslení způsobené běžným spojením stylusu s kantilérou a umožnila čistší přenos vibrací z drážky záznamu na cívky. Unifikovaný, velmi tenký 0,22 mm (0,009″) diamantový cantilever zajišťuje extrémně vysokou rychlost šíření a rychlou přechodovou odezvu.

Počet přenosek Audio Technica AT-MC2022 MC Cartridge je omezen na pouhých 60 kusů.

TĚLO Z HLINÍKU A TITANU
AT-MC2022 využívá vysoce účinný magnetický obvod, jehož výsledkem je větší hustota magnetického toku a výstupní napětí. Hybridní konstrukce těla kazety se skládá z hliníkové základny a titanového pouzdra s elastomerovou podložkou pro snížení nežádoucích rezonancí. Montážní otvory se závitem umožňují snadnou instalaci na hlavici nebo integrované raménko a vysoce kvalitní vývody s pozlacením, které je přibližně 30krát silnější, než je běžné, snižují kontaktní odpor.

SMALTOVÁNÍ SHIPPO
V rámci oslav 60. výročí společnosti Audio-Technica je kazeta AT-MC2022 s pohyblivou cívkou vybavena designovými akcenty inspirovanými tradičním shippo smaltováním (japonské cloisonné) a dodává se ve speciálně vyrobeném úložném pouzdře z ořechového dřeva s odklápěcím víkem, zásuvkou a akrylovým okénkem s vyrytým sériovým číslem výrobku a logem A-T k 60. výročí.

XAVIAN XN Virtuosa Anniversario

Perfect Sound Group

Marantz Hi-Fi / AV TradeUp

AV Center

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Dream Audio

Mareka Audio

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

High-End Audio Studio

HIFI GUIDE

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Audiophilia Nervosa #1

Všichni chceme, aby "to hrálo" co nejlépe, že? Proto řešíme nejen zesilovač a reprosoustavy, ale i všemožná vylepšení digitálních i analogových zdrojů, ti odvážnější též kabelů a napájení, takoví ti úplně nejzapálenější jdou i po akustice místností nebo bižuterii jako jsou podložky, nožičky, tlumítka a neopak rozvibrovávátka (s trochou snahy v audio oboru najdete úplně cokoliv). Ale to hlavní, tedy samotné nahrávky, bereme jaksi jako samozřejmost.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Elevator - Scan-Speak Ellipticor HiFi ROSE - streamery Roth Audio Panter | dovozce značek Sennheiser a ProAc

Perfect Sound Group

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Monitor Audio Hyphn

HiFi Morava - Audiovector

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies