AKTUÁLNÍ VÝPRODEJ REDAKČNÍCH KOMPONENTŮ

Plně funkční krásné kousky, které prostě jen zbytečně a dlouho leží nevyužívané v redakční sbírce. Udělejte si radost.

PŘEHLED ZDE

 

 

Bluesound NODE Edge

Bluesound Powernode Edge je jednozónový bezdrátový zesilovač pro streamování hudby... základní HiFi zařízení, ke kterému stačí přidat reproduktory.

BLUESOUND POWERNODE EDGE
Bluesound Powernode Edge kombinuje streamovací zdroje, ovládání a zesilování v jednom kompaktním a cenově dostupném zařízení. Zesilovač audiofilské kvality v Bluesound Powernode Edge umožňuje snadno připojit pár pasivních reproduktorů a vytvořit nebo rozšířit HiFi systém. Další možnosti zahrnují přidání bezdrátového subwooferu Pulse Sub+ pro kompaktní stereo systém 2.1. Případně může napájet zadní kanály bezdrátové sestavy prostorového zvuku Bluesound.

HI RES AUDIO
Konzervativně dimenzovaný zesilovač DirectDigital™ s výkonem 2 x 40 W v Bluesound Powernode Edge zvládá zvukové stopy ve vysokém rozlišení až 24 bitů/192 kHz a podporuje přehrávání MQA.

KOMPAKTNÍ
Bluesound Powernode Edge je navržen v kompaktním provedení, které se hodí do každého interiéru. Přiložený nástěnný držák s různou orientací umožňuje jeho skrytí ve skříních nebo za pohovkou. Snadno se specifikuje a jednoduše se skládá, jeho výška 1U racku a šířka poloviny racku spolu se snadno přístupným dotykovým ovládacím panelem pro každodenní funkce přehrávání a konfiguraci by měly být oblíbené u instalatérů inteligentních domů a zákazníků.

STREAMOVÁNÍ HUDBY
Více než dvacet nativně integrovaných hudebních služeb a tisíce internetových rozhlasových stanic jsou přístupné přímo a ovládají se z aplikace BluOS™ Controller. Pro přehrávání z osobní hudební knihovny je k dispozici připojení přes Wi-Fi, gigabitový Ethernet nebo přehrávání z externího USB disku. Vestavěný AirPlay 2 umožňuje snadnou integraci do ekosystému Apple, zatímco uživatelé jiných zařízení mohou využít vysoce kvalitní připojení aptX™ HD Bluetooth k přímému streamování zvuku. Tradičnější kabelové zdroje, jako je televizor nebo předzesílený gramofon, lze připojit pomocí vstupu HDMI eARC nebo kombinovaného analogového/digitálního vstupu.

OVLÁDÁNÍ VE VÍCE MÍSTNOSTECH
Můžete přidat více přehrávačů Bluesound po celém domě a vytvořit tak vysoce výkonný systém pro více místností pomocí zvukové platformy BluOS hi-res. Posílejte hudbu z přehrávače do přehrávače nebo synchronizujte více přehrávačů do jednoho streamu pro večírky a setkání. Ovládání je možné prostřednictvím aplikace BluOS Controller pro systémy iOS, Android, Mac nebo PC nebo pomocí skleněného dotykového panelu pro rychlý přístup k ovládacím prvkům, jako je přehrávání, pozastavení a zvýšení/snížení hlasitosti. Bluesound Powernode Edge lze integrovat s nejoblíbenějšími ovladači chytré domácnosti, jako jsou Crestron, Control4, URC, RTI, ELAN a další, zatímco ovládání hands-free je možné pomocí hlasových asistentů, jako jsou Apple Siri, Amazon Alexa a Google Assistant.

SPECIFIKACE BLUESOUND POWERNODE EDGE
Platforma zesilovače DirectDigital™

40 W na kanál do 8 ohmů

Čtyřjádrový 1,8GHz procesor ARM® Cortex™ A53

HDMI eARC, optické a analogové zvukové vstupy

BluOS™ Bezdrátová možnost přehrávání hudby ve více místnostech

Ovládání pomocí aplikace s nastavitelným zvukem

Streamování hudby MQA a Hi-Res Audio

Integrace Airplay 2

Spolupráce s Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri

Dvoupásmová Wi-Fi + gigabitový Ethernet

Obousměrné Bluetooth aptX™ HD

Bezdrátový výstup pro sluchátka

Kabelový a bezdrátový výstup pro subwoofer

Možnost učení IR dálkového ovládání

Dotykové ovládání na předním panelu

Kompaktní provedení 1U

Snadný čtyřcestný montážní systém

Černá nebo bílá povrchová úprava

XAVIAN Concertino - výjimečná nabídka

Perfect Sound Group

DENON SHOP | e-shop hi-fi a domácí kino

AV Center - pražské hi-fi studio

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Kohut Audio

Dream Audio

Mareka Audio

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Je dražší nutně lepší?

Všemožné diskuse pod články, ale i s prodejci či dovozci hi-fi techniky, nemluvě o výrobcích posledních týdnů a měsíců mě přivedly k zajímavé otázce – je dražší nutně lepší? Není tím teď nutně míněno „dražší produkt“, ale zejména „dražší součástka“.

Číst dál...

200 200 avs 200 200 elfton 2021 200 200 rodel audio 200 200 hifiguide Panter | dovozce značek Sennheiser a ProAc

Musical Fidelity

CPT Praha 17 200 200 aq Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Bowers & Wilkins 700 S3

  Studio Špalíček AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies