Mu-so wood

Přetiskujeme zprávu společnosti AVITsmart:

Naim Mu-So 2 Wood Edition

Tradiční anglický výrobce Naim uvedl na trh prémiovou edici oceněného bezdrátového reproduktoru Mu-so 2. generace a nazval ji prostě - Wood Edition. Jak už název napovídá, nové Mu-So 2 má tělo vyrobeno z tvrdého afrického dřeva Ayous, jehož povrch je následně upraven do vysoce lesklého provedení. Akusticky transparentní mřížka reproduktoru je v exkluzivním barevném provedení pouze pro tuto edici. Zadní chladící žebrování z eloxovaného hliníku má rovněž nový odstín.

Mu-So 2 Wood Edition kombinuje znalosti francouzského Focalu, kteří pro Naim vyladili reproduktory, s nejnovějšími technologiemi pro streamování hudby a snadné přehrávání ze všech vašich zařízení. Pro lepší zážitek ze streamovacích služeb, rádia, podcastů, televize a dalších zdrojů hudby, které máte rádi. K dispozici je dokonce i akustická kompenzace místnosti, která zajistí, že vaše Mu-so 2 Wood Edition bude znít v celé své kráse, ať už ho umístíte kamkoliv. Mu-So 2 zní skvěle samo o sobě, ale stisknutím jediného tlačítka ho můžete integrovat do multiroom řešení, spolu s dalšími přehrávači a systémy Naim.

Reproduktor Mu-So 2 Wood Edition připojíte k vaší domácí síti kabelem nebo pomocí Wifi, podporuje AirPlay 2, Chromecast, bezdrátový přenos bluetooth a pro externí zařízení nabízí vstup HDMI ARC,  optický a analogový vstup. USB vstup pak poslouží pro připojení flash disků. Procházejte a ovládejte svou hudbu prostřednictvím aplikace Naim, dotykového podsvíceného ovládání na horní straně přístroje nebo dodávaného dálkového ovládání. Nebo vyzkoušejte podporu hlasového ovládání Google Assistant a Apple Siri.

Více o produktu: https://www.avitsmart.cz/produkt/naim-mu-so-2-wood-edition.

 

Přenosky Ortofon

XAVIAN Prague

GMG Power

Perfect Sound Group

200 200 epaudio

AV Center

Dynaudio se slevou

Thrill Audio

200 200 horn

200 200 audiocenter

maranz model30

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

200 200 voix

RP Audio

Rodel Audio | hi-fi studio Praha

Dream Audio

200 200 soundstyle

05 200 200 tykon

Kabely Supra

31 200 300 bose

32 200 200 wdq

Amarock Studio

 

ŠÉFREDAKTORŮV NEPRAVIDELNÍK

Ale já to nepoznám

Poslední rok se – z logických důvodů – výrazně zvýšila frekvence vašich čtenářských dotazů. Všichni nakonec více či méně sedíme doma a dobrý poslech hudby a zážitky z filmů to pomáhají snášet. Spolu s někdy až nižšími desítkami dotazů denně se také zvýraznil některé zažité mýty a „legendy“ audiofilského světa.

Číst dál...

Dynaudio Contour i 200 200 avs Elfton Vigo MKII Mareka Audio 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Hornmanufaktur - jen hudba Bowers&Wilkins HIFI GUIDE Superhifi Lepší Zvuk

16 200 200 cpt 17 200 200 aq Kohut Audio Dynamique Audio 200 200 wdq zidoo 

VPI gramofony a pračky LP Studio Špalíček - Ostrava 24 200 200 hifistyl Amarock Studio 200 200 htp

Amarock Studio