Garvan

Přetiskujeme zprávu společnosti AV Integra:

Italský výrobce Garvan Acoustic uspokojuje svými výrobky požadavky nejnáročnějších klientů a architektů. Od svého vzniku v roce 2005 vyvíjí a vyrábí architektonické reproduktory a akustické panely, které splňují nejvyšší nároky na design, vynikající zvuk a vysokou užitnou hodnotu. Z těchto důvodů byly výrobky Garvan Acoustic zvoleny a nainstalovány v mnoha hotelech, resortech, restauracích, barech, obchodních prostorech, ale také v privátních rezidencích.

Garvan Acoustic sídlí v italském městě Faenza blízko známého letoviska Rimini. V prostorách společnosti probíhají veškeré činnosti od produktového designu, konstrukce, prototypování až po finální výrobu, testování kvality, balení a rozesílání výrobků. K dispozici je zde také technická podpora. Reproduktory Garvan nepoužívají velké plastové díly, vše je vyrobeno z kovu a dřeva.

Jednou z významných hodnot, kterou značka Garvan nabízí svým klientům, je špičkový italský design. Reproduktory lze např. zcela zapustit do stěny vč. mřížky tak, že přední strana je v jedné rovině se stěnou. Reproduktory pro povrchovou montáž lze objednat v jakémkoli barevném odstínu RAL nebo se speciální povrchovou úpravou Corten® efekt. Voděodolné reproduktory pro bazény, sauny, terasy a další podobné prostory lze dodat také v nerezovém provedení. Zahradní program reproduktorů a subwooferů má pak odolné skříně s prvky z umělého kamene Corian®. Specialitou je závěsný reproduktor řady Goccia, vyrobený z fajáns keramiky ve tvaru kapky a zdobený nejrůznějšími barvami a vzory. Řada CinemAtelier kombinuje reproduktory s akustickými panely. Vyrábí se na míru v různých barevných provedeních. Reproduktor je v tomto případě ukrytý přímo v akustickém panelu.

Nádherný design doplňují moderní komponenty, z kterých jsou reproduktory Garvan postaveny. Výsledná kombinace od kvalitních měničů po součástky zvukových výhybek zaručuje špičkovou reprodukci zvuku v hifi kvalitě. Na své si tak přijdou nejen oči, ale i uši uživatelů. Třešničkou na dortu je pak záruka 3 roky na všechny produkty.

Více na https://www.avintegra.cz/garvan-acoustics-nova-znacka-italskych-designovych-reproduktoru-v-nasem-sortimentu_w75.html

XAVIAN Virtuosa Anniversario & Riviera Labs Levante

Perfect Sound Group

Denon PerL Pro - True Wireless sluchátka do uší

AV Center

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Mareka Audio

TYKON

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

Gramofony Robert Meyer

HIFI GUIDE

Lab12 | Audiofeel

Audio Video Kino Bratislava 2024

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Felix Sit Annus Novus

Posledních 365 dní poněkud uteklo... Jako by to bylo každý rok rychlejší a rychlejší. Možná je to však i tím, kolik věcí se děje a kolik se jich stalo právě i v roce 2023.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Elevator - Scan-Speak Ellipticor High-End Audio Studio Roth Audio DiokAudio

Perfect Sound Group

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Monitor Audio Hyphn

BSS Praha | Cabasse

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio WDQ | EverSolo & Zidoo & Emotiva & Storm Audio VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies