Garvan

Přetiskujeme zprávu společnosti AV Integra:

Italský výrobce Garvan Acoustic uspokojuje svými výrobky požadavky nejnáročnějších klientů a architektů. Od svého vzniku v roce 2005 vyvíjí a vyrábí architektonické reproduktory a akustické panely, které splňují nejvyšší nároky na design, vynikající zvuk a vysokou užitnou hodnotu. Z těchto důvodů byly výrobky Garvan Acoustic zvoleny a nainstalovány v mnoha hotelech, resortech, restauracích, barech, obchodních prostorech, ale také v privátních rezidencích.

Garvan Acoustic sídlí v italském městě Faenza blízko známého letoviska Rimini. V prostorách společnosti probíhají veškeré činnosti od produktového designu, konstrukce, prototypování až po finální výrobu, testování kvality, balení a rozesílání výrobků. K dispozici je zde také technická podpora. Reproduktory Garvan nepoužívají velké plastové díly, vše je vyrobeno z kovu a dřeva.

Jednou z významných hodnot, kterou značka Garvan nabízí svým klientům, je špičkový italský design. Reproduktory lze např. zcela zapustit do stěny vč. mřížky tak, že přední strana je v jedné rovině se stěnou. Reproduktory pro povrchovou montáž lze objednat v jakémkoli barevném odstínu RAL nebo se speciální povrchovou úpravou Corten® efekt. Voděodolné reproduktory pro bazény, sauny, terasy a další podobné prostory lze dodat také v nerezovém provedení. Zahradní program reproduktorů a subwooferů má pak odolné skříně s prvky z umělého kamene Corian®. Specialitou je závěsný reproduktor řady Goccia, vyrobený z fajáns keramiky ve tvaru kapky a zdobený nejrůznějšími barvami a vzory. Řada CinemAtelier kombinuje reproduktory s akustickými panely. Vyrábí se na míru v různých barevných provedeních. Reproduktor je v tomto případě ukrytý přímo v akustickém panelu.

Nádherný design doplňují moderní komponenty, z kterých jsou reproduktory Garvan postaveny. Výsledná kombinace od kvalitních měničů po součástky zvukových výhybek zaručuje špičkovou reprodukci zvuku v hifi kvalitě. Na své si tak přijdou nejen oči, ale i uši uživatelů. Třešničkou na dortu je pak záruka 3 roky na všechny produkty.

Více na https://www.avintegra.cz/garvan-acoustics-nova-znacka-italskych-designovych-reproduktoru-v-nasem-sortimentu_w75.html

Přenosky Ortofon

XAVIAN Prague

GMG Power

Perfect Sound Group

200 200 epaudio

AV Center

Focal powered by Naim

Thrill Audio

200 200 horn

200 200 audiocenter

maranz model30

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

200 200 voix

RP Audio

Rodel Audio

Dream Audio

200 200 soundstyle

05 200 200 tykon

Kabely Supra

31 200 300 bose

32 200 200 wdq

Amarock Studio

 

ŠÉFREDAKTORŮV NEPRAVIDELNÍK

Čistý signál i v dalším roce

Moji milí čtenáři,

říká to každý, píšou to všude, takže napsat i tady, že je za námi rok podivný a nestandardní, to by bylo nošením dříví do lesa. Nicméně i tak doufám, že jste ho – snad i s pomocí dobré muziky a velkolepých filmů – přežili ve zdraví, třeba i s nějakým tím úspěchem. V prvé řadě tedy vše nejlepší do roku 2021 a přejme si, aby byl stejně pestrý a bohatý na zážitky jako rok 2020, ale přejme si (velmi!) vroucně, aby to byly zážitky zřetelně pozitivnější.

Číst dál...

Dynaudio Contour i 200 200 avs 13 200 200 elfton Mareka Audio 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

16 200 200 cpt 17 200 200 aq Bowers Wilkins Formation Dynamique Audio 200 200 wdq zidoo 

Mitchell Acoustics uStream One Studio Špalíček - Ostrava 24 200 200 hifistyl Amarock Studio 200 200 htp

Amarock Studio