vitus RI-101 Mk II

vitus RI-101 Mk II

Přetiskujeme zprávu společnosti Vitus Audio:

RI-101 MK.II JE OD TEĎ ROON READY

Při definování a zavádění nových nápadů v podniku je jednou z prvních otázek, které si musíte položit, "Jaký problém řeším pro zákazníky?".

Ve světě streamingu může být obtížné odlišit se od konkurence. Jedná se o agresivní a neustále se vyvíjející prostor.

Na prvním místě je samozřejmě uživatelský zážitek: intuitivnost uživatelského rozhraní, rychlost softwaru, kvalita přehrávání atd. A kromě toho všechny další funkce, které mohou váš produkt odlišit a zvýšit tak uživatelský zážitek.

Jedním z hlavních způsobů, jak se Roon odlišuje od konkurence, je jeho algoritmus pro objevování nové hudby. Přiznejme si, že jedním z hlavních cílů streamování je možnost - a jednoduchost - objevování nových alb, interpretů a skladeb v rámci žánru řízeného vaším hudebním vkusem.

vitus RI-101 Mk II

Je zřejmé, že uživatelská zkušenost je pro Roon velmi důležitá. Jejich požadavky na získání certifikace Roon Ready zahrnují velmi dlouhý seznam různých aspektů, které musí výrobce do svých produktů zabudovat. Tento rozsáhlý seznam zajišťuje, že uživatelská zkušenost je vždy špičková, a také znamená, že Roon může rychle jednat, když se v terénu objeví problémy.

To je jeden z důvodů, proč jsme se vydali na cestu certifikace integrovaného zesilovače RI-101 Mk.II jako Roon Ready. Proces certifikace RI-101 Mk.II nebyl jednoduchý. Jako výrobci, kterému záleží na zkušenostech zákazníků stejně, ne-li více, jsme však věděli, že získání certifikace je naprosto nezbytné. Jsme rádi, že jsme konečně certifikovali první z mnoha našich výrobků.

I když to byl dlouhý proces, byla to zajímavá cesta. Poskytla nám nové způsoby přemýšlení o uživatelské zkušenosti a řešení problémů, což nám umožní nadále zvyšovat kvalitu našich produktů, vytvářet intuitivní zážitky pro zákazníky a stále vylepšovat naše produkty.

vitus RI-101 Mk II

Rádi bychom společnosti Roon Labs poděkovali a těšíme se na silné partnerství.

XAVIAN XN Virtuosa Anniversario

Perfect Sound Group

Marantz Hi-Fi / AV TradeUp

AV Center

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Dream Audio

Mareka Audio

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

High-End Audio Studio

HIFI GUIDE

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Audiophilia Nervosa #1

Všichni chceme, aby "to hrálo" co nejlépe, že? Proto řešíme nejen zesilovač a reprosoustavy, ale i všemožná vylepšení digitálních i analogových zdrojů, ti odvážnější též kabelů a napájení, takoví ti úplně nejzapálenější jdou i po akustice místností nebo bižuterii jako jsou podložky, nožičky, tlumítka a neopak rozvibrovávátka (s trochou snahy v audio oboru najdete úplně cokoliv). Ale to hlavní, tedy samotné nahrávky, bereme jaksi jako samozřejmost.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Elevator - Scan-Speak Ellipticor HiFi ROSE - streamery Roth Audio Panter | dovozce značek Sennheiser a ProAc

Perfect Sound Group

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Monitor Audio Hyphn

HiFi Morava - Audiovector

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies