Jabra 75T

Přetiskujeme zprávu společnosti Jabra:

Jabra Elite 75t jsou čtvrtou generací skutečně bezdrátových sluchátek dánského výrobce. 

Dánská značka Jabra na veletrhu IFA představila další generaci svých skutečně bezdrátových sluchátek, model Jabra Elite 75t. Sluchátka byla navržena pro delší výdrž a pro vyšší pohodlí při nošení. Zachovávají přitom veškeré vlastnosti, kvůli kterým si uživatelé tak oblíbili předchozí model, Elite 65t. Jabra Elite 75 tedy nabízí stejně skvělé hovory a poslech hudby, navíc ale s delší výdrž baterií a díky menšímu pouzdru i vyšší pohodlí.  

V podobě sluchátek Jabra Elite 75t značka zúročuje svou stopadesátiletou zkušenost se zpracováním zvuku. Řada zkušeností přitom byla převzata od sesterské společnosti GN Hearing, která se zaměřuje na vývoj a výrobu pomůcek pro sluchově postižené. Díky sdílení těchto zkušeností bylo možné dosáhnout ještě vyšší úrovně miniaturizace a vytvořit tak menší a lehčí sluchátka s vyšším pohodlím. 

Jabra Elite 75t jsou sluchátka vyvinutá speciálně se zřetelem na vyšší pohodlí, čehož bylo dosaženo prostřednictvím optimalizace tvaru a velikosti. Sluchátka byla intenzivně testována, takže uživatelé si mohou být jisti, že sluchátka zůstanou v uších bezpečně uchycena bez ohledu na aktivitu jejich nositele. Kompaktnější provedení činí sluchátka Jabra Elite 75t ideální i pro menší uši, zatímco ergonomické tvarování pak zajišťuje vyšší pohodlí. Díky tomu si všichni uživatelé mohou ještě více užít své hudby a hovorů po ještě delší dobu. 

Zaměřeno na požadavky uživatelů 

Jabra při návrhu sluchátek využila skutečnost, že ve svých laboratořích vlastní tisíce odlitků uší uživatelů ze všech koutů světa. Díky tomu bylo možné navrhnout nejoptimálnější 3D tvar a velikost pouzdra. Dalším krokem pak bylo shromáždění informací o potřebách a preferencích zákazníků, díky čemuž bylo možné definovat překážky k ještě vyšší uživatelské spokojenosti. 

Nejčastějšími požadavky zákazníků jsou delší výdrž baterií, vyšší pohodlí při nošení, a snazší připojování k mobilním telefonům a dalším zařízením. To byly také klíčové úkoly, před kterými stáli vývojáři nových sluchátek řady Elite. Jabra Elite 75t nabízí výdrž až 7,5 hodiny a celkem až 28 hodin s nabíjecím pouzdrem. Rychlé nabíjení je podpořeno konektorem USB-C, takže uživatel může mít jistotu, že sluchátka budou připravena k poslechu kdykoliv je bude potřebovat. Později bude navíc uvedena verze s podporou bezdrátového nabíjení. 

Pokročilé inovace použité při návrhu nových sluchátek zajišťují, že sluchátka budou i přes menší velikost poskytovat to, co od nich uživatelé očekávají - robustní připojení, trvanlivost, snadné použití a vynikající zážitky z volání a hudby. Vynikající kvalita hovorů byla dosažena díky použití technologie 4 mikrofonů a za využití nejnovějších algoritmů pro potlačení hluku okolí a větru. Díky tomu získávají uživatelé jistotu vysoké kvality hovorů i v hlučném prostředí jako jsou například rušné městské ulice. Použití magnetů u nabíjecího pouzdra zjednodušuje jeho otevírání a uchycení sluchátek. 

René Svendsen-Tune, generální ředitel značky Jabra, řekl: „Naše největší novinka na IFA 2019 je také naše zatím nejmenší. Je to výsledek našeho odhodlání naslouchat a uspokojit stále náročnější očekávání zákazníků pro skutečně bezdrátový zážitek. Vezmeme-li skvělý produkt a zlepšíme ho, je to náročná výzva a to je to, čeho jsme dnes dosáhli. Zvýšili jsme zážitek ze sluchátek, čímž jsme zajistili nejpohodlnější řešení s dlouhou výdrží určené pro životní styl na cestách. Jsme nadšeni, že můžeme přivítat Elite 75t, náš nejnovější a nejinovativnější přírůstek do naší oceněné řady Elite“, dodal. 

Uživatelé se mohou okamžitě připojit k asistenčním službám Alexa **, Siri® nebo Google Assistant ™ a rychle přistupovat k potřebným informacím - od nastavení schůzek, po nalezení událostí v okolí nebo nechat si přečíst zprávy. Navíc Bluetooth 5.0 umožňuje uživatelům bezproblémové připojení Elite 75t k jejich smartphonům. 

Aplikace Jabra Sound + umožňuje uživatelům vybrat si hlasového asistenta, přizpůsobit svůj hudební profil pomocí ekvalizéru, upravit, kolik hluku v okolí chtějí slyšet (HearThrough), nastavit parametry hovorů, sledovat stav nabití baterie a mnoho dalšího. 

Elite 75t bude k dispozici ve třech barvách - titanově černé, černé a zlato béžové, díky čemuž si uživatelé mohou vybrat takové provedení, které bude vyhovovat jejich stylu. Při zahájení prodeje bude dostupná titanově černá verze, zbylé dvě varianty se na trhu objeví na začátku roku 2020.  

Klíčové vlastnosti a specifikace: 
• Nový kompaktní tvar byl testovaný na pohodlí a bezpečné uchycení uvnitř ucha 
• Životnost baterie více než 7,5 hodiny, až 28 hodin s nabíjecím pouzdrem 
• Technologie 4 mikrofonů  pro křišťálově čisté hovory i v hlučném a větrném prostředí 
• Rychlé nabíjení pomocí USB-C 
• Spolehlivé skutečné bezdrátové připojení bez výpadků zvuku 
• Nastavení parametrů přehrávaní prostřednictvím ekvalizéru, který je k dispozici v aplikaci Jabra Sound + 
• Odolnost s krytím IP55 a dvouletá záruka proti prachu a vodě* 
• Přístup ke službám  Amazon Alexa **, Siri® a Google Assistant ™ jedním dotekem 
• Kompatibilní se všemi telefony a tablety podporujícími zvuk Bluetooth 
• Doprovodná aplikace Jabra Sound + je kompatibilní se zařízeními iOS a Android 
 
* Je vyžadována registrace prostřednictvím aplikace  Jabra Sound +  
** Závisí na operačním systému 

Více informací na stránkách https://www.jabra.cz/bluetooth-headsets/jabra-elite-75t

 Cena a dostupnost: 

Sluchátka Jabra Elite 75t  budou v prodeji na přelomu října a listopadu 2019 za doporučenou koncovou cenu 199 Euro. 

Přijďte si poslechnout Xavian Quarta

Audio kabely Dynamique Audio

200 200 epaudio

200 200 soundstyle

05 200 200 tykon

200 200 hifi guide

200 200 horn

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

200 200 voix

200 200 rpaudio

Rodel Audio

31 200 300 bose

32 200 200 wdq

33 200 200 amarock

 

ŠÉFREDAKTORŮV NEPRAVIDELNÍK

Pozitivní vlny

Musím přiznat, že potom, co až nečekaně hladce proběhla Audio Video Show Praha 2020, měl jsem pocit, že je všechno v pohodě a klidu. Stačilo ale pár dní a situace se zamotala do toho nepříjemného a vlastně trochu depresivního stavu, ve kterém se celý svět nachází. Kdy víc než právě teď tak je dobré uvědomit si pozitivní sílu hudby (zesílené samozřejmě adekvátně pozitivním aparátem...).

Číst dál...

AV Integra - akce Peníze zpět 200 200 avs 13 200 200 elfton Mareka Audio 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

16 200 200 cpt 17 200 200 aq Bowers Wilkins Formation 200 200 psg 200 200 wdq zidoo 

Gramofon VPI Studio Špalíček - Ostrava 28 200 200 440audio 24 200 200 hifistyl 200 200 melco 

26 200 200 ibd 27 200 200 hiendboutique 25 200 200 grandinote Amarock Studio 200 200 htp

Amarock Studio