Řada M2Tech Rockstar dostává do své nabídky digitálních komponentů tradičnější analogový přírůstek - monoblokové zesilovače Larson ve třídě A.
Z technologického hlediska je zesilování ve třídě A spojeno s koncovými stupni s vysokým předpětím, velkými chladicími systémy, aby bylo možné monitorovat nevyhnutelné teplo, a masitými napájecími zdroji, které přispívají k fyzicky velkému komponentu. Po zvukové stránce a za stejných podmínek může čistý zesilovač třídy A poskytnout tu nejlepší kvalitu zvuku.
Monitory M2Tech Larson údajně poskytují skutečnou, čistou třídu A, aniž by zabloudily do třídy A/B jako většina konstrukcí (je zde samostatný napájecí zdroj). Zatímco jiné zesilovače, o nichž se říká, že jsou "třídy A", poskytují několik wattů třídy A do zátěže s vysokou impedancí, aby se pak ve zbytku svého jmenovitého výstupního výkonu nebo při zátěži s nízkou impedancí převedly do třídy A/B, zesilovač Larson údajně zůstává v plné třídě A až do svého plného jmenovitého výkonu. Uvedená jmenovitá hodnota třídy A je udávána jako 20 W do 8 ohmů a 40 W do 4 ohmů, s kapacitou 30 W do 2 ohmů.
Zesilovače Larson jsou stylizovány do estetického jazyka, který odpovídá sérii M2Tech Rockstar. Ačkoli je půdorysná plocha menší než u zesilovačů monstrózních rozměrů, které jsou obvykle spojovány s čistou zesilovací třídou A, vysoká konstrukce umožňuje rozsáhlou plochu chladiče, aby bylo možné kontrolovat vysoké vnitřní teploty související s konstrukční topologií. Univerzální napětí zajišťuje spínaný napájecí obvod. Zadní panel je vybaven symetrickými konektory XLR a single-ended konektory RCA (přepínatelnými a včetně polohy "Mute") a vysoce kvalitními reproduktorovými vazebními sloupky.
M2Tech tvrdí, že monoblokové zesilovače Larson jsou schopny řídit náročné impedanční zátěže reproduktorů, a společnost skutečně uvádí, že při vývoji zesilovačů bylo použito několik obtížně řiditelných reproduktorových soustav.
Zakladatel společnosti Marco Manunta řekl "[zesilovač Larson], Je založen na klasickém, chytrém obvodu, který se datuje do úsvitu polovodičové éry, obvodu, který se podobá obvodu jednosměrného triodového lampového zesilovače. Koncový stupeň je založen na kolektorovém výstupu zkresleném proudovým generátorem." Dále uvádí: "Ačkoli se jmenovitý výkon může zdát na moderní poměry poměrně nízký, proudová schopnost a přetížitelnost zesilovače Larson, velmi podobná dobře navrženému single-ended triodovému zesilovači, dává posluchačům pocit mnohem vyššího výkonu."